Ιατρική Πάτρας

Iknowyou

Νεοφερμένος

Ο Iknowyou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Καλησπερεεςςς...θελω να με χτυπήσετε με πληροφορίες για Ιατρική Πάτρας..περασε απο πανελληνιες ο αδερφος μου αλλα δεν εχω καποιον γνωστο για να μάθω σχετικα με δυσκολια,επιπεδο σπουδων και γενικα πραγματα απο την σχολη..σκεφτεται για μεταγραφη αθήνα και δεν ξέρει τι να κάνει

γιαννης_00

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 1,542 μηνύματα.
Καλησπερεεςςς...θελω να με χτυπήσετε με πληροφορίες για Ιατρική Πάτρας..περασε απο πανελληνιες ο αδερφος μου αλλα δεν εχω καποιον γνωστο για να μάθω σχετικα με δυσκολια,επιπεδο σπουδων και γενικα πραγματα απο την σχολη..σκεφτεται για μεταγραφη αθήνα και δεν ξέρει τι να κάνει

Τι να πουμε, αμα θελει να ερθει αθηνα να ερθει, αμα θελει να μαθει καλη ιατρικη και πτυχιο σε λογικο χρονο να παει στο harvard της μεσογειου.

Iknowyou

Νεοφερμένος

Ο Iknowyou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.
ενταξει εγω ιατρικη αθηνας ειμαι και δεν θα το λεγα και χαρβαρντ μεσογειου.
Μονο ονομα εχει και τιποτα αλλο η Αθήνα..όσο αφορά την Πάτρα , το επιπεδο σπουδων ακουγεται οτι ειναι το ιδιο και καλύτερο, αλλα δεν ξερω και για αυτο θελω να ακουσω πραγματα απο καποιον που ξερει για την ιατρικη πατρας.

γιαννης_00

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 1,542 μηνύματα.
ενταξει εγω ιατρικη αθηνας ειμαι και δεν θα το λεγα και χαρβαρντ μεσογειου.
Μονο ονομα εχει και τιποτα αλλο η Αθήνα..όσο αφορά την Πάτρα , το επιπεδο σπουδων ακουγεται οτι ειναι το ιδιο και καλύτερο, αλλα δεν ξερω και για αυτο θελω να ακουσω πραγματα απο καποιον που ξερει για την ιατρικη πατρας.

Θα σε στεναχωρησω και δεν το θελω , harvard της μεσογειου ονομαζουν το πανεπιστημιο κρητης οι εκει φοιτητες.

Iknowyou

Νεοφερμένος

χαχααχαχαχαχα..ισα ισα..γνωριζω οτι στη κρητη παιζει πολυ καλο προγραμμα σπουδων και ειναι καλη ιατρικη..απλα ολοι λενε συνεχεια για την αθηνα και με εχει κουρασει.
Σε καθε περιπτωση , δυνατοτητα επιλογης εχουμε μεταξυ αθηνας και πατρας και για αυτο θελω να μαθω πραγματα για πατρα..ια να μπορεσω να τις συγκρινω

γιαννης_00

Πολύ δραστήριο μέλος

χαχααχαχαχαχα..ισα ισα..γνωριζω οτι στη κρητη παιζει πολυ καλο προγραμμα σπουδων και ειναι καλη ιατρικη..απλα ολοι λενε συνεχεια για την αθηνα και με εχει κουρασει.
Σε καθε περιπτωση , δυνατοτητα επιλογης εχουμε μεταξυ αθηνας και πατρας και για αυτο θελω να μαθω πραγματα για πατρα..ια να μπορεσω να τις συγκρινω

Τι να πω . η πατρα ειναι ωραια πολη , εχει ωραια λουκουμια και ακριβα ενοικια. Φετος ο πρυτανης ειπε οτι η ιατρικη και αλλες εχουν θεμα γιατι εφυγαν καθηγητες με συνταξη και το υπουργειο δεν του δινει αλλους .

Iknowyou

Νεοφερμένος

Ωχ καταλαβα δεν ειναι και η καλυτερη φαση..
θα περιμενω μηπως σκασει και κανας 5ο-6οετής για να ου πει καποια πιο ειδικα πράγματα

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 442 μηνύματα.
Αφου εχετε την δυνατοτητα να μην πληρωσετε ενοικιο γιατι να μην το κανετε και να ερθει Αθηνα? Συν οτι ενταξει η ιατρικη εκπα ειναι ετη φωτος απο την αντιστοιχη της πατρας αλλα και στην ακρη να το βαλουμε αυτο δεν βρισκω λογο να χρεωθειτε τοσες χιλιαδες ευρω χωρις αιτια. Νομιζω δεν τιθεται θεμα συζητησης/

Iknowyou

Νεοφερμένος

Αφου εχετε την δυνατοτητα να μην πληρωσετε ενοικιο γιατι να μην το κανετε και να ερθει Αθηνα? Συν οτι ενταξει η ιατρικη εκπα ειναι ετη φωτος απο την αντιστοιχη της πατρας αλλα και στην ακρη να το βαλουμε αυτο δεν βρισκω λογο να χρεωθειτε τοσες χιλιαδες ευρω χωρις αιτια. Νομιζω δεν τιθεται θεμα συζητησης/
Eχουμε σπιτι συγγενων στη πάτρα με χώρο..για αυτο το σκεφτόμαστε

asdfqwerty

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ (Αθήνα) . Έχει γράψει 292 μηνύματα.

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 442 μηνύματα.
Eχουμε σπιτι συγγενων στη πάτρα με χώρο..για αυτο το σκεφτόμαστε

Ακομη και χωρις ενοικιο τα εξοδα εξακολουθουν να ειναι περισσοτερα ρευμα, νερο, ιντερνετ αλλα εξοδα λογω μετακινησεων στην Αθηνα κλπ. Επιπλεον με το να κατσει Αθηνα θα μοιραζεται υποχρεωσεις με εσενα η με ολη την οικογενεια αν μενετε εδω (πχ. αλλο να μαγειρευεις καθε μερα και αλλο να βρισκεις μαγειρεμενο φαγητο σχεδον καθε μερα, αλλο να πηγαινεις σουπερ καθε φορα που χρειαζεσαι κατι και αλλο δυο τρεις φορες τον μηνα, επειδη πηγαινουν και τα αλλα μελη της οικογενειας, ολα αυτα και πολλα αλλα μετρανε το καταλαβαινεις οταν ζησεις μονος) επομενως και απο αυτην την αποψη ειναι πιο βολικα. Συν οτι προειπα για τις σχολες. Η ζυγαρια γερνει πολυ στην Αθηνα. Γνωμη μου.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια