Δεν έχω φίλους, νιώθω μόνος

w1n5t0n

Δραστήριο μέλος

Ο w1n5t0n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 442 μηνύματα.
δεν ειναι οτι δεν εχω καθολου φίλους απλα αυτοι που εχω με αγνουν βγενω εξω μαζι τους, ομως και εκεινοι βγενουν εξω χωρις να με καλουν. ισως φταιει οτι δεν εχουμε ιδια ενδιαφεροντα, για παραδιγμα οταν παμ εξω μιλουν μονο για κριτσια και τιποτα αλλο, δεν ειναι οτι δεν με ενδιαφέρει το θέμα αλλα θελω να επεκταθω απο το κ*** και τα β**** της κυριας των γερμανικων... δεν θελω να νομιζεται οτι ειμαι εγωιστης, αλλα δε μου αρεσει να με αγνοουν ή να λενε πραγματα πισω απο την πλατη μου. μπορει να φταιω εγω αλλα μου φενεται πως ενω μεγαλωνουν γινονται ολο και πιο παιδια. ισος να μην τους αρεσω επιδι δεν πινω δεν καπνιζω δν κανω ανοησιες σαν αυτους...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Petunia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
δεν ειναι οτι δεν εχω καθολου φίλους απλα αυτοι που εχω με αγνουν βγενω εξω μαζι τους, ομως και εκεινοι βγενουν εξω χωρις να με καλουν. ισως φταιει οτι δεν εχουμε ιδια ενδιαφεροντα, για παραδιγμα οταν παμ εξω μιλουν μονο για κριτσια και τιποτα αλλο, δεν ειναι οτι δεν με ενδιαφέρει το θέμα αλλα θελω να επεκταθω απο το κ*** και τα β**** της κυριας των γερμανικων... δεν θελω να νομιζεται οτι ειμαι εγωιστης, αλλα δε μου αρεσει να με αγνοουν ή να λενε πραγματα πισω απο την πλατη μου. μπορει να φταιω εγω αλλα μου φενεται πως ενω μεγαλωνουν γινονται ολο και πιο παιδια. ισος να μην τους αρεσω επιδι δεν πινω δεν καπνιζω δν κανω ανοησιες σαν αυτους...:(

Προσπαθησε να βρεις τι κανεις λαθος και δεν σε θελουν στη παρεα και στην συνεχεια αν οντως δεν εχετε τα ιδια ενδιαφεροντα προσπαθησε ξανα να βρεις ατομα με κοινα ενδιαφεροντα που να μπορεις να τους πεις κατι και να νιωθεις οτι σε καταλαβαινουν,δεν ειναι ευκολο το ξερω απλως θελει χρονο να βρεις τους καταλληλους!
Μην ανησυχεις ομως σιγουρα ολα θα πανε μια χαρα!Αρκει και εσυ να εισαι προθυμος να δεχθεις καποια πραγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefteris278

Νεοφερμένος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
γιατί δέν προσπαθείς να ενταχθείς σε άλλη παρέα, που να έχει περισσότερα κοινά με τα δικά σου.. ??:redface:
--------------------------------
τι παιδί δέν κανει κατι λάθος... η παρέα του κάνει, που καπνίζουν απο 13 χρονών και πίνουν... όσο για τις συζητήσεις που κάνουν δέν είναι περίεργες.. αγόρια είστε για τί θα μιλάτε άν δέν μιλάτε για κ*** και β**** .. για π***** ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Όταν είσαι διαφορετικός πάντα είναι δύσκολο να βρεις φίλους. Να κάνεις υπομονή και να έχεις τα μάτια σου ανοιχτά, σίγουρα θα βρεις κάποιον με κοινά ενδιαφέροντα και ασχολίες. Απλά δεν είναι εύκολο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefteris278

