ΔΟΑΤΑΠ- Παραλαβή αναγνώρισης με courier

Κασσιόπη

Νεοφερμένος

Η Κασσιόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους! Προ ημερών μου ήρθε ένα robot-mail από το ΔΟΑΤΑΠ το οποίο ανέφερε ότι μπορώ να παραλάβω την αναγνώριση του μεταπτυχιακού μου από τα γραφεία τους κ.λ.π. Το πρόβλημα είναι ότι έχω παραδώσει τα δικαιολογητικά για δύο μάστερ που έκανα στο Λονδίνο αλλά στο email δεν μου ανέφερε συγκεκριμένα για ποιο από τα δύο μεταπτυχιακά πρόκειται (π.χ. να μου αναφέρει έναν αριθμό πρωτοκόλλου). Μπήκα ηλεκτρονικά να δω ποια από τις δύο αιτήσεις έχει χαρακτηριστεί ως ολοκληρωμένη αλλά έχει να γίνει update εκεί από τον Απρίλιο(!!!). Βασικά δε θα υπήρχε πρόβλημα αν μπορούσα να το παραλάβω προσωπικά αλλά λόγω του ότι πλέον μένω μόνιμα στη Κρήτη θα εξουσιοδοτήσω courier να παραλάβει την αναγνώριση. Το θέμα είναι ότι στην εξουσιοδότηση πρέπει να αναφέρω αριθμό πρωτοκόλλου και δεν γνωρίζω ποιας αίτησης το πρωτόκολλο να αναφερω. Παίρνω τηλέφωνο και δε μου το σηκώνουν (φυσικά). Σκεφτόμουν λοιπόν για να μη χάσω χρόνο αφού το Σεπτέμβρη θέλω να κάνω αίτηση για διδακτορικό και χρειάζομαι την αναγνώριση, να κάνω δύο εξουσιοδοτήσεις στον άνθρωπο της courier (μία για κάθε μεταπτυχιακό) ώστε να δώσει την κατάλληλη. Πιστεύετε ότι αυτό είναι οκ? Αλλιώς τι θα μπορούσα να κάνω? Φοβάμαι κιόλας μη μου δημιουργήσουν κάποιο πρόβλημα στη παραλαβή.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top