Δεν μπορώ να κάνω φίλους στη σχολή μου

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,848 μηνύματα.

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,848 μηνύματα.
Αντιφασκεις
Μια μιλας για ομαδικοτητα της σχολης,επειτα οτι δεν μπορεις να πλησιασεις κοσμο και επειτα τι?
Η σχολή ΛΕΩ απαιτεί ομαδικότητα. Εγώ σαν άνθρωπος είμαι απόμακρη. Και επειδή με την πρώτη μου παρέα σπάσαμε τώρα θα πρέπει να βρω μία άλλη ομάδα
 

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
ΚΟιτα βρες
Η σχολή ΛΕΩ απαιτεί ομαδικότητα. Εγώ σαν άνθρωπος είμαι απόμακρη. Και επειδή με την πρώτη μου παρέα σπάσαμε τώρα θα πρέπει να βρω μία άλλη ομάδα
Κοιτα βρες κοιτα στη φαντασια σου τι σε κανει απομακρη.Καντο ριζα οτι εσυ το δημιουργεις και στειλτο στο μηδεν η στο απειρο σαν φαντασια σαν ονειρο αυτη τη σκεψη.Αν ειναι τραυμα πηγαινε σε ψυχολογο.Παντως γενικα να ξερεις οτι σε κανει να ντρεπεσαι η να εισαι απομακρη εχει ριζα στη φαντασια σου.Δηλαδη αλλαξε>μπορει να ειναι και πεποιθησεις ιδεολογιες η δεν ξερω τι.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top