Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.
Γενικά η πτώση των επιδόσεων των μαθητών χρόνο με το χρόνο είναι κάτι που ακούγεται Αλλά δεν είμαι σε θέση να το επαληθεύσω. Το σίγουρο είναι όμως πως η φετινή μείωση αρισυουχω δεν αντανακλα αυτή τη μείωση του επιπέδου των μαθητών. Γενικά το σύστημα των 4αρων μαθημάτων παρόλο που θεωρητικά είναι ευκολότερο λογω των λιγότερων μαθημάτων οδηγεί σε χαμηλότερες βαθμολογίες γιατί το καθε λάθος κοστίζει πολύ περισσότερο. Ακόμα σε ένα τέτοιο σύστημα το μαθήματα τις έκθεσης διαμορφώνει σε μεγαλύτερο βαθμό τα μορια των μαθητών. Η παραπάνω κατάσταση κορυφώνεται φέτος όπου η έκθεση δίνει 5.000 μόρια Ίσως τα περισσότερα διαχρονικά σε μια χρονιά μάλιστα με ιδιαίτερα χαμηλές βαθμολογίες στο συγκεκριμένο μάθημα.
Έτσι αν κοιτάξει κάνεις τα στατιστικα θα δει ότι ενώ οι επιδόσεις των υποψηφίων στα βασικα μαθήματα οι αριστούχος συνολικά μειώθηκαν.
Συγκεκριμένα για τα μαθηματικά που αναφέρεις οι επιδόσεις στην στην θετική κατεύθυνση ήταν από τις καλύτερες στο μάθημα την τελευταία δεκαετία.
και παλι για τετοια θεματα στα μαθηματικα οι επιδοσεις ηταν αρκετα χαμηλες.
 

Athens2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Athens2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 318 μηνύματα.

victor 21

Νεοφερμένος

Ο victor 21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
@NEKTARIOS11 βλέπεις πτώση ιστορια αρχαιολογία θεσσαλονίκης και πόσο; Περσινή βάση 14747.
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
και παλι για τετοια θεματα στα μαθηματικα οι επιδοσεις ηταν αρκετα χαμηλες.
οντως πρεπει να ειναι τα ευκολοτερα που εχουν τεθει.. εγω περιμενα τουλαχιστον το ποσοστο απο την θετικη να ειναι παρα πολυ μικρο
 

ysemer

Νεοφερμένος

Ο ysemer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Μια πρόβλεψη για Πολιτικών Μηχανικών Πάτρα Νέο σύστημα ; Πέρυσι είχε 13.460. Εγώ τη βλέπω να πέφτει 600-700 μόρια. Συμφωνείτε;
 

Kostakis45

Νεοφερμένος

Ο Kostakis45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Μπορεί να κάνει κάποιος μια εκτίμηση και για τους πολιτικούς μηχανικούς του ΕΜΠ
 

Nefeli01

Νεοφερμένος

Η Nefeli01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Πιστεύω 15.500-15.600.
Ξέρω σας έχουμε τρελάνει όλοι, αλλά βοηθήστε κ μας με τους χαμηλούς βαθμούς.... επειδή είμαστε σε ένα χάος,κ με το παλιό κ δεν είναι πρωτοκλασάτες σχολές... κοινωνική εργασία Κρήτης με το παλιό;;;; Πέρυσι είχε βάση 13920.....σας ευχαριστούμε πολύ κ να είστε πάντα τόσο δοτικοί!!!!!!
 

Giorno

Νεοφερμένος

Ο Giorno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Με 15491 θα κάνω 6% για Ναυτιλιακά ΠΑΠΕΙ όπου η βάση του 6% πέρσι ήταν γύρω στα 14200 μόρια περίπου . Νομίζω ότι ειναι δεδομένο ότι θα περάσω , σωστά ;
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Με 15491 θα κάνω 6% για Ναυτιλιακά ΠΑΠΕΙ όπου η βάση του 6% πέρσι ήταν γύρω στα 14200 μόρια περίπου . Νομίζω ότι ειναι δεδομένο ότι θα περάσω , σωστά ;
Σωστά, εχεις τεράστιες πιθανότητες

Κάτι τελευταίο το επίθετο σου είναι Giovanna; :loltooth::loltooth::crazy: (joke όποιος κατάλαβε κατάλαβε)
 

Mukumbura

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mukumbura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 120 μηνύματα.

Giorno

Νεοφερμένος

Ο Giorno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Απλα ρε παιδιά να πουν τι θα γίνει με τα πανεπιστήμια.
Μη πιάσουμε σπίτι έτσι.
 

blueroses37

Νεοφερμένος

Η blueroses37 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Παιδιά Πιστεύετε ότι το παιδαγωγικό δημοτικής εκπαίδευσης της Ρόδου θα πέσει 500 μόρια;
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top