Ιδιωτικό ΙΕΚ για βοηθός φαρμακείου - αξίζει;

Evi457

Νεοφερμένος

Η Evi457 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα σας θα ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας σε κάτι αξίζει να παω σε ιδιωτικό ΙΕΚ για βοηθός φαρμακείου??
 

calliope

Νεοφερμένος

Η calliope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
μονο αμα εχεις γνωστό φαρμακοποιό και σου δωσει δουλεια κατευθείαν μολις τελειωσεις
 

Anna 16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Anna 16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Θα διαφωνήσω αν και δεν μπορώ να γνωρίζω τι συμβαίνει στην Αθήνα ή σε άλλες πόλεις. Στην Θεσσαλονίκη όμως είναι περιζήτητοι σε πολλά φαρμακεία. Όπως μου είπε πρόσφατα κι η φαρμακοποιός έχουν άμεση απορρόφηση συνήθως στο φαρμακείο που κάνουν την πρακτική τους (εφόσον βέβαια είναι καλοί στην δουλειά τους).
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Νομίζω χωρίς πτυχίο από ΙΕΚ δεν μπορείς να εργαστείς πια σε φαρμακείο
Εγώ νομίζω ότι αξίζει
 

Pharmacist01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pharmacist01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Είναι παρα πολυ περιζήτητοι γιατι καθε φαρμακείο πλέον λόγω της αύξησης του ογκου και των υπηρεσιων του χρειαζεται ενα καλο οπως προαναφερθηκε βοηθο. Αρα υπαρχουν παρα πολλες θεσεις.
 

Anna 16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Anna 16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Νομίζω χωρίς πτυχίο από ΙΕΚ δεν μπορείς να εργαστείς πια σε φαρμακείο
Εγώ νομίζω ότι αξίζει

Όλα τα παραπάνω που ανέφερα εννοείται πως αφορούν αποφοίτους ΙΕΚ με ειδικότητα βοηθού φαρμακείου
 

Evi457

Νεοφερμένος

Η Evi457 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.

Evi457

Νεοφερμένος

Η Evi457 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

Alexecon1991

Δραστήριο μέλος

Ο Alexecon1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Γιατί να πληρώνεις? Την ίδια αξία έχουν μη σου πω παραπάνω θα μάθεις στο δημόσιο από το πληρωμένο ιδιωτικό που απλά είναι συναλλαγή
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top