Θέλω να μου προτείνετε Βιβλίο που να αφορά την ελληνική οικονομία και την εξέλιξή της

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
καλησπερα σας μηπως γνωριζει κανεις κανενα καλο βιβλιο σχετικα με την εξελιξη της ελληνικης οικονομιας στην παροδο του χρονου
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
καλησπερα σας μηπως γνωριζει κανεις κανενα καλο βιβλιο σχετικα με την εξελιξη της ελληνικης οικονομιας στην παροδο του χρονου
Bιβλίο δεν ξέρω. Το μόνο που μπορώ να σου προτείνω είναι να ρωτήσεις το Πρωθυπουργό της χώρας που από τότε που ανέλαβε την έχει πάει από το κακό στο χειρότερο. Αν δεις μειώσεις μισθών και συντάξεων στη μετά-κορώναιο εποχή, και άλλους 2 εκατ. Ελληνες να φευγουν στο Εξωτερικό ( μετά από αυτούς που έφυγαν τα μνημονιακά χρόνια), θα έχει την υπογραφή αυτού του ανθρώπου. Τότε σου προτείνω να πας να αγοράσεις αυτό το βιβλίο.
 

JohnGreek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο JohnGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 122 μηνύματα.

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ωραία άποψη, γενική και αόριστη. Θες να την αναπτύξεις λίγο παραπάνω;
Δεν νομίζω ότι χρειάζεται ... φαίνονται όλα στη πράξη. Κάνε λίγο υπομονή να τελειώσει ο κορωναϊός και θα τα δεις μια και καλή...
 

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οποιοδήποτε βιβλίο του Βαρουφάκη will do.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.

bovid19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο bovid19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Πρώτα το μανγκο και μετά το άνιμεϊ
 

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@nPb μάπα η ταινία :P . Για τα βιβλία όμως δε μπορεί να πει κανείς τίποτα σχετικά με την ποιότητα.
 

manos1234567

Νεοφερμένος

Ο manos1234567 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
58810fb0-2c44-4924-a364-4114b39b3091.jpg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top