Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maria2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Οι εισακτεοι ιατρικων σχολων 2021

View attachment 83562

ΟΙ εισακτεοι φετος ειναι οσοι και περυσι, 945 + καθ υπερβαση ( αθλητες , παθησεις, μουσουλμανοι κλπ)
Συγκεκριμενα:
ΓΕΛ 90% 945 χ 82%=~775-780
ΓΕΛ 10% ( 6+4%) 945 χ 10% =95
ΕΠΑΛ 5% 945 χ 5% = 47
ΕΠΑΛ 6% =7
ΕΠΑΛ 4% =7
Εσπερινα ΓΕΛ + Εσπερινα ΕΠΑΛ
αν οσοι μπηκαν το 2020 απο γελ 90% ειναι οσοι και το 2019 τοτε το αει τει εχει αναλυτικους πινακες για καθε κατηγορια αν πατησεις την καθε σχολη και κατεβεις στην σελιδα και ειναι 800
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,387 μηνύματα.
Δεν πολυκαταλαβαινω τον συλλογισμο σου αλλα ειναι δυσκολο να συγκρινεις 2020 με 2019 διοτι το 2020 το ποσοστο 90% γελ ηταν σπασμενο σε 80+% νεο και 10-% παλαιο και η ποσοτητα παλαιου δεν αναφερεται στο εν λογω site .
Θελω να πω επισης οτι ο ποσοστιαιος υπολογισμος ειναι στο περιπου, διοτι δεν μπορει να υπολογισει τα χαριστικα μισαδακια. Ο μονος ακριβης καταμερισμος ειναι το ΦΕΚ αναλυσης ανα κατηγορια εισακτεων το οποιο δεν εχει εκδωθει ακομα.
 

maria2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Δεν καταλαβαινω πολυ τον συλλογισμο σου αλλα ειναι δυσκολο να συγκρινεις 2020 με 2019 διοτι το 2020 το ποσοστο 90% γελ ηταν σπασμενο σε 80+% νεο και 10-% παλαιο .
Θελω να πω επισης οτι ο ποσοστιαιος υπολογισμος ειναι στο περιπου, διοτι δεν μπορει να υπολογισει τα χαριστικα μισαδακια. Ο μονος ακριβης καταμερισμος ειναι το ΦΕΚ αναλυσης ανα κατηγορια εισακτεων το οποιο δεν εχει εκδωθει ακομα.
Ναι, θελω να πω οτι βρηκα το φεκ του 2019 που αναγραφει αναλυτικα τον αριθμο εισακτεων ανα κατηγορια και αυτοι του γελ 90% ειναι 800. Αν δεν εχουν αλλαξει τα νουμερα αυτα, τοσοι ειναι και φετος αλλα δεν ειμαι σιγουρη και γι'αυτο ζηταω επιβεβαιωση ή διορθωση.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,387 μηνύματα.
Ναι, θελω να πω οτι βρηκα το φεκ του 2019 που αναγραφει αναλυτικα τον αριθμο εισακτεων ανα κατηγορια και αυτοι του γελ 90% ειναι 800. Αν δεν εχουν αλλαξει τα νουμερα αυτα, τοσοι ειναι και φετος αλλα δεν ειμαι σιγουρη και γι'αυτο ζηταω επιβεβαιωση ή διορθωση.
Α ωραια, ε.. η μονη επιβεβαιωση θα ειναι το φεκ του 2021 οταν βγει. Οι μικρες διαφορες που θα προκυψουν ειναι αμελητεες και ανευ σημασιας προς το ζητουμενο που ειναι η επιρροή των εισακτεων στην διαμορφωση των βασεων
 

maria2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Κρήτης. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
 

endosporia

Νεοφερμένος

Η endosporia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Πόσο λέτε να είναι η βάση στην φαρμακευτική Πάτρας και στην κτηνιατρική Θεσσαλονίκης;
 

Nia Skg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nia Skg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 131 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,387 μηνύματα.
15100 για κοινωνικής εργασίας Κομοτηνή πιστεύετε αρκούν;
15 375 περυσι. η δικη μου ματια την βλεπει μειον 300 τουλαχιστον. Στην επιμαχη περιοχη υπαρχουν αρκετοι λιγοτεροι υποψηφιοι παρα την γενικη αυξηση υποψηφιων του πεδιου.
Θα ελεγα και αρκετα παραπανω μειον αλλα με κωλύει η μεγαλη δημοφιλια που εχει η σχολη στο 1ο πεδιο λογω εργασιας. Εναι και σχολη petit.