Νεοφερμένος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
όλοι έχουν περάσει απο μιά τέτοια περιοδο και απόρριψη... Πάντως να είσαι ο εαυτός σου, και μήν κάνεις αυτό που κάνουν οι άλλοι μόνο και μόνο για να σε μιλάνε... ξέρεις τι εννοώ !!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Kαι μην σκεφτείς ότι επειδή είσαι γ' γυμνασίου είναι αργά.. Η αλήθεια είναι ότι οι περισσότερες παρέες έχουν ήδη διαμορφωθεί, αλλά εγώ την φίλη με την οποία είμαι πιο κοντά και κάνουμε τρελή παρέα την γνώρισα στην β' λυκείου, ήμασταν στην ίδια τάξη απ' την α' γυμνασίου αλλά επειδή είχαμε διαφορετικές παρέες δεν μας δόθηκε η ευκαιρία να τα πούμε παραπάνω και να δούμε ότι ταιριάζουμε και περνάμε καλά μαζί.. Υπάρχουν σίγουρα κάποια άτομα γύρω σου που είναι αυτό που ζητάς και απλά δεν το ξέρεις επειδή δεν έχετε πλησιάσει ο ένας τον άλλον, αλλά μπορείς να καταλάβεις ποια είναι αυτά και να κάνεις εσύ την αρχή με μια χ αφορμή (π.χ να ζητήσεις σημειώσεις από ένα μάθημα ή να ρωτήσεις τι ασκήσεις έχετε σ' ένα άλλο και κάπως έτσι να πιάσεις κουβέντα, κλπ)
Θα πας στο λύκειο και θα γνωρίσεις περισσότερα και καινούργια άτομα αλλά μην νομίζεις ότι θα είναι για καλό.. Λίγους φίλους και καλούς, όσο κλισέ κι αν ακούγεται, είναι σοφό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Προσπαθησε να βρεις τι κανεις λαθος και δεν σε θελουν στη παρεα και στην συνεχεια αν οντως δεν εχετε τα ιδια ενδιαφεροντα προσπαθησε ξανα να βρεις ατομα με κοινα ενδιαφεροντα που να μπορεις να τους πεις κατι και να νιωθεις οτι σε καταλαβαινουν,δεν ειναι ευκολο το ξερω απλως θελει χρονο να βρεις τους καταλληλους!
Μην ανησυχεις ομως σιγουρα ολα θα πανε μια χαρα!Αρκει και εσυ να εισαι προθυμος να δεχθεις καποια πραγματα!

Επειδή δεν έχει κάποια κοινά με κάποια παιδιά από το σχολείο του σημαίνει ότι αυτός κάνει λάθος; :confused:
Γιατί αν το πάρουμε έτσι, το λάθος είναι που δεν καπνίζει, που δεν πίνει, που δεν τον νοιάζουν οι συζητήσεις περί κοριτσιών κτλ.

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ. Όταν δεν ταιριάζεις με κάποιους, ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙΣ, και τέλος. Δε κάθεσαι να αλλάξεις τον εαυτό σου για να μπεις σε συγκεκριμένη παρέα.

Καλά κάνεις και δεν είσαι όπως αυτούς, και αν αρχίσεις να μιλάς και με άλλα παιδιά από τη τάξη σου ή και από άλλα τμήματα, σίγουρα θα βρεθεί κάποιος που είναι σαν εσένα, μη σου πω ότι οι περισσότεροι έτσι είναι στην ηλικία σου, απλά είσαι πολύ κλειστός και έχεις κολλήσει με τους συγκεκριμένους. Οι παρέες δημιουργούνται σιγά σιγά, αρκεί να δείχνεις ότι σου αρέσει η παρέα τους και όντως να σου αρέσει.

Και στη τελική, μη σκας τόσο πολύ, ΟΛΟΙ κάποια στιγμή βρίσκουμε κάποιον φίλο, συνταγή δεν υπάρχει όμως. απλά προκείπτει.

Anyway, άρχισε να μιλάς και με άλλα παιδιά που είναι πιο χαμηλών τόνων και όλα θα πάρουν τον δρόμο τους.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
τι παιδί δέν κανει κατι λάθος... η παρέα του κάνει, που καπνίζουν απο 13 χρονών και πίνουν... όσο για τις συζητήσεις που κάνουν δέν είναι περίεργες.. αγόρια είστε για τί θα μιλάτε άν δέν μιλάτε για κ*** και β**** .. για π***** ??

