Ιστορικό Αρχαιολογικό vs Φιλοσοφία vs Παιδαγωγικό vs Ψυχολογία

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
μου ειχε πει επισης η καθηγητρια μου οτι κανεις και αιγυπτιολογια ή και τους μαγια,ινκας.ισχυει πλεον αυτο?

Ναι. Προϊστορική αρχαιολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George perk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο George perk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
μου ειχε πει επισης η καθηγητρια μου οτι κανεις και αιγυπτιολογια ή και τους μαγια,ινκας.ισχυει πλεον αυτο?
Χαχαχα.Ναί κάνουμε και τέτοια.Πέρσυ πήγε ανασκαφική αποστολή στο Βόρειο Ιράκ!Εχει μαθήματα και για Αρχαία Συρία,Αίγυπτο αν σε ενδιαφέρουν.Εγώ προτιμώ τα πιο μοντέρνα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.

George perk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο George perk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
εννοω την ιδια περιοδο?

ΑΑΑΑ,, να μας πουν οι αρχαιολόγοι καλύτερα, γιατί θα πω ανακρίβειες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Εχτε υπόψην ότι το ιστορικό-αρχαιολογικό θέλει διάβασμα.Οι αρχαιολογίες είναι χοντρό παλούκι αλλά και οι ιστορίες-φιλολογίες επίσης θέλουν διααααάβασμα.
Αρχαιολογίες κάθε είδους ένα από τα χειρότερα μαθήματα και τα πιο δύσκολα....:/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George perk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο George perk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Αρχαιολογίες κάθε είδους ένα από τα χειρότερα μαθήματα και τα πιο δύσκολα....:/::/::/:
γιατι βρε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Ε γιατί είναι πολύ δύσκολα. πολύ χαώδη αλλά συνάμα είναι από τα πιο ενδιαφέροντα της σχολής!!! Αποφάσισες τι θα βάλεις;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George perk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο George perk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Ε γιατί είναι πολύ δύσκολα. πολύ χαώδη αλλά συνάμα είναι από τα πιο ενδιαφέροντα της σχολής!!! Αποφάσισες τι θα βάλεις;;
ναι..το εκανα.εβαλα 1ο ιστορικο-αρχαιολογικο,2ο φιλολογια,3ο ΦΠΨ,4ο τουρκικων και ασιατικων σπουδων,ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ.κοινωνικη ανθρωπολογια,ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ,θεολογια,δημοσια υγιεινη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
ναι..το εκανα.εβαλα 1ο ιστορικο-αρχαιολογικο,2ο φιλολογια,3ο ΦΠΨ,4ο τουρκικων και ασιατικων σπουδων,ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ.κοινωνικη ανθρωπολογια,ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ,θεολογια,δημοσια υγιεινη.
Άντε καλή επιτυχία....!! :D θα μπεις στην πρώτη σου επιλογή.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George perk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο George perk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Άντε καλή επιτυχία....!! :D θα μπεις στην πρώτη σου επιλογή.....
σε ευχαριστω πάρα πολύ!!!Να σαι καλα!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Αρχαιολογίες κάθε είδους ένα από τα χειρότερα μαθήματα και τα πιο δύσκολα....:/::/::/:
Έίναι ζόρικα.Ουσιαστικά ιστορία της αρχιτεκτονικής είναι...Αλλά είναι ενδιαφέροντα και αυτά τα μαθήματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasiliskiolas

Νεοφερμένος

Ο vasiliskiolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Με 16750 σε μια απο αυτες τις δυο σχολες αθηνα δεν περνας ?? για πειτε μου !!!!!!!!!!! Αμα δεν περασω θα τρελαθω !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Με 16750 σε μια απο αυτες τις δυο σχολες αθηνα δεν περνας ?? για πειτε μου !!!!!!!!!!! Αμα δεν περασω θα τρελαθω !!!

Λογικά με αυτά τα μόρια πιάνεις και τις 2 σχολές. Θα μπεις σε αυτή που βρίσκεται πρώτη από τις 2 στο μηχανογραφικό σου.
Εκτός κι αν πια, όλος ο κόσμος έχει βάλει Ιστ-Αρχ 1η επιλογή, και ανέβει στα σύννεφα η βάση της - πράγμα απίθανο.

Μην αγχώνεσαι. Πιστεύω την Ιστ-Αρχ την έχεις κατά 80%, και το ΦΠΨ κατά 100000%. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Όχι, στο Μεξικό ήταν.
Οι Ίνκας στη Ν. Αμερική ήταν βασικά, στην περιοχή του Μεξικού ήταν οι Μάγια.
εννοω την ιδια περιοδο?
ήταν από 1200 π.Χ μέχρι 15ο αιώνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metspanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο metspanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
αν σου αρεσει η ιστορια, ειναι καλυτερο το ιστορικο απο το ΦΠΨ που ουτε καλα ιστορια μαθαινεις ουτε καλα νεα ελληνικα ουτε καλα λατινικα και αρχαια. Μονο στη φιλοσοφια θα πεταςς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

8theo1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 8theo1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Αν μπορεί να με κατατοπίσει και εμένα κάποιος, είμαι ανάμεσα στο ιστορικό&αρχαιολογικό Ιωαννίνων, στο ΦΠΨ Ιωαννίνων και στη φιλολογία Κομοτηνής επειδή στα Ιωάννινα δεν νομίζω να πέσει πολύ ώστε να την πιάσω. Πείτε μου τις απόψεις σας όποιες κι αν είναι προκειμένου να βοηθηθώ και να κατασταλάξω κάπου εν τέλει :Ρ

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top