Μαθήματα Πρώτων Βοηθειών

vana_krlf

Νεοφερμένος

Η vana_krlf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Γεια σας γεια σας! Θέλω να μάθω πρώτες βοήθειες. Ξέρει κάποιος/α που θα μπορούσα να μάθω με σωστό τρόπο πρώτες βοήθειες;
Ευχαριστώ πάρα πολύ.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Γεια σας γεια σας! Θέλω να μάθω πρώτες βοήθειες. Ξέρει κάποιος/α που θα μπορούσα να μάθω με σωστό τρόπο πρώτες βοήθειες;
Ευχαριστώ πάρα πολύ.
 

vana_krlf

Νεοφερμένος

Η vana_krlf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Καλησπέρα! Έχετε κάνει εκεί; Έχετε κάποια εμπειρία;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Καλησπέρα! Έχετε κάνει εκεί; Έχετε κάποια εμπειρία;
Oxi ειχα μια συνατηση με ενα εθελοντη σε μια μεγαλη διοργανωση Μπασκετ παιδιων οπου επαιζα και ειχε ερθει για καλυψη ατυχηματων.Ηταν πολυ πληρης με ωραια στολη και μεγαλο σακο που ειχε τα παντα. Μου ειπε να παω και εγω αλλα δεν πηγα. Πρεπει να τοχεις, ειναι χαρισμα.
 

vana_krlf

Νεοφερμένος

Η vana_krlf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Το έχω πολύ μέσα μου και θέλω να το βάλω και σε πράξη! Θα το έχω στα υπόψιν μου, σας ευχαριστώ πάρα πολύ!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.

vana_krlf

Νεοφερμένος

Η vana_krlf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Σοβαρά; Τόσο πολύ; Πολύ χαίρομαι!
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Οι πρώτες βοήθειες είναι εξαιρετικά χρήσιμες και είναι μεγάλο προσόν για όποιον γνωρίζει. Να το κάνεις ! :)
 

vana_krlf

Νεοφερμένος

Η vana_krlf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Οι πρώτες βοήθειες είναι εξαιρετικά χρήσιμες και είναι μεγάλο προσόν για όποιον γνωρίζει. Να το κάνεις ! :)
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Θέλω πάρα πολλά χρόνια! Τώρα ήρθε η ευκαιρία! Έχεις αντίστοιχη εμπειρία; :)
 

NickMD

Νεοφερμένος

Ο NickMD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top