δεν νομίζω να έχει αναφέρει ο φίλος μας ότι η παρέα του καπνίζει και πίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

w1n5t0n

Δραστήριο μέλος

Ο w1n5t0n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 442 μηνύματα.
δεν νομίζω να έχει αναφέρει ο φίλος μας ότι η παρέα του καπνίζει και πίνει.
και τα δυο τα κανουν ήμουν φιλος με αυτα τα παιδια απο το δημοτικο και γι αυτο εχω κολισει, τους εβλεπα να αλαζουν μετα χρονια...αλλα δεν εδινα σημασια μεχρι τωρα.
θελω να πω στα κοριτσια πως ειναι διαφορετικο να εισαι αγορι και να εχεις φιλους απο οτι να εισαι κοριτσι τα κοριτσια ειναι πιο κατασταλαγμενα απο τα αγο και ο χαρακτηρας τους φενεται αο πιο μικρες κι ας μν θελουν να το καταλαβουν... τα αγορια περνουν διαφορετικες φασεις και συνηθως ειναι πολυ εγωισ να το καταλάβουν τα αγορια θα καταλαβουν τι λέω...και καποια κοριτσια που εχουν δει την αλαγη απο τα ματια τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
σίγουρα άμα το θέλεις θα βρεις παρέα να περνάς καλά.Εντάξει τώρα μην περιμένεις να έχουν όλοι τα ίδια ενδιαφέροντα με σένα.
Πάντως έχω την εντύπωση ότι οι παρέες απο το δημοτικό δεν είναι αυτές που αντέχουν στο χρόνο.
Α και κάτι τελευταίο αυτοί που πίνουν ή καπνίζουν δεν είναι απαραίτητα παλιοχαρακτήρες και "κακά παιδιά"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Έχω περάσει κι εγώ από αυτή την κατάσταση (ίσως όλοι λίγο-πολύ) οπότε σε καταλαβαίνω απόλυτα. Δεν ήταν ότι δεν είχα φίλους, είχα αρκετούς και μεγάλο κύκλο γνωστών απλώς ένιωθα αυτό που λέμε "μοναξιά μέσα στο πλήθος". Μου συμβαίνει ακόμα και τώρα μερικές φορές...
Απλά είχα ενδιαφέροντα και προβληματισμούς που δεν έβρισκα εύκολα σε άτομα και παρ' ότι άκουγα τους άλλους, κανένας δεν φαινόταν να ενδιαφέρεται πραγματικά για ό,τι είχα να πω εγώ.

Πλέον έχω βρει άτομα να μοιραστώ καταστάσεις και να περάσω πραγματικά καλά μαζί τους, αλλά τα άτομα αυτά είναι λίγα. Δεν ξέρω γιατί συμβαίνει αυτό, ίσως όταν είσαι διαφορετικός κατά μία έννοια, να είναι δύσκολο να βρεις ανθρώπους σαν εσένα...
Να είσαι αισιόδοξος :D και να επιδιώκεις νέες γνωριμίες... Ακόμα κι αν κάποιος δεν είναι ακριβώς αυτό που ψάχνεις, δεν σημαίνει ότι δεν μπορείτε να είστε φίλοι...
Και μην βιαστείς να κρίνεις τους άλλους πριν τους γνωρίσεις καλά. Μ' έναν πολύ καλό μου φίλο "κολλήσαμε" στην Β' Λυκείου ενώ είμασταν συμμαθητές από την Α' Γυμνασίου! Μέχρι τότε δεν γνωριζόμασταν πραγματικά.
Καλή αναζήτηση και είμαι σίγουρη πως θα βρεις φίλους εκεί που δεν θα το περιμένεις..!:);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
και τα δυο τα κανουν ήμουν φιλος με αυτα τα παιδια απο το δημοτικο και γι αυτο εχω κολισει, τους εβλεπα να αλαζουν μετα χρονια...αλλα δεν εδινα σημασια μεχρι τωρα.
θελω να πω στα κοριτσια πως ειναι διαφορετικο να εισαι αγορι και να εχεις φιλους απο οτι να εισαι κοριτσι τα κοριτσια ειναι πιο κατασταλαγμενα απο τα αγο και ο χαρακτηρας τους φενεται αο πιο μικρες κι ας μν θελουν να το καταλαβουν... τα αγορια περνουν διαφορετικες φασεις και συνηθως ειναι πολυ εγωισ να το καταλάβουν τα αγορια θα καταλαβουν τι λέω...και καποια κοριτσια που εχουν δει την αλαγη απο τα ματια τους...

