Διαγώνισμα στα Αρχαία

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Έχετε γράψει κανα τεστάκι αρχαία??εμείς σημερα γράψαμε πρώτη ώρα ολιγόλεπτο....και είμαι χαζή χαζή χαζή χαζή!ήταν ένα με 8 ερωτήσεις όλες σωστές συντακτικό τα πάντα καιείχα να γίνει χ.α. του ελαβον και ήταν σε γ πληθ.κι εγω το κανα χ.α. σε α ενικό!!!δλδ ΕΛΕΟΣ!!!τελείως βλακεία...κι έπιανε και 2-3 βαθμούς!δεν πειράζει όμως....ελπίζω να το καταλαβει!και στο νκάτω κάτω ένα τεστ ήταν και 17-18 δεν είναι και χάλια!νταξει βσκ αυτό που με τσάντισε ήταν ότι τ περισσότερα λάθη μ φέτος είναι από απροσεξία κ άνγχος..κατά τάλλα μια χαρά...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marizza92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Τάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
ΚΑΙ εμείς έχουμε γράψει τεστ αρχαίων αλλά στην εισαγωγή είχε 4 ερωτήσεις ανάπτηξεις και άλλες 4 διάφορες αντιστήχιση και τέτοια. Γενικά η τάξη λέει πως τα πήγε χαλια, εγω πιστεύω πως τα πήγα καλά. Εν τω μεταξύ το τεστ αυτό το γράψαμε περίπου 2 μήνες πριν και τον ρώτησα προχθές αν θα μας τα δώσει και μου είπε πως βίαζομαι πολυ θα έρθει η ώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Έχουμε γράψει μπόλικα.
Γύρω στα τέσσερα, έχω χάσει όμως τα δύο. ^^
Μιλάς μόνο για τεστ αρχαίων ή γενικά? ΄Θες και βαθμούς?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick_the_greek

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Έχουμε γράψει μπόλικα.
Γύρω στα τέσσερα, έχω χάσει όμως τα δύο. ^^
Μιλάς μόνο για τεστ αρχαίων ή γενικά? ΄Θες και βαθμούς?:P
Εμείς και τεστ αρχές Οκτωβριόυ και Διαγώνισμα κατι μέρες πριν. Παρ' όλα αυτά χτύπησα δυο 20άρια κι ας πάω θετική του χρόνου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emmanuella

Νεοφερμένος

Η Εμμανουέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Άσε άσε .... αύριο γράφουμε τετραμήνου διαγώνισμα ... και διαβάζω από το πρωί ... αλλά δεν έχω βγάλει άκρη !!

Είμαι για κλάματα !:'(

Ευτυχως που είναι αργία σήμερα και δεν έχω αγγλικά ... αλλιώς κουλούρα θα έγραφα :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofiaaa

Νεοφερμένος

Η σόφη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
ελα καλε...δεν ειναι κ τοσο δυσκολα...αν εντοπισεις καμια δυσκολια σε εισαγωγη, κειμενα κτλ μου λες....καλη επιτυχια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Eμείς έχουμε γράψει μέχρι τώρα 3 τεστ στα αρχαία:
1° τεστ: (Επανάληψη όλης της ύλης της γ γυμνασίου, απροειδοποίητο 10 λεπτο) 11
2° τεστ: Συνδέσμοι προειδοποιημένο 18 :D
3° τεστ: Απροειδοποίητο στο τελευταία 5λεπτο, με 2 ουσιαστικά και 2 ρήματα (χρονική αντικατάσταση, να κλιθούν στο χρόνο που βρίσκονται σε όλες τις εγκλίσες, και μέση και ενεργητική φωνή, αρχικοί χρόνοι). Βαθμός αναμένεται:P

Όπως καταλαβαίνετε φέτος υποφέρω υποφέρω πολύ :'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emmanuella

Νεοφερμένος

Η Εμμανουέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Ναι και δεν σχολιάζω πόσο έγραψα στην εισαγωγή .... :)

14 έγραψα ....:( .... μας έβαλε ό,τι λεπτομέρεια είχε !! ΕΛΕΟΣΣΣ !:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
κ εμεις εχουμε γραψει γυρω στα 4 τεστ προειδοποιημενα
3 τεστ με χρονικες αντικ. κ εγκλκτς. κ τ δευτερα γραψαμε τεστ στις γενικές και στις αντωνιμιες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
αρχές οκτωβρίου είναι και πιο εύκολα όμως....δλδ το βλέπω και στα μαθηματικά που έχω 20 20 15(!!!!να π'αρει το παλιοπρόσημο μου φαγε το άριστα:P), ωριαίο 17(γκρρρρρ πάλι βλακεία)και τώρα στις απόλυτες τιμές περιμένω το 20ράκι μ ναντισταθμίσει...:Dτη τρίτη μάλλον έχπουμε πρόχειρο στα απόλυτα αλλά όπως είπα αυτά ταχω κτλβ εις βάθος οπότε μια χαρά!!!


+17 ηταν τλκ σταρχαία....μουκοψε 3 βαθμούς στην Χ.Α. για τη χαζομάρα μ....but cool....θα γράψουμε και κανα άλλο π α πάει.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!sunny!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
3 απροειδοποίητα (δύο 19αρια και ένα 18) ,ένα στην εισαγωγή (20) και τετραμήνου 93% ! Τα αρχαία είναι το αγαπημένο μου μάθημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
3 απροειδοποίητα (δύο 19αρια και ένα 18) ,ένα στην εισαγωγή (20) και τετραμήνου 93% ! Τα αρχαία είναι το αγαπημένο μου μάθημα!

:bravo::bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamkiller

Νεοφερμένος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Δυο τεστάκια, στο απροειδοποίητο 18 και στο προειδοποιημένο 13. Ήταν και τα δύο στη γραμματική. Στο συντακτικό νομίζω θα τα πάω καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thrasos

Νεοφερμένος

Ο thrasos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εκθεση και χημεια 16
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.

Marizza92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Τάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Σήμερα γράψαμε τρεις σελίδες μπός πίσω όλοι η τάξη τέλεια... έγραψε... Αν πάτε στο:Τα φιλολογικά δεν παλεύονται θα καταλάβεται τι εννοώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

playt8

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Σορρυ το ελαβον δν ειναι κ 1ο ενικο κ 3ο πληθυντικο?Τεσπα εμεις εχουμε γραψει 2 τεστ κ τν παρασκευη γραψαμε κ "διαγωνισμα...17.6" "πηρα...γιουπι....":jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Γραφω την πεμπτη διαγωνισμα στα κεφαλαια 50-56(για μεταφραση μιλαω)οποιος μπορει να μου πει ποιο ειναι ςος για να πεσει να κανουμε μεταφραση...ας γραψει και οποιος εχει γραψει διαγωνισμα σε αυτα τα κεφαλαια!!!!!!!:thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Το 50-56 μπορεις να μου πεις σε τι αναφερεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Παραγράφους θα εννοεί μωρε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top