Εξέταση αρχαίων ελληνικών

Anwnumh

Νεοφερμένος

Η Anwnumh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Ισχύει πως πλέον στις πανελλαδικες δεν εξετάζουν σε μετάφραση το γνωστό ;
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Απ' όσο γνωρίζω όχι
 

Anwnumh

Νεοφερμένος

Η Anwnumh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
😳😳😳 Μια ελπιδα ειχαμε να γραψουμε αρχαια.... παει κ αυτη 🤣🤣🤣
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,575 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι έχει αλλάξει πάλι. Πάντως ούτε στις πανελλήνιες του 19' εξέταζαν μετάφραση και νομίζω ήμασταν οι πρώτοι που το είχαν αυτό. Δεν ξέρω αν άλλαξε ( ή θα αλλάξει κάτι ).
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

😳😳😳 Μια ελπιδα ειχαμε να γραψουμε αρχαια.... παει κ αυτη 🤣🤣🤣
Καλύτερα χωρίς μετάφραση. Είναι πολύ καλύτερα τα πράγματα με τις ερμηνευτικές.
 

Anwnumh

Νεοφερμένος

Η Anwnumh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Κοίτα... και γω βαριόμουν φουλ την παπαγαλία αλλά για πανελλαδικές νομίζω είναι οτι πιο ευκολο και ασφαλες...
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,575 μηνύματα.
Κοίτα... και γω βαριόμουν φουλ την παπαγαλία αλλά για πανελλαδικές νομίζω είναι οτι πιο ευκολο και ασφαλες...

Στην αρχή και εγώ σαν αρνητικό το έβλεπα ότι βγήκε αλλά ειλικρινά οι ερμηνευτικές είναι μακράν καλύτερες. Πριν φοβόμουν μην δεν μπορώ να γράψω αρκετά και δώσω μικρές απαντήσεις αλλά μόλις πήρα τα θέματα και ξεκίνησα να γράφω δεν τελείωνα. Καλύτερα έτσι η παπαγαλία άλλωστε μόνο ζημιά προκαλεί σε ένα εκπαιδευτικό σύστημα που είναι ήδη εκ θεμελίων ελαττωματικό και μη αποδοτικό.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Anwnumh

Νεοφερμένος

Η Anwnumh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Καλά σιγουρα εχεις δικιο σε αυτο... Μου εδωσες κουραγιο τωρα! Εχουν αλλαξει αρκετα πραγματακια απ οταν εδινα εγω και εχω χαθει λιγο 🤣🤣🤣
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top