Η ζωή στα σώματα ασφαλείας

Konstantinos4

Νεοφερμένος

Ο Konstantinos4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σας,ηθελα να ρωτησω αν καποιος απο εσας που φοιτα ή ειναι αποφοιτος απο τετοιες σχολες μπορει να δωσει λιγες πληροφοριες σχετικα με την ποιοτητα ζωης μεσα στα σωματα
 

Michael 7

Νεοφερμένος

Ο Michael 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Υπάρχουν διάφορες ανάμεσα στις σχολές αλλά όπου και να πας πρέπει να είσαι αποφασισμένος , γιατί να ξέρεις παντού είναι δύσκολα. Θέλει πολύ υπομονή και να προσπαθείς να είσαι ο καλύτερος εαυτός σου για να περάσεις όσο ανώδυνα γίνεται.
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
ισχυει υπαρχουν πολλες διαφορες μεταξυ των σχολων...εγω ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καποιος απο εσας τι μεταθεσεις εχει ενας που εχει βγαλει το οικονομικο σας και πως κατατάσσεται στους κλαδους του σταρτου δλδ αεροπορια ναυτικο πεζικο
 

Konstantinos4

Νεοφερμένος

Ο Konstantinos4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Υπάρχουν διάφορες ανάμεσα στις σχολές αλλά όπου και να πας πρέπει να είσαι αποφασισμένος , γιατί να ξέρεις παντού είναι δύσκολα. Θέλει πολύ υπομονή και να προσπαθείς να είσαι ο καλύτερος εαυτός σου για να περάσεις όσο ανώδυνα γίνεται.
Το ξερω φιλε μου ειμαι προετοιμασμενος για αυτο,απλα ηθελα να ξερω αν εστω τα σκ που βγαινουμε θα κανουμε να το πω λιγο φοιτητικη ζωη,σαν τους υπολοιπους της ηλικιας μας ή αν θα ειμαστε σαν στρατιωτακια μονο εκει μεσα
 

Michael 7

Νεοφερμένος

Ο Michael 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Το ξερω φιλε μου ειμαι προετοιμασμενος για αυτο,απλα ηθελα να ξερω αν εστω τα σκ που βγαινουμε θα κανουμε να το πω λιγο φοιτητικη ζωη,σαν τους υπολοιπους της ηλικιας μας ή αν θα ειμαστε
Το ξερω φιλε μου ειμαι προετοιμασμενος για αυτο,απλα ηθελα να ξερω αν εστω τα σκ που βγαινουμε θα κανουμε να το πω λιγο φοιτητικη ζωη,σαν τους υπολοιπους της ηλικιας μας ή αν θα ειμαστε σαν στρατιωτακια μονο εκει μεσα
Οταν βγαίνεις θα κάνεις ζωαρα. Όπως το είπες , σαν φοιτητής. Απλά θα είσαι κουρασμένος , δλδ θα χρειάζεσαι ύπνο. Αλλά θα περνάς πολύ ωραία στο υπόσχομαι. Θα κάνεις καλές παρεες και θα γνωρίσεις πολλούς και πολλές.
 

Konstantinos4

Νεοφερμένος

Ο Konstantinos4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου γιατι αγχωνομουν οτι δεν θα ειχα παρεες και θα ημουν καπως στην απ' εξω απο τους συνομιλικους μου.Για λιμενικο σκεφτομαι να παω εχω γραψει πολυ καλα και εχω αρκετες πιθανοτητες.Εσυ που εχεις φοιτησει αν επιτρεπεται?
 

Michael 7

Νεοφερμένος

Ο Michael 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εγώ τώρα είμαι στην ΣΜΥ ακόμα . Δεν ξέρω πως θα είναι εκεί αλλά θα φτάσεις στα όρια σου λογικά. Εγώ έχω φτάσει σε όλους τους τομείς. Αλλά από όσο ξέρω εκεί δεν είναι τόσο χάλια τα πράγματα σε σχέση με εδώ. Αλλά μακάρι να περάσεις φίλε ότι και να σου πουν μην τους ακούς , να πας
 

Konstantinos4

Νεοφερμένος

Ο Konstantinos4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εγώ τώρα είμαι στην ΣΜΥ ακόμα . Δεν ξέρω πως θα είναι εκεί αλλά θα φτάσεις στα όρια σου λογικά. Εγώ έχω φτάσει σε όλους τους τομείς. Αλλά από όσο ξέρω εκεί δεν είναι τόσο χάλια τα πράγματα σε σχέση με εδώ. Αλλά μακάρι να περάσεις φίλε ότι και να σου πουν μην τους ακούς , να πας
Καλη δυναμη σου ευχομαι φιλε μου σε ευχαριστω για τις πληροφοριες.Εχω ακουσει οτι οντως σε εσας ειναι πιο σκληρα τα πραγματα εκει,αλλα πιστευω με καλη διαθεση ολα γινονται.Απλα αγχωνομουν για το γεγονος οτι θα ειμαστε εσωκλειστοι αλλα το εχω στο μυαλο ως οτι θα κανουμε χαβαλε εκει με τα παιδια και θα περναει η ωρα
 

Michael 7

Νεοφερμένος

Ο Michael 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ναι ρε παρεες ζωής θα κάνεις να ξέρεις. Ωραίες εμπειρίες και πολλά συναισθήματα. Άσχημα και ωραία
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top