Εκτύπωση σκίτσων

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Χάλασε ο εκτυπωτής μου και ήθελα να εκτυπώσω κάποια σκίτσα μου να τα έχω σε αντίγραφο. Στο τυπογραφείο πώς τους τα περνάω για να τα εκτυπώσουν? Και γίνεται να τα εκτυπώσουν χωρίς pixels? Γιατί ο δικός μου άφηνε pixels στην εικόνα
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,605 μηνύματα.
Χάλασε ο εκτυπωτής μου και ήθελα να εκτυπώσω κάποια σκίτσα μου να τα έχω σε αντίγραφο. Στο τυπογραφείο πώς τους τα περνάω για να τα εκτυπώσουν? Και γίνεται να τα εκτυπώσουν χωρίς pixels? Γιατί ο δικός μου άφηνε pixels στην εικόνα
εχε υποψη σου σε τυπογραφεια θα σου στοιχισει ο κουκος αηδονι.ο εκτυπωτης πως σου χαλασε?
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
εχε υποψη σου σε τυπογραφεια θα σου στοιχισει ο κουκος αηδονι.ο εκτυπωτης πως σου χαλασε?
Δεν είναι πολλά τα σκίτσα.. δεν ξέρω, τα βγάζει μισά
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν είναι πολλά τα σκίτσα.. δεν ξέρω, τα βγάζει μισά
Ενώ άλλαξα μελάνι και ήταν και πανάκριβο (75€)
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Χάλασε ο εκτυπωτής μου και ήθελα να εκτυπώσω κάποια σκίτσα μου να τα έχω σε αντίγραφο. Στο τυπογραφείο πώς τους τα περνάω για να τα εκτυπώσουν? Και γίνεται να τα εκτυπώσουν χωρίς pixels? Γιατί ο δικός μου άφηνε pixels στην εικόνα
θα τους τα δωσεις σε μορφη πχ pdf ή αναλογη. Αυτοι εχουν καλυτερους εκτυπωτες αλλα θα πρεπει να ειναι και σε πολυ καλη αναλυση.
αν δεν ειναι πες να στα φιλτραρουν αλλα θα ψιλοθαμποσουν
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν είναι πολλά τα σκίτσα.. δεν ξέρω, τα βγάζει μισά
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ενώ άλλαξα μελάνι και ήταν και πανάκριβο (75€)
αν τα βγαζει μισα μπουκωνει η μνημη του. προσπαθησε να υποβιβασεις την αναλυση τους.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
θα τους τα δωσεις σε μορφη πχ pdf ή αναλογη. Αυτοι εχουν καλυτερους εκτυπωτες αλλα θα πρεπει να ειναι και σε πολυ καλη αναλυση.
αν δεν ειναι πες να στα φιλτραρουν αλλα θα ψιλοθαμποσουν
Είναι 2.160×2.150
Ναι, αυτό ρωτάω, πώς τους τα περνάω? Με email?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
με εμαιλ οχι ειναι τεραστια πανω απο 6-7 Mbyte
τα εμαιλ αντεχουν μαξ 5 Μbyte
σε στικακι
Me email ξεχωριστά εννοώ την κάθε ζωγραφιά
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Me email ξεχωριστά εννοώ την κάθε ζωγραφιά
382 KB η καθεμία είναι
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
382 Κβ και αναλυση 2.160×2.150 κατι δεν μου κολαει.
ενταξει στειλτα ολα με εμαιλ
IMG_20220611_182802.jpg
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
ρε εριφυλη δεν λεω οτι με γελας ..αλλα επιμενω οτι τα νουμερα δεν συνάδουν.
μηπως το σχεδιο σου ειναι μονο μια μολυβια?
Όχι απλά χρησιμοποιώ μια εφαρμογή που δείωχνει τα pixels
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Όχι απλά χρησιμοποιώ μια εφαρμογή που δείωχνει τα pixels
Για να φαίνονται καθαρά τα πορτραίτα
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Μίλα με κάποια εταιρεία εκτυπώσεων σε e-mail και θα σου πουν τη γνώμη τους για το αν τα αρχεία σου είναι κατάλληλα για υψηλής ανάλυσης εκτύπωση, αφού τους στείλεις κάποια δείγματα ;)
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Η αποψη μου ειναι να μην δωσεις λευτα για τετοια εκτυπωση
βρες τα πηγαία φαϊλς.
οτι και να κανεις στο μεγεθος αυτο ,πατατες θα παρεις
σ'αρεσουν οι πατατες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Τι αρχείο είναι αυτά τα σκίτσα που έχεις; JPG; Σε τι προγραμμα τα έχεις φτιάξει;
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
382 Κβ και αναλυση 2.160×2.150 κατι δεν μου κολαει.
Η ανάλυση δεν είναι ο μοναδικός παράγοντας που καθορίζει το μέγεθος όμως.
Και 100Kx100K ανάλυση να έχεις εαν τραβήξεις φώτο ένα άσπρο φύλλο, θα μπορεί να φάει γερό compression.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top