Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Σε καταλαβαίνω, Λενω...

Και για εμένα η περίοδος των γιορτών των Χριστουγέννων και της Πρωτοχρονιάς είναι η ομορφότερη του χρόνου! Ο κόσμος είναι αισιόδοξος, κινείται, υπάρχει ένα κλίμα αγάπης, χαράς και αισιοδοξίας για το νέο έτος...

Είναι παράξενο που φέτος δεν θα ζήσουμε όλες αυτές τις όμορφες εκδηλώσεις και θα αρκεστουμε απλά σε ένα όμορφο οικογενειακό τραπέζι. Δυστυχώς, ο κορωνοϊός εκτός του ότι προσβάλλει το ανώτερο αναπνευστικό, "προσβάλλει" επίσης την κοινωνικοποίηση του ανθρώπου, που είναι βασικό χαρακτηριστικό της ζωής μας :(

Δυστυχώς jj στη ζωή κάποια πράγματα δεν έρχονται όπως θα θέλαμε. Σκέψου ότι σε παλαιότερες εποχές υπήρχαν άλλου είδους κοινωνικά προβλήματα και οι νέοι υπέφεραν με διάφορους τρόπους. Σκέψου έναν δεκαεφτάχρονο την περίοδο του πρώτου Βαλκανικού το 1912. Το 1922 μετά από 10 χρόνια...πάλι νέος, υπέφερε με την Μικρασιατική καταστροφή. Εν τω μεταξύ: υπήρχαν οι διάφορες κρίσεις της Ελληνικής κοινωνίας, μια η δραχμή, μια οι απεργίες, μια ο Πρώτος Παγκόσμιος, και η λίστα πάει μακριά. Η κάθε εποχή έχει τα δικά της. Σημασία έχει πως σκεφτόμαστε την κάθε στιγμή.

Ωραία ιδέα θα ήταν το διαδικτυακό πάρτι και ο χορός. Φαντασία να υπάρχει και όρεξη.
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Καλησπερα.
Ενα φρεντο καπουτσινο γλυκο με μαυρη ζαχαρη παρακαλω. :morning1:
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
1607598802684.png


Ελάτε να κάνουμε λίγο πλάκα γιατί δεν θα τη βγάλουμε καθαρή!!! :laugh:
 

butter_fly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η butter_fly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Που ψηφίζουμε να φύγει το 2020 σήμερα; Πολύ έκατσε.
 

Guest 882291

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Που ψηφίζουμε να φύγει το 2020 σήμερα; Πολύ έκατσε.
επειδη το 20 φανταζει γατακι μπροστα σε αυτο που ερχεται (χειμερινη εξετ+εαρινο εξαμηνο), εχεις μηπως να μου δωσεις σημειωσεις απο την αγαπητη ΠΠΔΚ αναλυση και αποτιμηση επιχειρησεων???

Θα σου ημουν πολυ υποχρεος
 

butter_fly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η butter_fly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
επειδη το 20 φανταζει γατακι μπροστα σε αυτο που ερχεται (χειμερινη εξετ+εαρινο εξαμηνο), εχεις μηπως να μου δωσεις σημειωσεις απο την αγαπητη ΠΠΔΚ αναλυση και αποτιμηση επιχειρησεων???

Θα σου ημουν πολυ υποχρεος
Στην αποτίμηση έχω αλλά είναι περσινά και πιο παλιά, το άλλο δεν το έχω κάνει 😅😅
 

Guest 882291

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

butter_fly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η butter_fly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 203 μηνύματα.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αγαπημένα μου ischoolάκια με την ευκαιρία των γιορτών θα ήθελα να σας ευχηθώ μέσα από την καρδιά μου
Καλές γιορτές!
Με το καλό να έρθει ο καινούριος χρόνος και ν΄αφήσει οριστικά πίσω όλα τ΄αρνητικά του προηγούμενου!
Να έχετε υγεία, αγάπη, χαρά, δημιουργία και πολλές πολλές επιτυχίες!

1609231798288.png
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Εγώ δεν το κατάλαβα. Που κολλάει ακριβώς η Θεσσαλονίκη; @Λένω :D
 

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ δεν το κατάλαβα. Που κολλάει ακριβώς η Θεσσαλονίκη; @Λένω :D
΄Οτι δηλαδή τους ενδιαφέρει περισσότερο να μπουν σε μια οποιαδήποτε Σχολή, σε μια πόλη όπως είναι η Θεσσαλονίκη που φημίζεται για τη φοιτητική της ζωή από άποψη διασκέδασης και καλοπέρασης κτλ ενώ κανονικά θα έπρεπε να δίνουν προτεραιότητα σε μια Σχολή που τους ενδιαφέρει το αντικείμενο σπουδών της, ασχέτως αν η πόλη στην οποία εδρεύει δεν έχει τόσο έντονη φοιτητική ζωή!
@Scandal Πέτρο μου αν ήξερα ότι έπρεπε να δώσω τόσες εξηγήσεις, δεν θα το ανέβαζα! :lol::lol::lol:
 

Dimitris9

Δραστήριο μέλος

Ο Dimitris9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Η μόνη καφετερια που επισκέφθηκα το 2021
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ελεύθερο θέμα ας γράψει ο καθένας τον προβληματισμό του
 
Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top