Μην το λες αυτο... Τοσο τα κοριτσια οσο και τα αγορια αλλαζουν πολυ συχνα παρεες... Λιγες ειναι αυτες που πραγματικα κρατανε παρα πολλα χρονια...
Οσο για το αν τα κοριτσια ειναι πιο κατασταλαγμενα, διαφωνω αρκετα... Ωριμαζουν πιο γρηγορα, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι ειναι και πιο κατασταλαγμενες...

σίγουρα άμα το θέλεις θα βρεις παρέα να περνάς καλά.Εντάξει τώρα μην περιμένεις να έχουν όλοι τα ίδια ενδιαφέροντα με σένα.
Πάντως έχω την εντύπωση ότι οι παρέες απο το δημοτικό δεν είναι αυτές που αντέχουν στο χρόνο.
Α και κάτι τελευταίο αυτοί που πίνουν ή καπνίζουν δεν είναι απαραίτητα παλιοχαρακτήρες και "κακά παιδιά"

Οχι, φυσικα και δεν ειναι παλιοχαρακτηρες... Γινονται ομως οταν θελουν να σε κανουν να καπνισεις και να πιεις...

Και μην βιαστείς να κρίνεις τους άλλους πριν τους γνωρίσεις καλά. Μ' έναν πολύ καλό μου φίλο "κολλήσαμε" στην Β' Λυκείου ενώ είμασταν συμμαθητές από την Α' Γυμνασίου! Μέχρι τότε δεν γνωριζόμασταν πραγματικά.
Καλή αναζήτηση και είμαι σίγουρη πως θα βρεις φίλους εκεί που δεν θα το περιμένεις..!:);)

Χα!! Εχω ακομα καλυτερο... Με το ατομο που κανουμε απιστευτα πολλη παρεα αυτων τον καιρο και μπορω και την αποκαλω φιλη μου πλεον... Γνωριζομαστε απο τα μεγαλα νηπια(!!!) κι αρχισαμε να κανουμε παρεα απο την 7ημερη της Γ Λυκειου(!!!!!!!!!!!!!!!!)...


Οποτε η δικη μου προταση ειναι η εξης... Μην σκας καθολου... Ασε τον χρονο να κυλησει και σιγα σιγα θα κανεις αλλες παρεες, καλυτερες για σενα(εννοω που να ταιριαζετε περισσοτερο)... Ετσι ειναι η φυση μας σαν ανθρωποι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SOFIA19

Νεοφερμένος

Η SOFIA19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Βασικά είσαι σε πολύ καλη ηλικία για να κάνεις καινούριους φίλους ίσως στην ιδανικότερη διότι πλέον ξέρεις τι ψάχνεις απο έναν φίλο:).Εγώ με τις κολλητές μου ήρθαμε κοντα στην Γ γυμνασίου και από τότε είμαστε μια χαρα,ενώ με παρέες που είχα απο το δημοτικό (δηλαδη απο παιδί) κατάλαβα στην εφηβεία πως δεν ταίριαζα.
Σίγουρα δύσκολα θα βρεις άτομα που θα ταιριάζεις απόλυτα,απλώς ψάξε για ατομα που όταν βρίσκεσαι μαζί τους είσαι ο εαυτός σου και δεν σκέφτεσαι 10 φορές πριν πείς κατι σε μια συζήτηση.Η αναζήτηση θα πάρει χρόνο,αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να μη φέρει το επιθυμητό αποτέλεσμα!!!!!!!Τα καλύτερα στη ζωή σου απο εδώ και πέρα αρχίζουν ΠΙΣΤΕΨΕ ΤΟ:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

