Βρίσκετε όρεξη για διάβασμα;

Dimitris9

Δραστήριο μέλος

Ο Dimitris9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Βρίσκετε ορεξη για διαβασμα ειδικά τωρα που ανοιγει ο καιρός ;

αν ναι.....πως; 🤣
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 816 μηνύματα.
Συνήθεια...
Έπειτα από μήνες διαβάσματος πρωί, μεσημέρι μέχρι και τα μεσάνυχτα το διάβασμα αρκετών ωρών δεν μου φαίνεται περίεργο.

Οπότε η συμβουλή μου είναι η εξής: Κάθε μέρα μέτρα τις ώρες που μελετάς είτε με μια εφαρμογή είτε με το νου και στη συνέχεια βάζε καθημερινούς στόχους. Π.Χ τη πρώτη μέρα διάβασες 2 ώρες, βάλε στόχο την επόμενη μέρα να διαβάσεις τουλάχιστον 3 ώρες.

Μετά από αυτό, με ήλιο, βροχή ή χαλάζι δεν θα σε επηρεάζει τίποτα. Και φυσικά για να γίνει όλο αυτό πρέπει να έχεις ένα σημαντικό στόχο.
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φίλε, δεν ξέρω αλλα τωρα που τελειωνω το μαστερ μου έχει έρθει η όρεξη για διαβασμα. Δεν το περιμενα οταν θα τελειωνα το στρατο προ 5ετιας οτι θα εχω ορεξη για διαβασμα. αλλα μου ηρθε απο το 2018. Ειλικρινα σου μιλαω θα γουσταρα να ξανασπουδαζα κατι , να διαβαζα, γι αυτο λεω να συνεχισω. Θα μεγαλωσετε, θα πατε 28 σαν εμενα και θα σας λειπει το διαβασμα
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Βρίσκω μόνο εάν,ενδιάμεσα,δω λίγο trash american tv. Τελευταία βλέπω το 90 day fiance που είναι τόσο trash που και τα σκουπίδια κλείνουν τη μύτη τους.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Βρίσκω μόνο εάν,ενδιάμεσα,δω λίγο trash american tv. Τελευταία βλέπω το 90 day fiance που είναι τόσο trash που και τα σκουπίδια κλείνουν τη μύτη τους.
Ο no neck Ed με την Rose έδιναν μια αξια σε αυτο το show😂
 

Scott

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 373 μηνύματα.

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top