Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μακάρι να ήταν έτσι. Στα τμήματα Ψυχολογίας της περιφέρειας (Ιωάννινα, Ρέθυμνο, Φλώρινα) η πτώση των βάσεων στο 10% είναι αμελητέα, αν όχι ανοδική (+-100 μόρια). Αυτό οφείλεται στο ότι τα τμήματα αυτά είναι εξαιρετικά δημοφιλή (ακόμη)...
ΕΝταξει δεν χρειαζεται κανενας πανικος κατ'εμε.

1) Μπορει να κανει καποιος 10%

2) Μπορει να περασει εκει που θα περασει και μετα να δωσει κατατακτηριες

3) Μπορει να φυγει στο Εξωτερικο ( εφοσον εχει την οικονομικη δυνατοτητα)

4) Μπορει να ξαναδωσει

Τεσσερις απλες λυσουλες και συμφερουσες
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Εγραψα 11.690 και η σχολή π θελω πέρυσι ηταν 11.900 λετε να την πιασω αν κατέβει μακαριιι
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Μακάρι να ήταν έτσι. Στα τμήματα Ψυχολογίας της περιφέρειας (Ιωάννινα, Ρέθυμνο, Φλώρινα) η πτώση των βάσεων στο 10% είναι αμελητέα, αν όχι ανοδική (+/-100 μόρια). Αυτό οφείλεται στο ότι τα τμήματα αυτά είναι εξαιρετικά δημοφιλή (ακόμη)...
Παιδιά κάνω 10% για νηπιαγωγων Ρόδου και είχα 175 μόρια πάνω λετε να έχω καμία πιθανότητα να πάω;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.

pacheiko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pacheiko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Σου εύχομαι να την πιάσεις❤️ εγώ έγραψα 550 παραπάνω από την σχολή που θέλω αλλά δεν βλέπω να την πιάνω... Θα ανέβει
Είναι πολύ νωρίς για να το λες αυτό. Μπορεί να ανέβει μόνο 50 ή 100 ή 300 μόρια, δεν ξέρεις. Έχεις πολύ μεγάλο πλεονέκτημα αυτή την στιγμή αφού είσαι 550 επάνω. Σου εύχομαι να την πιάσεις!
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είναι πολύ νωρίς για να το λες αυτό. Μπορεί να ανέβει μόνο 50 ή 100 ή 300 μόρια, δεν ξέρεις. Έχεις πολύ μεγάλο πλεονέκτημα αυτή την στιγμή αφού είσαι 550 επάνω. Σου εύχομαι να την πιάσεις!
Μακάρι ❤️
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 936 μηνύματα.
Με οσους εχω μιλησει απο 2ο-3ο πεδιο τα πηγαμε χειροτερα απο οτι περιμεναμε.
Αν βγουν τιποτα στατιστικα για το 2ο πεδιο θα ηθελα να στείλετε κανα σαιτ
Γιατι εγω προσωπικα απο 2ο πεδιο περναω μονο αν πεσει 20 μορια η σχολη 🥲
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Βλέπω οι επιδόσεις είναι για αρκετούς χειρότερες από ότι περίμεναν, το βλέπω η εβε να μην είναι ούτε 10😅
Μακαριι

Έχετε καποια πρωτη εντύπωση στον τομεα Διοίκησης Οικονομίας θα ανέβουν υα κατέβουν οι βασεις
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με οσους εχω μιλησει απο 2ο-3ο πεδιο τα πηγαμε χειροτερα απο οτι περιμεναμε.
Αν βγουν τιποτα στατιστικα για το 2ο πεδιο θα ηθελα να στείλετε κανα σαιτ
Γιατι εγω προσωπικα απο 2ο πεδιο περναω μονο αν πεσει 20 μορια η σχολη 🥲
70-80% να περασες
Εγώ κάθομαι και κλαίω μόνη παιδιά 😂 τα αρχαία με σκότωσαν , πραγματικά με σκότωσαν... Όλα τα άλλα είναι 13+
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Σου εύχομαι να την πιάσεις❤️ εγώ έγραψα 550 παραπάνω από την σχολή που θέλω αλλά δεν βλέπω να την πιάνω... Θα ανέβει
Και γω σου το εύχομαι ☺😍
Ασ ειμαστε αισιόδοξοι αυτο μ ειπε τωρα μια καυηγιτρια μου δεν ξερεειςκαθε χρονο αλλαζουν οποτε μπορει και να κατέβουν!μακαριιιιι
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Και γω σου το εύχομαι ☺😍
Ασ ειμαστε αισιόδοξοι αυτο μ ειπε τωρα μια καυηγιτρια μου δεν ξερεειςκαθε χρονο αλλαζουν οποτε μπορει και να κατέβουν!μακαριιιιι
Τι λέει η καθηγήτρια σου για τον δικό σου τομέα;
Διότι η μητέρα μιας φίλης μου που διορθώνει μου είπε άσχημη εικόνα στα οικονομικά
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Με οσους εχω μιλησει απο 2ο-3ο πεδιο τα πηγαμε χειροτερα απο οτι περιμεναμε.
Αν βγουν τιποτα στατιστικα για το 2ο πεδιο θα ηθελα να στείλετε κανα σαιτ
Γιατι εγω προσωπικα απο 2ο πεδιο περναω μονο αν πεσει 20 μορια η σχολη 🥲
Τι λέει η καθηγήτρια σου για τον δικό σου τομέα;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.
Εγώ κάθομαι και κλαίω μόνη παιδιά 😂 τα αρχαία με σκότωσαν , πραγματικά με σκότωσαν... Όλα τα άλλα είναι 13+
νεφελη αν το τσεκουρι στα αρχαια ειναι γενικο τοτε εισαι σε πολυ πλεονεκτικη θεση.
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Ε δεν προλαβε να μου πει πολλα γτ ηταν νοσοκομείο αλλα μου ειπε σιγουρα περνάω καπου τρ δν ξρ εκει που θελω μαλλον οχιι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τα στατιστικά ποτε θα τα ξερουμε
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top