Μεταγραφές 2011;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Orpheas

Νεοφερμένος

Ο Ορφέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Τελικά τι θα γίνει φέτος με τις μεταγραφές;
Επισήμως δεν εχει εκδοθεί νέα εγκύκλιος, αλλά πολλά γραφεία επαγγελματικού προσανατολισμού υποστηρίζουν πως αυτές καταργούνται. Μπορεί να εκδοθεί εγκύκλιος τελευταία στιγμή και να ισχύσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Εχουν καταργηθει ρε φιλε , οτι και να ανοιξεις τα βλέπεις.. Έχει βγει και επίσημη απόφαση εδώ και κανα μήνα.. Ανοίξτε και καμια σελίδα του υπουργείου..

Αφού βγήκε ο αριθμός της ειδικής κατηγορίας λέτε να ισχύουν ακόμα μεταγγραφές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orpheas

Νεοφερμένος

Ο Ορφέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Αν έχεις link παράθεσε το εδώ. Στο site του Υπουργείου δεν υπάρχει εγκύκλιος για τις φετινές μεταγραφές. Εφόσον δεν υπάρχει εγκύκλιος θεωρητικά οι μεταγραφές παραμένουν ως έχουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
οχι ρε συ ειχε βγει πριν ενα μηνα η εγκύκλιος για τις ειδικές κατηγορίες - και λέει πως αποκλείουν έτσι τις μεταγγραφές.. Μεταγραφές ΤΕΛΟΣ... αμα βρω το link θα σου πω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pride

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Για να βγηκαν θεσεις για ειδικες κατηγοριες προφανως σταματανε οι μεττεγραφες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Παιδιά ειμαι ορφανος ειμαι απο πελλοπονησο και εχω αδερφο που σπουδαζει στην αθηνα...τι με συμφερει να κανω ωστε να εχω δικαιωμα μεταγραφης?ανοιγω 1ο και 3ο πεδιο και δινω με το 10%,να με βοηθησει καποιος γιατι δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται με τις μεταγγραφες και τις ειδικες κατηγοριες στα τμηματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top