Λατρεία ποδιών

everes

Νεοφερμένος

Ο everes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
παιδια εχω ενα θεμα οταν ημουν μικρος (13) "επαιζα" δλδ επιανα τις πατουσες του ξαδερφου μου (αυτος θα ηταν 18 και φοραει 46) και γενικα μου αρεσε αυτο. Τωρα εινα 18 και οταν βλεπω μεγαλες πατουσες αντρων παθιαζομαι. αντιθετως εαν ειναι μικρο νουμερο δν με νοιαζει. δεν ξερω τι ειναι αυτος ο ερεθισμος.?? ειναι κακο?? πρεπει να αρχισω να ανυσηχω ??? παιδια απαντηστε μου ειλικρινα γτ δεν ξερω τι να κανω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
βίτσια είναι αυτά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Φετίχ.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Αίσχος!Ανωμαλία!Ο θεός έφτιαξε τον Αδάμ και την Ευα με κανονικές πατούσες όχι με 46 νούμερο!Πως θα διαιωνιστεί το είδος μας;Τι θα συμβεί στην ανθρωπότητα;Αν είναι φυσιολογικό αυτό τότε είναι και παιδεραστία,η νεκροφιλία η κτηνοβασία
Δεν έχω πρόβλημα με τους ποδολάγνους....αλλά...όπως και να το κάνουμε δεν είναι φυσιολογικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Οκ, δεν έκανε και κανένα έγκλημα, σιγά το πράγμα! Κι εσύ (everes) γιατί το παίρνεις τόσο σοβαρά? ;p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αίσχος!Ανωμαλία!Ο θεός έφτιαξε τον Αδάμ και την Ευα με κανονικές πατούσες όχι με 46 νούμερο!Πως θα διαιωνιστεί το είδος μας;Τι θα συμβεί στην ανθρωπότητα;Αν είναι φυσιολογικό αυτό τότε είναι και παιδεραστία,η νεκροφιλία η κτηνοβασία
Δεν έχω πρόβλημα με τους ποδολάγνους....αλλά...όπως και να το κάνουμε δεν είναι φυσιολογικό

Πού κολλάει η παιδεραστία με αυτό που είπε; Με το να "παθιάζεται" με τα πόδια δεν κάνει σε κανέναν κακό, σε αντίθεση με την παιδεραστία ξέρω γω. Ο καθένας όπως βολεύεται.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Πού κολλάει η παιδεραστία με αυτό που είπε; Με το να "παθιάζεται" με τα πόδια δεν κάνει σε κανέναν κακό, σε αντίθεση με την παιδεραστία ξέρω γω. Ο καθένας όπως βολεύεται.:confused:
Ναι βρέ πλάκα κάνω.Εμπνεόμενος απο άλλο τόπικ και διάφορες απόψεις οπαδών του Μιχαλολιάκου.Φυσικά και δεν είναι κακό να έχεις φετίχ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
παιδια εχω ενα θεμα οταν ημουν μικρος (13) "επαιζα" δλδ επιανα τις πατουσες του ξαδερφου μου (αυτος θα ηταν 18 και φοραει 46) και γενικα μου αρεσε αυτο. Τωρα εινα 18 και οταν βλεπω μεγαλες πατουσες αντρων παθιαζομαι. αντιθετως εαν ειναι μικρο νουμερο δν με νοιαζει. δεν ξερω τι ειναι αυτος ο ερεθισμος.?? ειναι κακο?? πρεπει να αρχισω να ανυσηχω ??? παιδια απαντηστε μου ειλικρινα γτ δεν ξερω τι να κανω..

Ονομα: Χρηστος

σου αρεσουν οι ανδρικες πατουσες? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
δε νομίζω να είναι κάτι που πρέπει να σε τρομοκρατεί.. οκ περιπτώσεις σαν αυτή που μας περιγράφεις δεν τις ακούμε και κάθε μέρα, αλλά ο καθένας έχει κάποιες "ιδιαιτερότητες" που άλλες είναι συνηθισμένες και άλλες όχι... το καλύτερο, βέβαια, θα ήταν να συμβουλευτείς έναν ειδικό, πχ ψυχολόγο, αν θες να βρεις τα αίτια που σου συμβαίνει αυτό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Admiral

