Δεν γνωρίζω Προγραμματισμό. Αν περάσω στο ΕΜΠ θα έχω πρόβλημα;

Goddess of Fire

Νεοφερμένος

Η Goddess of Fire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ήμουν θετική κατεύθυνση και στο 4ο πεδίο έχω συγκεντρώσει 18.734 μόρια. Σκεφτόμουν να δηλώσω τη σχολή ΗΜΜΥ στο ΕΜΠ ή Πάτρα. Το θέμα μου είναι ότι δεν ξέρω από προγραμματισμό. Θα έχω πρόβλημα αν μπω στη σχολή? Ξέρω μαθητή που τα έχει παρατήσει γι'αυτό το λόγο και ανησυχώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Θα έχεις μειονέκτημα έναντι στον μέσο μαθητή της τεχνολογικής, άλλα όχι κάτι το τραγικό. Μπορείς να "catch up" αρκετά εύκολα, απλά θέλει δικιά σου ενασχόληση. Έτσι και αλλιώς είναι η φύση του προγραμματισμού τέτοια, που ό,τι μάθεις εξαρτάται από το πόσο θα αφοσιωθείς ΕΣΥ και πόσο χρόνο θα αφιερώσεις σε αυτό, όχι από τα μαθήματα που θα σου διδάξουν.
Αν δεν πρόκειται να ασχοληθείς. μπες αλλού καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top