Διαγραφή από σχολή

Greg1900

Νεοφερμένος

Ο Greg1900 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Έχω κάνει 10% φέτος.Εάν περάσω σε κάποια σχολή που δεν θα θέλω τελικά να φοιτήσω μπορώ να συνεχίσω στην παλιά σχολή μου. Θα πρέπει να διαγραφτώ από την νέα ή να μην κάνω την εγγραφή μου. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
Αν περάσεις σε σχολή που δε σε ενδιαφέρει τότε μπορείς απλά να μην εγγραφείς σε αυτήν και να συνεχίσεις τη φοίτηση στην παλιά σου σχολή.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,662 μηνύματα.
Αν περάσεις σε σχολή που δε σε ενδιαφέρει τότε μπορείς απλά να μην εγγραφείς σε αυτήν και να συνεχίσεις τη φοίτηση στην παλιά σου σχολή.
οπως το ειπε ο μαρκος δε θα εγγραφεις στην σχολη που περασες και θα συνεχισεις στην παλια
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,662 μηνύματα.

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Top