w1n5t0n

Δραστήριο μέλος

Ο w1n5t0n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 442 μηνύματα.
κοιτα οσοι πινουν και καπνιζουν για να εντυποσιασουν, σαν τους φιλους εκεινους, ειναι και "κακα παιδια" και ανοητοι γιατι δεν εχουν προσωπικοτητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Πιστεύω πως δεν έχεις να κάνεις κάτι καλύτερο απ το να είσαι ο εαυτός σου... Όσο για τους φίλους σου, αν όντως είναι φίλοι σου κι έχεις το θάρρος, μπορείς να τους ρωτήσεις ευθέως τί δε τους αρέσει ή τί θεωρούν ελάττωμα σου για να το διορθώσεις αν γίνεται... Και γιατί το λέω αυτό? Γιατί κάποια στιγμή με τις φίλες μου δε ξέραμε τί μας έφταιγε. Καθήσαμε, συζητήσαμε τί μας ενοχλεί και που θα μπορούσε όντως να αλλάξει η κάθε μια στο χαρακτήρα της και με τον καιρό πραγματικά αλλάξαμε προς το καλύτερο και δέσαμε ακόμη περισσότερο... Δε γίναμε ίδιες, ούτε στο στυλ, ούτε στο χαρακτήρα, ούτε στη συμπεριφορά, ούτε στις αντιλήψεις μας. Η καθεμιά παρέμεινε διαφορετική, απλώς προσπάθησε να ξεφύγει απ το ελάττωμα της... Είχαμε όμως το θάρρος να ρωτήσουμε τί πειράζει την καθεμία πάνω μας, ούτως ώστε αν μπορούμε να το αλλάξουμε... Πίστεψε με, όταν κάποιος είναι φίλος, πραγματικός φίλος, θα σου πει την αλήθεια, ακόμη κι αν πονάει, γιατί θέλει να σε προστατέψει κι όχι να χαρεί με τον πόνο σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Μην νιωθεις μονος.Και εγω νιωθω ετσι.Ειναι φυσιολογικο.Δεμ εχουμε βρει την καταλληλη παρεα ακομα:PΠαρατα τους αν δεν σου αρεσει η παρεα τους.Σιγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harris20

Νεοφερμένος

Ο harris20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Κοιτα παιδι..Μπορει να μενεις κοντα με αυτα τα παιδια και να μην μπορεις να ξεκοψεις ευκολα..
Αν σε ρωτησαν αν θες να καπνισεις,δεν ειναι πραγματικοι φιλοι..
Κατα την γνωμη μου γραψτους στα @@ σου και θα δεις πως θα τρεξουν απο πισω σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
δεν ειναι οτι δεν εχω καθολου φίλους απλα αυτοι που εχω με αγνουν βγενω εξω μαζι τους, ομως και εκεινοι βγενουν εξω χωρις να με καλουν. ισως φταιει οτι δεν εχουμε ιδια ενδιαφεροντα, για παραδιγμα οταν παμ εξω μιλουν μονο για κριτσια και τιποτα αλλο, δεν ειναι οτι δεν με ενδιαφέρει το θέμα αλλα θελω να επεκταθω απο το κ*** και τα β**** της κυριας των γερμανικων... δεν θελω να νομιζεται οτι ειμαι εγωιστης, αλλα δε μου αρεσει να με αγνοουν ή να λενε πραγματα πισω απο την πλατη μου. μπορει να φταιω εγω αλλα μου φενεται πως ενω μεγαλωνουν γινονται ολο και πιο παιδια. ισος να μην τους αρεσω επιδι δεν πινω δεν καπνιζω δν κανω ανοησιες σαν αυτους...:(
βρες αλλη παρεα...μην αλλαξεις εσυ προς το χειροτερο για ατομα που δεν αξιζουν! αστους να λενε ανουσια πραγματα και κοψε τα πολλα πολλα γιατι τετοιες παρεες ουτε στον εχθρο μου. Και οτι και να λενε αγνοησε τους ανθρωποι χωρις επιπεδο ξερουν να κρινουν τους αλλους αλλα οταν προκειται για τον εαυτουλη τους...ουτε λογος!! Και οσο αναφορα το ποτο και το τσιγαρο...ΔΕΝ ειναι μαγκια καταστροφη και αργοτερα θα το μετανιωσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

