Είναι περίεργο που οι γονείς μου πάνε συχνά για ενημέρωση στο φροντιστήριο;

Helen06

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Κάτι εντελώς άσχετο αλλά στο φροντ μου ο μπαμπάς μου πηγαίνει γενικα αρκετά συχνά για ενημέρωση τύπου ανα 2 εβδομαδες-1 μηνα καπου σε τετοιο διαστημα. Λέτε να φένεται περίεργο στους καθηγητες;:laugh::laugh:
 

onion

Νεοφερμένος

Η onion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Κάτι εντελώς άσχετο αλλά στο φροντ μου ο μπαμπάς μου πηγαίνει γενικα αρκετά συχνά για ενημέρωση τύπου ανα 2 εβδομαδες-1 μηνα καπου σε τετοιο διαστημα. Λέτε να φένεται περίεργο στους καθηγητες;:laugh::laugh:
Κατά την γνώμη πιστεύω πως δεν θα τους φανεί περίεργο. Ίσα ίσα θα καταλάβουν πως πρόκειται για καλή μαθήτρια όποτε θα σε εκτιμήσουν και περισσότερο. (Τουλάχιστον έτσι πιστεύω)
 

Helen06

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Κατά την γνώμη πιστεύω πως δεν θα τους φανεί περίεργο. Ίσα ίσα θα καταλάβουν πως πρόκειται για καλή μαθήτρια όποτε θα σε εκτιμήσουν και περισσότερο. (Τουλάχιστον έτσι πιστεύω)
τι εννοείς δηλαδή ότι θα καταλάβουν οτι είμαι καλή μαθήτρια; Επειδή ρωτάει συχνά ο μπαμπάς μου; πως;
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.
Η απάντηση στο ερώτημά σου είναι όχι.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Κάποια φροντιστηρια κάνουν ούτως η άλλως ενημέρωση κάθε μήνα, δεν είναι περίεργο.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top