[ΕΠΑ.Λ] Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Kωστα εγω παντως απο το 6ο κεφαλαιο που τελειωσαμε δεν μου φανηκαν και πολυ δυσκολα χωρις να ξερω ομως 7ο και 8ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitro

Νεοφερμένος

Ο nitro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Επειδη εμενα δεν πολυ με ενδιαφερει η νοσηλευτικη κτλ τι προτεινετε?Ειμαι προθυμος να ξεσκιστω στο διαβασμα οτι και εαν ειναι αυτο αρκει να αξιζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Kωστα εγω παντως απο το 6ο κεφαλαιο που τελειωσαμε δεν μου φανηκαν και πολυ δυσκολα χωρις να ξερω ομως 7ο και 8ο


Φιλε μου το 6ο ειναι γελιο κεφαλαιο....:clapup: Απλως λιγο τα Πλεονεκτηματα-Μειονεκτηματα δεν θυμαμαι καλα.Κατσε να πατε του χρονου στο 7ο και θα με θυμηθεις!!! Εχει πολυ πραγμα να διαβασεις.
Και δεν ειναι οπως την υλη της Β' να υπογραμιζεις μονο τα σημαντικα.ΟΛΑ ειναι σημαντικα!
Να μην σε αγχωνω βεβαια,αλλα θελει διαβασμα,πολυ διαβασμα!!

Επειδη εμενα δεν πολυ με ενδιαφερει η νοσηλευτικη κτλ τι προτεινετε?Ειμαι προθυμος να ξεσκιστω στο διαβασμα οτι και εαν ειναι αυτο αρκει να αξιζει

Σαν τι θες να περασεις φιλαρακι.....:hmm: ?? Θα σου προτεινα προγραμματιστης.Εχει πολυ διαβασμα.
Η Μηχανικος πολιτικος:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Κατσε να πατε του χρονου στο 7ο και θα με θυμηθεις!!!
εγω πιστευω πως το 7ο θατο αρχισουμε φετος αφου τελιωσαμε το 6ο και τοσο καιρο εχουμε μπροστα μας...απο τα προυγουμενα κεφαλαια χρειαζεται να ξερεις κατι η ειναι καινουργια πραγματα αυτα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
εγω πιστευω πως το 7ο θατο αρχισουμε φετος αφου τελιωσαμε το 6ο και τοσο καιρο εχουμε μπροστα μας...απο τα προυγουμενα κεφαλαια χρειαζεται να ξερεις κατι η ειναι καινουργια πραγματα αυτα??


Μπα....Δεν νομιζω.Αλλα λιγο γρηγορα δεν την τελειωσατε την υλη :hmm: ?
Γιατι τετοια βιασυνη? Και παλι μπορει να κανετε επαναληψεις.Χρειαζεται να ξερειε καποια πραγματα απο τα προηγουμενα κεφαλαια γιατι θα τα συναντησεις και παρακατω.Στο 7ο κεφαλαιο ολα σχεδον τα μαθηματα συνδεονται.Ενταξει αν τα διαβαζεις ομως εισαι ΟΚ.Μην ανυσηχεις.
Ενδιαφερεσαι να περασεις καπου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
ναι σε ΑΕΙ πληροφορικης συγκεκριμενα θελω το τμημα πληροφορικης στο ΟΠΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
ναι σε ΑΕΙ πληροφορικης συγκεκριμενα θελω το τμημα πληροφορικης στο ΟΠΑ


Οικονομικο Πανεπιστημιο Αθηνων???(ΟΠΑ) Β΄Ομαδα δηλαδη θα πας του χρονου.
Να διαβαζεις ομως μην τα παρατησεις

Για την εισαγωγή στο ακαδημαϊκό έτος 2010-2011 οι κάτοχοι πτυχίου Β΄ κύκλου ΤΕΕ ( μόνο ημερησίων) ΤΕΛ ,ή Ναυτικών Λυκείων μπορούν να επιλέξουν όποια ειδικότητα επιθυμούν , εξετάζονται στο μάθημα της ειδικότητας αυτής , ανεξάρτητα από τον τομέα και την ειδικότητα αποφοίτησης τους και δηλώνουν στο μηχανογραφικό τους δελτίο τα τμήματα που αντιστοιχούν στον τομέα την ειδικότητα του οποίου έχουν επιλέξει.


Μονο για αποφοιτους ΤΕΕ?? Για μενα αυτο δεν θα ισχυει του χρονου:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Οικονομικο Πανεπιστημιο Αθηνων???(ΟΠΑ) Β΄Ομαδα δηλαδη θα πας του χρονου.
Να διαβαζεις ομως μην τα παρατησεις
ναι οικονομικο πανεπιστημιο αθηνων.β ομαδα θα παω ναι δεν θα τα παρατησω θα διαβαζω.εμεις σημερα στα δικτυα μπικαμε στο 7...μιπως να δοσουμε φετος πανελληνιες...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
ναι οικονομικο πανεπιστημιο αθηνων.β ομαδα θα παω ναι δεν θα τα παρατησω θα διαβαζω.εμεις σημερα στα δικτυα μπικαμε στο 7...μιπως να δοσουμε φετος πανελληνιες...:)


Χαχαχα...Πρεπει και εσεις να δωστε φετος! Καλα μπηκατε και στο 7ο ρε Θηρια?
Γιατι δν κανετε επανληψεις? Καλο ειναι που προχωρατε και εχετε μια ιδεα αλλα κριμα που σας "ζαλιζει" απο τωρα μωρε.Πως σου φανηκαν ευκολα αν και ειναι αρχη ακομη.