Εσυ κανε και ενα πλανΒ , αν δεν κατσει κομοτηνη , μπες ελπεμπα ηρακλειο και ανεβα με ευκολη μετεγγραφη επανω. Σαλονικιος εισαι?
 
Τελευταία επεξεργασία:

s93060

Νεοφερμένος

Ο s93060 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Μα φέτος δεν έχει λιγότερους υποψήφιους στο 1ο επιστημονικό πεδίο;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,387 μηνύματα.
Μα φέτος δεν έχει λιγότερους υποψήφιους στο 1ο επιστημονικό πεδίο;
οχι καλε μου, καμια χιλιαδα παραπανω , ετσι λεει του υπουργειο.

Η μαλλον εσυ εχεις δικιο γιατι εγω δουλευω το 2020 νεο , το οποιο ειχε και αλλους με το παλιο.
αλλα εμενα στατιστικα οι παλιοι δεν με ενδιαφερουν για τις βασεις

1626955585004.png
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
15 375 περυσι. η δικη μου ματια την βλεπει μειον 300 τουλαχιστον. Στην επιμαχη περιοχη υπαρχουν αρκετοι λιγοτεροι υποψηφιοι παρα την γενικη αυξηση υποψηφιων του πεδιου.
Θα ελεγα και αρκετα παραπανω μειον αλλα με κωλύει η μεγαλη δημοφιλια που εχει η σχολη στο 1ο πεδιο λογω εργασιας. Εναι και σχολη petit.

Εσυ κανε και ενα πλανΒ , αν δεν κατσει κομοτηνη , μπες ελπεμπα ηρακλειο και ανεβα με ευκολη μετεγγραφη επανω. Σαλονικιος εισαι?
Στο επαλ 11.690 κοινωνικη εργασια
Ενω ειχε 9.000 και κατι
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,387 μηνύματα.

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,387 μηνύματα.
Ναι σας εχω τρελάνει λιγο αλλα ανχονομαι
Ολη μερα αυτο σκευτομαι 🤣😄
ε λογικο ειναι , ολοι το ιδιο καναμε πριν μερικα χρονια.
Εμεις την τρελα σου θα την αντεξουμε , εσυ τα σπυρακια θα τα αντεξεις?
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.

snowy

Νεοφερμένος

Η snowy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Έχω καμία ελπίδα για βιοιατρικων επιστημών με 12985 ή να συνεχίσω να βαράω το κεφάλι μου στο τοίχο (ειρωνικά πάντα);
 

Xaris

Νεοφερμένος

Ο Xaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.

marian

Νεοφερμένος

Η marian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Το τμήμα επιστημης υπολογιστων Ηρακλείου, πόσο πιστεύετε ότι θα ανεβει;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,387 μηνύματα.
Το τμήμα επιστημης υπολογιστων Ηρακλείου, πόσο πιστεύετε ότι θα ανεβει;
Επιστημης υπολογιστων Ηρακλειο. Βαση 2020--> 15075 , βαση 2019 14668.
Στην επιμαχη περιοχη της σχολης των 15000 ως 16500 δεν εχουμε παραπανω παιδια στο 4ο πεδιο.
Η σχολη διατηρει το αριθμο εισακτεων του 2020 χωρις καμια μεταβολη (183).
Η σχολη δεν απεκτησε παραπανω δημοτικοτητα απ΄οτι ειχε.
Νομιζω οτι θα ειναι σταθερη , με +100 και περισσοτερο προς -200 λογω συντελεστων.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έχω καμία ελπίδα για βιοιατρικων επιστημών με 12985 ή να συνεχίσω να βαράω το κεφάλι μου στο τοίχο (ειρωνικά πάντα);
Αμα δεις καποιες εκτιμισεις λενε 2000 πανω . Εγω δεν το βλεπω. Στην περιοχη που κινηται η σχολη
13000-15000 δεν υπαρχουν περισοτεροι επιτυχοντες απο το 2020. Η αυξηση αρχιζει σταδιακα απο τα 16000 και πανω. Νομιζω οτι θα υπαρξει μια σταθεροτητα της ταξεως συν ,πλην 200 μορια λογω συντελεστων. Λυπαμαι δεν μπορεις να βαρεσεις το κεφαλι σου στον τοιχο απο τωρα, θα περιμενεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top