G!Ot@K/

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Εγω δεν θα πω για το αν κανεις λαθος η οχι ουτε θα σχολιασω την συμπεριφορα των φιλων σου..εχεις τα δικα σ ενδιαφεροντα δεν κολλατε αυτο ειναι. μην κοπροσκυλιαζεις μαζι τους με το ζορι και μην τα παρατας..γραψου σε περισσοτερες δραστηριότητες που σε ενδιαφερουν δοκιμασε να βρεις παιδια με τα δικά σου ενδιαφέροντα. Και ο χαβαλες και οι κ**** και τα β**** ειναι φυσιολογικα και χρειαζονται καμια φορα. Γτ αν δεν ανταλλαξεις αποψεις με καποιον φιλο σου η καποιον μεγαλυτερο απο που θα τα μαθεις?? Απο τις τσοντες ειναι καλυτερα?? μπααα...απλα δεν χρειαζεται να ναι αυτο το μονο θεμα που απασχολει μια παρεα..οσους κ**** και να δεις και να σχολιασεις δεν παυουν να ναι κ**** καποια στιγμη θα βαρεθεις...σε ενδιαφερει η λογοτεχνια? μιλα γ αυτο. το ποδοσφαιρο το βολλευ βρες πρωτα τον εαυτο σ και θα βρεις και την παρεα. Μην ξεχασεις ομως..εισαι εφηβος...οχι ενηλικας επειχηρηματιας με ΤΙΣ εννοιες στο μυαλο τ...μην χαραμισεις αυτην την τελεια ηλικια για χαρη της σοβαροτητας. α και κατι αλλο αν δεν σε καλουν οταν βγαινουν και παντα εσυ τους κυνηγας σημαινει οτι δεν σε υπολογιζουν και οτι ειτε εισαι εσυ εκει ειτε οχι ενα και το αυτο.δεν φταιν αυτοι απλα δεν ταιριαξατε...Συμβουλη? Ξεγραψε τους ξερω οτι ειναι αδυνατον να το κανεις αυτο με τη μια και χωρις να χεις ηδη βρει κανονικους φιλους αλλα οταν ανακαλυπτεις οτι ακομα μια φορα βγηκαν εξω χωρις να σου πουν αυτο σε κανει ρακος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

w1n5t0n

Δραστήριο μέλος

Ο w1n5t0n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 442 μηνύματα.
Εγω δεν θα πω για το αν κανεις λαθος η οχι ουτε θα σχολιασω την συμπεριφορα των φιλων σου..εχεις τα δικα σ ενδιαφεροντα δεν κολλατε αυτο ειναι. μην κοπροσκυλιαζεις μαζι τους με το ζορι και μην τα παρατας..γραψου σε περισσοτερες δραστηριότητες που σε ενδιαφερουν δοκιμασε να βρεις παιδια με τα δικά σου ενδιαφέροντα. Και ο χαβαλες και οι κ**** και τα β**** ειναι φυσιολογικα και χρειαζονται καμια φορα. Γτ αν δεν ανταλλαξεις αποψεις με καποιον φιλο σου η καποιον μεγαλυτερο απο που θα τα μαθεις?? Απο τις τσοντες ειναι καλυτερα?? μπααα...απλα δεν χρειαζεται να ναι αυτο το μονο θεμα που απασχολει μια παρεα..οσους κ**** και να δεις και να σχολιασεις δεν παυουν να ναι κ**** καποια στιγμη θα βαρεθεις...σε ενδιαφερει η λογοτεχνια? μιλα γ αυτο. το ποδοσφαιρο το βολλευ βρες πρωτα τbον εαυτο σ και θα βρεις και την παρεα. Μην ξεχασεις ομως..εισαι εφηβος...οχι ενηλικας επειχηρηματιας με ΤΙΣ εννοιες στο μυαλο τ...μην χαραμισεις αυτην την τελεια ηλικια για χαρη της σοβαροτητας. α και κατι αλλο αν δεν σε καλουν οταν βγαινουν και παντα εσυ τους κυνηγας σημαινει οτι δεν σε υπολογιζουν και οτι ειτε εισαι εσυ εκει ειτε οχι ενα και το αυτο.δεν φταιν αυτοι απλα δεν ταιριαξατε...Συμβουλη? Ξεγραψε τους ξερω οτι ειναι αδυνατον να το κανεις αυτο με τη μια και χωρις να χεις ηδη βρει κανονικους φιλους αλλα οταν ανακαλυπτεις οτι ακομα μια φορα βγηκαν εξω χωρις να σου πουν αυτο σε κανει ρακος..
βγαινουν μαζι μου απλα επιδη εχω και αλλες υποχρεωσεις (σχολειο, φροντιστηρια κλ) τους εχω αποριψει δυο τρεις φορες απο τοτε φερονται ετσι...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top