φυσικα και χρειαζεται φιλε μου η κατηγοριοποιηση γιαυτο ειναι τα φορουμς.. ειναι ωραια τωρα δηλαδη που λετε για τις πανελληνιες σας εδω και γινεται ενας αχταρμας? εμεις δηλαδη που θα πουμε για τις δικες μας? δε σας φτανουν τοσα τοπικς για επαλ? οριστε ειπα ενα πολυ συμαντικο νεο στην προηγουμενη σελιδα για τους αποφοιτους ΤΕΕ και κανενας αποφοιτος δεν το ειδε επειδη προστεθικαν τα δικα σας ποστς απο πανω...


Δν μπορω να καταλαβω γιατι το κανεις θεμα.Ετυχε το παιδι κ με ρωτησε κατι και αρχισε η κουβεντα.
Και οι αποφοιτοι δν νομιζω να ειναι τοσο χαζοι να μην γυρισουν σελιδα πισω να το δουν αν εγραψες κατι,δεν ειναι μονο η τελευταια σελιδα τα νεα μηνυματα.
Και εγω αρχικα δεν νομιζω να ελεγα κατι π αφορουσε το ΕΠΑ.Λ???? Κατι αναφερθηκε για το οτι μπορεις να δωσεις εξετασεις σε αλλη ειδικοτητα ενω βρισκεσαι σε αλλη,και ρωτησα αν γινεται και απο ΕΠΑ.Λ αυτο.


Λετε να ειναι και στα ΕΠΑ.Λ δυσκολα φετος τα Μαθηματικα.....?? Περυσι ητανε σχετικα ευκολα τα θεματα παντως.
Βγηκε η προκυρηξη για Αστυφυλακων?? Και εγω θελω να δωσω και ειμαι πολυτεκνος?!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Μια μέρα έμεινε!!Πως τα βλέπετε παιδιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis!

Νεοφερμένος

Ο akis! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
μια μερα .. ενα 12ωρο και κατι χαχα
νταξει χαλαρα μεχρι τωρα δεν εχω τιποτα...
νταξει εκθεση ειναι μονο χρονο θελει τι να διαβασεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Δινεις και εσυ εξετασεις Β'Λυκειου παιδι.....:P Με εχει καταβαλει ενα αγχος Τρελο!!! Τι θεμα να πεσει ρε γαμωτο αντε να δουμε!!! Αυριο να ανεβασει καποιος τα θεματα αν δεν το κανω πρωτα εγω να ανταλαξουμε αποψεις!!
Καλη μας επιτυχια Παιδια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros13

Νεοφερμένος

Ο lazaros13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
παιδια παμε με θετικη ενεργεια και χωρις αγχος και πιστευω ολα καλα θα πανε...ευχομαι μεσα απο τα βαθη της ψυχης μου να γραψετε καλα και να περασετε εκει που γουσταρετε!!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis!

Νεοφερμένος

Ο akis! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
τριτη παω και εγω φιλε μου απλως θα εκανα καποιο λαθος με την εγγραφη μου!! θα το φτιαξω..
παντως ναι εχεις δικιο να το πουμε το θεμα αυριο για να δουμε πως τα εχουμε παει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ναι ρε συ το καταλαβα :D Πηγαινε να αλλαξεις την ταξη απλως, Καπου στις ρυθμισεις ψαξε!! Αμα δεν το εχει ανεβασει κανεις θα το ανεβασω (αμα το εχουν ανεβασει μεχρι τοτε) και να δουμε!
Τι λετε να πεσει??? Απολιτικοποιηση,Τεχνολογια,Φυσικο περιβαλλον,Η/Υ ??????? ΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ? Δεν μ ερχονται και αλλα θεματα!
Λαζαρε καλη επιτυχια και σε εσενα φιλε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Ναι ρε συ το καταλαβα :D Πηγαινε να αλλαξεις την ταξη απλως, Καπου στις ρυθμισεις ψαξε!! Αμα δεν το εχει ανεβασει κανεις θα το ανεβασω (αμα το εχουν ανεβασει μεχρι τοτε) και να δουμε!
Τι λετε να πεσει??? Απολιτικοποιηση,Τεχνολογια,Φυσικο περιβαλλον,Η/Υ ??????? ΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ? Δεν μ ερχονται και αλλα θεματα!
Λαζαρε καλη επιτυχια και σε εσενα φιλε!!!

Δεν ξέρω αλλα κατι με βια, εθνικισμό, θεσμό οικογένειας....κατι τέτοιο εχω εντύπωση!Θα δούμε βέβαια...10 ώρες έμειναν!!Καλή μας επιτυχία!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros13

Νεοφερμένος

Ο lazaros13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι θα πεσει κανα θεμα ακυρο !!!!


τι εγινε παιδια πως γραψατε πως σας φανηκαν τα θεματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Α ρε Λάζαρε το έλεγες οτι θα πέσει άκυρο και έπεσε!!Μια χαρά νομίζω ήταν!Εύκολα!Εσυ πώς τα είδες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elenaaaa

Νεοφερμένος

Η Elenaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Έπεσε το άγχος και τρόποι αντιμετώπισης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Δημιουργήθηκε thread για το εξεταζόμενο μάθημα Νεοελληνικής Γλώσσας στα ΕΠΑΛ σχόλια και παρατηρήσεις εδώ https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=61299
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top