Βεβαίωση εγγραφής

EiriniS20

Νεοφερμένος

Η EiriniS20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς πότε θα μπορέσω να πάρω τη βεβαίωση εγγραφής και αν γίνεται μόνο στη γραμματεία ή και ηλεκτρονικά;
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς πότε θα μπορέσω να πάρω τη βεβαίωση εγγραφής και αν γίνεται μόνο στη γραμματεία ή και ηλεκτρονικά;
πως και βιαζεσαι τοσο πολυ, θα χρειαστει να βγαλεις αριθμο μητρωου στο πανεπιστημιο πρωτα για να σου δωσουν το σχετικο εγγραφο.. εγω το πηρα τον οκτωβρη τοτε που εβγαλα και τον ΑΜ και εκανα τα χαρτια μου για την στρατολογια
 

EiriniS20

Νεοφερμένος

Η EiriniS20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
πως και βιαζεσαι τοσο πολυ, θα χρειαστει να βγαλεις αριθμο μητρωου στο πανεπιστημιο πρωτα για να σου δωσουν το σχετικο εγγραφο.. εγω το πηρα τον οκτωβρη τοτε που εβγαλα και τον ΑΜ και εκανα τα χαρτια μου για την στρατολογια
Θα τι χρειαστώ για την αίτηση μου στην εστία μέσα στον Σεπτέμβρη
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Θα τι χρειαστώ για την αίτηση μου στην εστία μέσα στον Σεπτέμβρη
Καταλαβαινω, δεν στελνεις τοτε εδω ενα εμαιλ οταν κανεις την εγγραφη σου στην πλατφορμα του υπουργειου να τους ρωτησεις ποσο καιρο θα χρειαστει για να παρεις το εγγραφο που θες
1630240704342.png
 

EiriniS20

Νεοφερμένος

Η EiriniS20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top