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Admiral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
μας δουλευει ο thread starter?...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

everes

Νεοφερμένος

Ο everes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
δεν έχει εξήγηση. :P
Αλλά οκ δεν είναι και τίποτα κακό. Ο καθένας με τις ιδιαιτερότητές του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

everes

Νεοφερμένος

Ο everes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Ονομα: Χρηστος

σου αρεσουν οι ανδρικες πατουσες? :whistle:
δεν ξερω πως να στο περιγραψω..ναι μεχρ εκει ομως... οπως π.χ μπορει οπως οχι μονο εγω αλλα και ο καθενας να απολαυμβανει ενα ωραιο μπουστο σε μια γυναικα ή τις γαμπες της ή το προσωπο της..... το ιδιο μου συμβαινει με ελκουν οι ανδρικες μεγαλες πατουσες (νουμερο 45..46...++) δεν ξερω γιατι νιωθω αυτον τν θαυμασμο?? ισως εινα τραυμα παιδικο απο μικρη ηλικια επειδη ασχοληθηκα με τις πατουσες του ξαδερφου μου??? τι να πω...το ξερω δν ειναι και συνηθισμενο πφφφ

μας δουλευει ο thread starter?...
καθολου ομως και μιλαω σοβαρα...απευθυνομαι σε σας για να βρω μια λυση οχι για να με χλευασετε(σεις) μαλλον:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Αίσχος!Ανωμαλία!Ο θεός έφτιαξε τον Αδάμ και την Ευα με κανονικές πατούσες όχι με 46 νούμερο!

τι γέλιο έριξα με αυτή την πρόταση, my god!:D:D:D τα σπάει....!:clapup:

καθολου ομως και μιλαω σοβαρα...απευθυνομαι σε σας για να βρω μια λυση οχι για να με χλευασετε(σεις) μαλλον:mad:

δεν σε χλευάζουμε απλά είναι λίγο παράξενο, εγώ προσωπικά για λατρεία ποδιών γενικά έχω ακούσει..αλλά όχι για πατούσα και μάλιστα πάνω από 45 νούμερο..πλάκα πλάκα αυτές δεν είναι πατούσες, κουπιά είναι..πάντως όπως είπαν και ορισμένοι παραπάνω, γούστα είναι αυτά..εμένα πχ μου αρέσει το βλέμμα στον άλλον ,εσένα οι πατούσες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
παιδια εχω ενα θεμα οταν ημουν μικρος (13) "επαιζα" δλδ επιανα τις πατουσες του ξαδερφου μου (αυτος θα ηταν 18 και φοραει 46) και γενικα μου αρεσε αυτο. Τωρα εινα 18 και οταν βλεπω μεγαλες πατουσες αντρων παθιαζομαι. αντιθετως εαν ειναι μικρο νουμερο δν με νοιαζει. δεν ξερω τι ειναι αυτος ο ερεθισμος.?? ειναι κακο?? πρεπει να αρχισω να ανυσηχω ??? παιδια απαντηστε μου ειλικρινα γτ δεν ξερω τι να κανω..

Ρε, μας δουλεύεις;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
παιδια εχω ενα θεμα οταν ημουν μικρος (13) "επαιζα" δλδ επιανα τις πατουσες του ξαδερφου μου (αυτος θα ηταν 18 και φοραει 46) και γενικα μου αρεσε αυτο. Τωρα εινα 18 και οταν βλεπω μεγαλες πατουσες αντρων παθιαζομαι. αντιθετως εαν ειναι μικρο νουμερο δν με νοιαζει. δεν ξερω τι ειναι αυτος ο ερεθισμος.?? ειναι κακο?? πρεπει να αρχισω να ανυσηχω ??? παιδια απαντηστε μου ειλικρινα γτ δεν ξερω τι να κανω..
απο γυναικειες πατουσες τι παιζει?τιποτα?:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Φετίχ λέγεται αυτό που λες και όσοι το έχουμε σε μικρό ή μεγάλο βαθμό αφορά μόνο το αντίθετο φύλο και ΔΕΝ εστιάζει μόνο στα πέλματα αλλά και στη γενικότερη φυσική παρουσία του ατόμου.

Ας πούμε πως αντί να κοιτάμε σαρκικά πρώτα τα μπαλκόνια και μετά την ταράτσα , κοιτάμε πρώτα τα μπαλκόνια και μετά τα πέλματα, ειδικά τους καλοκαιρινούς μήνες. Το χειμώνα το μοτίβο είναι το σύνηθες.

Αυτό με τα ανδρικά δεν ξέρω πού κολλάει, ψάξε το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Εγω εχω 45 νουμερο πατουσες.
ΘΑΥΜΑΣΕ ΜΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Εγω εχω 45 νουμερο πατουσες.
ΘΑΥΜΑΣΕ ΜΕ!

Ο Χριστος και η Παναγια....απο τα 15 σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garch

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Φετίχ λέγεται αυτό που λες και όσοι το έχουμε σε μικρό ή μεγάλο βαθμό αφορά μόνο το αντίθετο φύλο

Τι;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top