Οικ. Οικονομία Βοήθεια/Απορίες στην Οικιακή Οικονομία

natasa92

Νεοφερμένος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Παιδιά χρειάζομαι την βοήθειά σας! Η αδερφή μου έχει μία διαθεματική εργασία στην οικιακή οικονομία για το κρέας!!!Μήπως γίνεται να μου δώσετε κάποια σελίδα στο net ή κάποια άλλη πηγή για να τη βοηθήσουμε??!:):xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Γινε λιγο πιο συγκεκριμενη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Δες λίγο αυτό το link, έχει κάποιες χρήσιμες πληροφορίες για το κρέας. Είναι από μια ιστοσελίδα που έχει να κάνει με τη διατροφή.... ;)

https://www.naturaldiet.gr/kreas.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasa92

Νεοφερμένος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Sorry που δεν απάντησα χτες! Κοίτα Δέσποινα, τους έβαλαν μία διαθεματική εργασία στην οικιακή οικονομία για τη διατροφή και η αδερφή μου ανέλαβε να βρει για το κρέας! Και τα έχει παίξει το παιδί!Είναι Α' Γυμνασίου και δεν έχει εξοικειωθεί με τις διαθεματικές!
Thank you Jenny!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Sorry που δεν απάντησα χτες! Κοίτα Δέσποινα, τους έβαλαν μία διαθεματική εργασία στην οικιακή οικονομία για τη διατροφή και η αδερφή μου ανέλαβε να βρει για το κρέας! Και τα έχει παίξει το παιδί!Είναι Α' Γυμνασίου και δεν έχει εξοικειωθεί με τις διαθεματικές!
Thank you Jenny!!!!!:D

Να 'σαι καλά ;) Λογικό είναι. Τα παιδιά της Α' Γυμνασίου θέλουν λίγο χρόνο μέχρι να προσαρμοστούν σε τέτοιες εργασίες.

Δεν ξέρω κατά πόσο βοήθησε βέβαια αυτό που έδωσα, αλλά είχε πάντως πληροφορίες για το κρέας...Άλλωστε έχει να κάνει με τη διατροφή αυτό το site από όπου έδωσα το link οπότε είμαστε εντός θέματος σίγουρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasa92

Νεοφερμένος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Το είδα το link και είμαστε εντός θέματος!Σ' ευχαριστώ για άλλη μια φορά!:thanks:;):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
η διαθεματική που λες είναι ομαδική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasa92

Νεοφερμένος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Ναι ομαδική είναι!
Και οι άλλοι δεν ασχολούνται, περιμένουν από εσένα να τα κάνεις όλα που δεν συμμετέχεις κιόλας ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasa92

Νεοφερμένος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Για την αδερφή μου είναι!!!!Απλά θέλω να την βοηθήσω γιατι ξέρω πόσο δύσκολα είναι τα πράγματα και πόσο πιέζονται τα παιδιά στην Α Γυμνασίου!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Αυτό θα πει αδερφική αγάπη!!!!!!!:):):):):):):):):iagree::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takperv@1993

Νεοφερμένος

Ο Τάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά χρειάζομαι την βοήθειά σας! Η αδερφή μου έχει μία διαθεματική εργασία στην οικιακή οικονομία για το κρέας!!!Μήπως γίνεται να μου δώσετε κάποια σελίδα στο net ή κάποια άλλη πηγή για να τη βοηθήσουμε??!:):xixi:
Συγνώμη αλλά δεν ξέρω κάποια τέτοια σελίδα:(

Για την αδερφή μου είναι!!!!Απλά θέλω να την βοηθήσω γιατι ξέρω πόσο δύσκολα είναι τα πράγματα και πόσο πιέζονται τα παιδιά στην Α Γυμνασίου!!!:P
Μπράβο που βοηθάς την αδερφή σου γιατί εγώ με τον αδερφό μου συνέχεια τσακονόμαστε και δεν καταφέρνουμαι τίποτα:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikolas.B3

Νεοφερμένος

Ο Νικόλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
συγνώμμη αν είμαι εκτός θεματος αλλα εγώ οικιακή οικονομία δεν έχω διαβασει ποτε... Μπορεί να είναι ωραίο μάθημα, αλλά με τον τροπο που γινεται σε εμάς ουσιαστικά σε αναγκαζει να χαλαρώσεις και να κανεις οτι ασχετο μπορεις εκτος απο το να προσέξεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SARALIANA

Νεοφερμένος

Η SARALIANA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
αυριο εχουμε οικ οικονομια λετε να πεσει τεστ στην οργανωση στοχους και τετοια???????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Μπορει...Εμας παντως μας εβαλε...(πηρα 20)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Καλά εσύ γενικά πέρνεις 20!
Ποιο κεφάλαιο είναι αυτό που λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Καλά εσύ γενικά πέρνεις 20!
Ποιο κεφάλαιο είναι αυτό που λέτε;

1. δεν παιρνω παντα και 2. ειναι σελ.19 αυτο το μαθημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
ναι...συγγνώμη...παίρνεις 19.9....:no1::P
δεν το θυμάμαι αυτο το μάθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasisthebest

Νεοφερμένος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εμείς γράψαμε σε όλο το κεφάλαιο την Παρασκευή
Συγκεκριμένα μας έβαλε για τις αξίες, την ορθολογική διαχείριση πόρων και κάτι άλλα που δεν θυμάμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SARALIANA

Νεοφερμένος

Η SARALIANA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Τελικα δεν γραψαμε αλλα μας εβαλε επαναληψη και μαλλον θα μας βαλει την επομενη φορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top