Διπλωματική και άγχος!

sparaskeg

Νεοφερμένος

Η Παρασκευή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Καλησπέρα!! Κάνω μεταπτυχιακό στην περιβαλλοντική εκπαίδευση! Ως τις 16 Μαΐου ασχολήθηκα με τις εργασίες του εξαμήνου!
Με τις αιτήσεις διπλωματικής τελειώσαμε στις 6 Απριλίου. Έχω αρχίσει τώρα να ασχολούμαι σιγά σιγά. Περιμένω κάποιες απαντήσεις σε ερωτήσεις που εθεσα στην επιβλέπουσα μου.
Νομίζω πως άφησα το χρόνο να περάσει και αγχώθηκα συν ότι προσπαθώ να επικοινωνήσω και με τη βιβλιοθήκη, για το αν μπορώ να δανειστώ και δεν απαντάει κανείς.
Στην ουσία έχω 4μιση μήνες. Πρέπει τελος Σεπτεμβρίου να παραδώσω. Προλαβαίνω ή όχι;
 

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Καλησπέρα, κατά τη γνώμη μου δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι. Ναι μεν είναι λίγος ο χρόνος αλλά θα προλάβεις. στην Πάτρα η βιβλιοθήκη του πανεπιστημίου θα είναι κλειστεί μέχρι τέλος Μαΐου οπότε θεωρώ ότι πάνω κάτω όλες οι βιβλιοθήκες μέχρι τότε θα είναι κλειστές. Αφού ξέρεις το θέμα της εργασίας σου προσπάθησε να οργανώσεις λίγο πως θα τι γράψεις, τι θες να γράψεις σε γενικές γραμμές και ξεκίνα να ψάχνεις υλικό στο ίντερνετ. Εκεί θα μπορέσεις να βρεις αρκετές πληροφορίες που θα σε βοηθήσουν να ξεκινήσεις. Ψάξε και για τα βιβλία που μπορεί να σε βοηθήσουν έτσι ώστε όταν ανοίξει η βιβλιοθήκη να πας να τα δανειστείς και έτσι να τελειώσεις την εργασία.
 

Στέφανος-Ιάσωνας

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος-Ιάσωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Καλησπέρα, κατά τη γνώμη μου δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι. Ναι μεν είναι λίγος ο χρόνος αλλά θα προλάβεις. στην Πάτρα η βιβλιοθήκη του πανεπιστημίου θα είναι κλειστεί μέχρι τέλος Μαΐου οπότε θεωρώ ότι πάνω κάτω όλες οι βιβλιοθήκες μέχρι τότε θα είναι κλειστές. Αφού ξέρεις το θέμα της εργασίας σου προσπάθησε να οργανώσεις λίγο πως θα τι γράψεις, τι θες να γράψεις σε γενικές γραμμές και ξεκίνα να ψάχνεις υλικό στο ίντερνετ. Εκεί θα μπορέσεις να βρεις αρκετές πληροφορίες που θα σε βοηθήσουν να ξεκινήσεις. Ψάξε και για τα βιβλία που μπορεί να σε βοηθήσουν έτσι ώστε όταν ανοίξει η βιβλιοθήκη να πας να τα δανειστείς και έτσι να τελειώσεις την εργασία.
Don't worry. be happy (πααρε κ'ενα χάπι !:)) Οργανώσου και θα τα βγάλεις πέρα.
 

Steffie88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Steffie88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 394 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top