Δεν έχω δώσει ούτε ένα μάθημα στη σχολή μου και δεν δηλώνω μαθήματα. Υπάρχει περίπτωση να με έχουν ήδη διαγράψει;

Meliii

Νεοφερμένος

Η Meliii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδια sos
Τωρα μπαίνω φαινομενικά στο 4 ετος στη σχολη,αλλα δεν εχω δωσει ουτε ενα μάθημα.
Το πρώτο ετος δήλωνα κανονικά μαθήματα.
Υπάρχει περίπτωση να με έχουν διαγράψει;
Γενικά σώζεται; θέλω να ξεκινησω...το μετάνιωσα που παράτησα την σχολή..
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,199 μηνύματα.
Παιδια sos
Τωρα μπαίνω φαινομενικά στο 4 ετος στη σχολη,αλλα δεν εχω δωσει ουτε ενα μάθημα.
Το πρώτο ετος δήλωνα κανονικά μαθήματα.
Υπάρχει περίπτωση να με έχουν διαγράψει;
Γενικά σώζεται; θέλω να ξεκινησω...το μετάνιωσα που παράτησα την σχολή..

Πιθανότατα έχεις διαγραφτεί. Εαν δεν δηλώσεις μαθήματα για 2 συνεχόμενα εξάμηνα ή 3 σπαστά,εαν θυμάμαι καλά,τότε διαγράφεσαι.
 

butter_fly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η butter_fly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Παιδια sos
Τωρα μπαίνω φαινομενικά στο 4 ετος στη σχολη,αλλα δεν εχω δωσει ουτε ενα μάθημα.
Το πρώτο ετος δήλωνα κανονικά μαθήματα.
Υπάρχει περίπτωση να με έχουν διαγράψει;
Γενικά σώζεται; θέλω να ξεκινησω...το μετάνιωσα που παράτησα την σχολή..
Παίζει ρόλο και σε ποια σχολή είσαι
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,629 μηνύματα.
Η κάθε σχολή έχει ξεχωριστή πολιτική. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να τηλεφωνήσεις στην γραμματεία. Τώρα αν περάσει το ν+2 έχεις 2 χρόνια να βγάλεις όλα τα μαθήματα από το πρώτο εξάμηνο ως το τελευταίο. Δύσκολο αλλά όχι ακατόρθωτο.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.
τι αλλο θα ακουσουμε.ειναι δυνατον να το θυμηθηκες στο τεταρτο ετος οτι 3 χρονια δε δηλωνες τιποτα και ξαφνικα θες να αρχισεις να δινεις??δεν μας ειπες σε ποια σχολη εισαι?μηπως ταυτοχρονα δινεις και 4 φορες πανελληνιες για ιατρικη σε αυτα τα χρονια και για αυτο δεν προλαβαινεις να πας σχολη να δωσεις?
 
Top