Κατατακτήριες Κτηνιατρικής

featherfuck

Νεοφερμένος

Η featherfuck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Προσανατολισου για Καρδιτσα αρχικα και εαν αυτο ειναι εφικτο, λογω του μικροτερου ανταγωνισμου.

Μεχρι να "νιωσεις" την υλη και τα αντικειμενα μπορει να χρειαστει χρονος. Προετοιμασου ψυχολογικα για το ενδεχομενο την 1η χρονια να μην πανε ολα τελεια και να εχεις αναποδιες (το απευχομαι, αλλα ειναι δυστυχως πιθανο σεναριο)

Προσοχη στα φροντιστηρια. Εαν απευθυνθεις σε καποιο, μαθε εαν ειχε επιτυχοντες τα προηγουμενα χρονια. Οι ασκιτζηδες ειναι απειροι.
*Για Καρδιτσα ειναι πιθανο καποιο εξειδικευμενο φροντιστηριο να ειναι σε εκεινη την πολη.

Η κτηνιατρικη δεν ειναι μονο τα ζωα (παραγωγης ή συντροφιας) αλλα και ο ελεγχος τροφιμων - στη λεσχη του ΑΠΘ υπευθυνος γι'αυτα ειναι κτηνιατρος, αμφιβαλλω εαν ξαναματαδε ζωο επειτα απο τη σχολη.
Είμαι από Θεσσαλονίκη οπότε θα προτιμήσω την σχολή του ΑΠΘ. λέω να αρχίσω μόνη μου διάβασμα και αν χρειαστεί να πάω σε φροντιστήριο.
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.
Είμαι από Θεσσαλονίκη οπότε θα προτιμήσω την σχολή του ΑΠΘ. λέω να αρχίσω μόνη μου διάβασμα και αν χρειαστεί να πάω σε φροντιστήριο.
Πολύ καλά το βλέπεις, και είναι ακόμη νωρίς εαν θες για Δεκέμβριο 2023.

Στην αρχή αυτό που θα έκανα θα ήταν να οργάνωνα την ύλη με βάση αυτά που αναφέρει η προκήρυξη του περσινού έτους (γιατί από ό,τι φαντάζομαι τα συγγράμματα τα λένε διάσπαρτα και θέλει λίγο συμμάζεμα).

Προς το τέλος θα άρχιζα να τα μαθαίνω.

Όπως και να έχει ο μαιτρ επί του θέματος κατατακτήριες (παρα)ιατρικών σχολών είναι ο @Ryuzaki που ίσως μπορέσει να σου πει περισσότερα.
 

reezaki

Νεοφερμένος

Η reezaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους!
@featherfuck μην ανησυχείς, ολα θα τα συζητήσουμε αλλά επειδή όλα τα θέματα που θίγονται είναι πααααρα πολλά για να τα γράψω σε μνμ, καλύτερα να μιλήσουμε πριβέ ή και στο τηλ να σου εξηγήσω :)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top