Βιάζομαι αλλά τελικά δε μπορώ να ξεκινήσω τίποτα

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Μου έχει μείνει ένα μάθημα για πτυχίο, και ενώ δρν έχω άγχος για αυτό αποκλειστικά , γενικά η συναισθηματική μου κατάσταση είναι πολύ περίεργη

Εχω αυτό το αίσθημα "της βιασύνης", σαν να θέλω να κανω τα πάντα τωρα, και παράλληλα στην πράξη δεν μπορώ να ξεκινήσω τίποτα, θολωνω


Γιατί συμβαίνει; το έχετε νιώσει εσείς; πως το βιωσατε και τελείωσε;
 

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Το βιωνω τωρα!
Ειμαι 39 περασα σε αει,ξεκιναω σε 3 μερες και νιωθω ενα αγχος τεραστιο σαν να με κυνηγανε.
 

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Το βιωνω τωρα!
Ειμαι 39 περασα σε αει,ξεκιναω σε 3 μερες και νιωθω ενα αγχος τεραστιο σαν να με κυνηγανε.
ειναι αντιδραση σε νεα δεδομενα, σκεφτομαι τελικα...Ας αφησουμε τα πραγματα να εξελιχθούν και θα τα νιωθουμε καλά κάποια στιγμη.

Επισης συγχαρητήρια και καλή αρχή <3
 

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Σε ευχαριστω και σε σενα ευχομαι το ιδιο!!!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top