Επίλυση θεμάτων εξεταστικής από καθηγητές ιδιαίτερων / φροντιστηρίων

Tomas 97

Νεοφερμένος

Ο Tomas 97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Έχω ακούσει ότι κάποιοι καθηγητές πχ φροντιστήριου ή ιδιαιτερα σου λύνουν τα θέματα στην εξεταστική αληθεύει κάτι τέτοιο ?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
και ποτε προλαβαινουν να στα λυσουν?
Εγω τα κανω μοναχος μου και προλαβαινω σχεδον τα μισα, μερικες φορες δεν προλαβαινω να ανεβασω και λυμενες ασκησεις.
 

Tomas 97

Νεοφερμένος

Ο Tomas 97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Μου το πρότειναν. Μόνοι τους .εγώ φροντιστήριακη βοήθεια για ένα μάθημα ήθελα όχι κάτι τέτοιο . Μου είπαν ότι πάρα πολύ φοιτητές το ζητάνε . Σε όλη την Ελλάδα ότι το ζητάνε . Και ότι έχει σίγουρα αποτελέσματα . Το βρήκα σε αγγελία ότι κάνουν ονλαιν μαθήματα και απευθυνθηκα σε κάποιους που λένε ότι βοηθάνε φοιτητές και μου το πρότειναν
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Ενδιαφερον δαιμονιο , ειναι σε θετικα μαθηματα ή θεωρητικα?
 

Tomas 97

Νεοφερμένος

Ο Tomas 97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Θεωρητικά
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αλλά μου λένε ότι έχουν πολύ πιεσμένο πρόγραμμα και δεν ξέρουν αν μπορέσουν να με βοηθησουν σίγουρα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σε μαθήματα που ζητάει να γράψουμε κείμενό μου λένε ότι αν βρουνέ το χρόνο δεν είναι τίποτα για αυτούς να μου τα στείλουν
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Μαλιστα,ισως στα θεωρητικα να δινουν παραπανω χρονο οι δασκαλοι, στα θετικα μας δινουν 1.15 για 3-4 θεματα. ουτε γουλια καφε δεν προλαβαινεις.
 

Tomas 97

Νεοφερμένος

Ο Tomas 97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Είναι να γράψουμε δοκίμιο 400-600 λέξεων με βάση τη θεωρία ενός μαθήματος σε 4 ώρες χρόνο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ απλά δεν ξέρω αν πρέπει να τους εμπιστευω για κάτι τέτοιο
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Είναι να γράψουμε δοκίμιο 400-600 λέξεων με βάση τη θεωρία ενός μαθήματος σε 4 ώρες χρόνο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ απλά δεν ξέρω αν πρέπει να τους εμπιστευω για κάτι τέτοιο
Α εσεις ειστε πλουσιοι ναρθω και γω. Κοιτα εγω τις εξετασεις δεν τις εχω σε υπόληψη δεν αποτελουν για μενα μαθησικαη διαδικασια με κερδος , ειναι για τον ''ο φοβος φυλά τα ερμα'' , εγω παθιαζομαι με τις εργασιες. Αυτες οι δασκαλοι τις βαζουν αλλα βαριουνται να τις επεξεργαστουν.
 

Tomas 97

Νεοφερμένος

Ο Tomas 97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Τι εννοείς πλούσιοι ? Και πιστεύεις ότι δεν πρέπει να τους εμπιστευω ?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Τι εννοείς πλούσιοι ? Και πιστεύεις ότι δεν πρέπει να τους εμπιστευω ?
Εννοω πλουσιοι σε χρονο , σας προσεχουν, ειστε vip.
Να τους εμπιστευτεις? δεν ξερω. Εγω παντως αν εβρισκα την ασκηση που μου βαλανε λυμενη σε ενα βιβλιο θα την διαβαζα σιγουρα.
 

Tomas 97

Νεοφερμένος

Ο Tomas 97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Κάποιος άλλος καμία γνώμη ?
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,664 μηνύματα.
Έχω ακούσει ότι κάποιοι καθηγητές πχ φροντιστήριου ή ιδιαιτερα σου λύνουν τα θέματα στην εξεταστική αληθεύει κάτι τέτοιο ?
Ναι, αλλα μπορεί να σε καταλάβει ο καθηγητής. Είχαμε καποια άτομα στην εξεταστική (μαθηματικά) που η φωνή των καθηγητών των φοιτητών (ιδιαιτερων ή φροντιστηριων) ακουγόταν ή έβλεπες να μάτια τους να κοιτάνε αλλού, πέρα απο την κάμερα ή το τετραδιο τους. Τους καταλαβαινε ο καθηγητής και τους εκοβε 😝
 

Tomas 97

Νεοφερμένος

Ο Tomas 97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Όχι για γραπτά μαθήματα εννοώ
 

Tomas 97

Νεοφερμένος

Ο Tomas 97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Έχω ακούσει ότι πολλά παιδία τα κάνουν αυτά
 
Top