Εργαστήρια

pangeo

Νεοφερμένος

Ο pangeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Έχω κοπεί από παρουσίες σε δύο εργαστήρια στη σχολή μου. Από ότι έχω καταλάβει οι καθηγητές δεν κρατάνε τα παλιά παρουσιολογια οπότε πιστεύετε ότι υπάρχει καμία πιθανότητα να μπορέσω να τα δώσω στην εξεταστική του Σεπτεμβρίου χωρίς να τα παρακολουθήσω; Το έχει κάνει κανένας; Με αφήνει να τα δηλώσω κανονικά το σύστημα
 

kiyoshi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kiyoshi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Στο τμήμα μου όσοι είχαν απουσίες σε εργαστήρια δεν μπορούσαν να εξεταστούν στο μάθημα. Έπρεπε να περιμένουν μέχρι κάποια στιγμή στο μέλλον να παρακολουθούσαν το εργαστήριο και έπειτα να εξετάζονταν στο μάθημα.
Μίλα με κάποιον καθηγητή για να σιγουρευτείς.
 

pangeo

Νεοφερμένος

Ο pangeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Και στο δικό μας τμήμα πρέπει να το ξαναπαρακολουθησεις κανονικά. Απλά είναι τόσο στον κόσμο τους που όταν τους ρώτησα αν το χρωστάω από παρουσίες επειδή δεν θυμόμουν,δεν ήξεραν να μου απαντήσουν ούτε στη γραμματεία ούτε ο καθηγητής. Δεν νομίζω ότι έχουν κάποιο τρόπο να δουν ότι το χρωστάω από παρουσίες και αφού μπορώ να τα δηλωσω πιστεύω ότι δεν θα έχω πρόβλημα να το δώσω
 

kiyoshi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kiyoshi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Ε αν είναι τόσο στον κόσμο τους προσπάθησε το χαχαχα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top