Διατροφολογία ή Παιδαγωγικό;

Mary_03

Νεοφερμένος

Η Mary_03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους και όλες!
Εγώ την απόφαση μου την έχω πάρει, αλλά προφανώς και θέλω τις δικές σας απόψεις.
Από θέμα επαγγελματικής αποκατάστασης και εξέλιξης, τι προτείνετε;
Υ.Γ. Είμαι στο παιδαγωγικό και θέλω να κάνω 10% για διαιτολογια..
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,134 μηνύματα.
Αφού την πήρες την απόφαση εμάς τι μας θες; Είναι δύο εντελώς διαφορετικά επαγγέλματα με εντελώς διαφορετική ανέλιξη και εντελώς διαφορετική εκπαίδευση.
 

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
με τιποτα δε θα εκανα 10 % για διαιτολογια.Εκει εισαι πολυ καλα στο παιδαγωγικο.Ειναι δυσκολα μετα, δεν ειναι ευκολο να ανοιξεις δικο σου, πρεπει να δουλεψεις διπλα σε καποιον αλλον πρωτα και κανεις δε παιρνει ατομα να τους μαθει.
 

Mary_03

Νεοφερμένος

Η Mary_03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
με τιποτα δε θα εκανα 10 % για διαιτολογια.Εκει εισαι πολυ καλα στο παιδαγωγικο.Ειναι δυσκολα μετα, δεν ειναι ευκολο να ανοιξεις δικο σου, πρεπει να δουλεψεις διπλα σε καποιον αλλον πρωτα και κανεις δε παιρνει ατομα να τους μαθει.
Δε ξέρω.. και στο παιδαγωγικο θεωρώ πως είναι αρκετά δύσκολα μετά, με την έννοια του ότι σε παίρνουν για αναπληρωτή μετά από καιρό και για να γίνεις μόνιμος, θέλει πολλά χρόνια
Με τη διαιτολογια έχεις πιο πολλές διεξόδους ;;!
 

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Δε ξέρω.. και στο παιδαγωγικο θεωρώ πως είναι αρκετά δύσκολα μετά, με την έννοια του ότι σε παίρνουν για αναπληρωτή μετά από καιρό και για να γίνεις μόνιμος, θέλει πολλά χρόνια
Με τη διαιτολογια έχεις πιο πολλές διεξόδους ;;!
Moυ λεγε κοπελα που τελειωσε διαιτολογια οτι ειναι πολυ δυσκολη η επαγγελματικη αποκατασταση.Το 1000 αρικο ομως σαν αναπληρωτρια δεν ειναι και ασχημο.Σε 2 χρονια παιρνεις μορια και θα εισαι και κοντα στον τοπο σου.Αν κανεις μαστερ μπορει να μη πας και καθολου μακρια.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επισης μπορεις να κανεις μαστερ στην ειδικη αγωγη και θα σε παρουν αμεσως ειτε παραλληλη στηριξη , ειτε αναπληρωτρια.Μπορεις να δουλεψεις σε κδαπ ή να ανοιξεις δικο σου.
 

Έλενα Παπαμακαριου

Νεοφερμένος

Η Έλενα Παπαμακαριου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Καλύτερα παιδαγωγικό και με ένα μεταπτυχιακό στην ειδική αγωγή είσαι μια χαρά.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top