Αυνανισμός

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
δεν έχω παρακολουθήσει κ πολύ τη συζήτηση,αλλά βρε παιδιά,εγώ ποτέ δεν ένιωσα την ανάγκη να το κάνω...κ δε νομίζω ότι το σνομπάρω κ είμαι του τύπου 'εγω δεν κάνω τέτοια πράγματα'.Απλά δεν ένιωσα την ανάγκη ποτέ...:hmm:

ποτέ, ποτέ; :P

δηλαδή, οι κοπέλες δεν φουντώνουν ποτέ, ποτέ; :D

και λέω γω τώρα, αν φουντώσουν τι γίνεται; πώς ξεφουντώνουν; :hmm: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Ξεφουντώνοντας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Να πω κι εγώ την άποψή μου:
Ο αυνανισμός είναι κάτι απόλυτα φυσιολογικό... Κυρίως το κάνουν οι έφηβοι, αλλά σίγουρα πού και πού το κάνουν και μεγαλύτεροι έτσι για να θυμούνται. Είναι αναγκαίο, καθώς τα βρίσκεις με τον εαυτό σου και τι προτιμάς, απλώς το έχουν συνδυάσει περισσότερο με την εφηβεία... Προσωπικά δεν μπορώ χωρίς να το κάνω μια μέρα, αισθάνεσαι κάποια χαλάρωση.
Τώρα αν προκαλεί στραβισμό ή μαύρους κύκλους κάτω από τα μάτια ή τα σπυριά τι να πω... ??? Πολλά ακούω, αλλά τίποτα δε βλέπω να αληθεύει.
Τέλος είμαι σίγουρος ότι το κάνουν και γυναίκες... :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PADI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η PADI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Να πω κι εγώ την άποψή μου:
Ο αυνανισμός είναι κάτι απόλυτα φυσιολογικό... Κυρίως το κάνουν οι έφηβοι, αλλά σίγουρα πού και πού το κάνουν και μεγαλύτεροι έτσι για να θυμούνται. Είναι αναγκαίο, καθώς τα βρίσκεις με τον εαυτό σου και τι προτιμάς, απλώς το έχουν συνδυάσει περισσότερο με την εφηβεία... Προσωπικά δεν μπορώ χωρίς να το κάνω μια μέρα, αισθάνεσαι κάποια χαλάρωση.
Τώρα αν προκαλεί στραβισμό ή μαύρους κύκλους κάτω από τα μάτια ή τα σπυριά τι να πω... ??? Πολλά ακούω, αλλά τίποτα δε βλέπω να αληθεύει.
Τέλος είμαι σίγουρος ότι το κάνουν και γυναίκες... :P:P:P
Ειναι απόλυτα φυσιολογικο, ειδικα στην εφηβεια αλλα να το κανεις καθε μερα δεν ειναι υπερβολη;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Ειναι απόλυτα φυσιολογικο, ειδικα στην εφηβεια αλλα να το κανεις καθε μερα δεν ειναι υπερβολη;:hmm:

αν είναι υπερβολή να το κάνεις μια φορά την ημέρα, δυο ή περισσότερες φορές (ν φορές)...την ημέρα τι θεωρείται; :hmm: :D :lol:

...γυμναστική του μυ...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PADI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η PADI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
αν είναι υπερβολή να το κάνεις μια φορά την ημέρα, δυο ή περισσότερες φορές (ν φορές)...την ημέρα τι θεωρείται; :hmm: :D :lol:

...γυμναστική του μυ...:D

Προχθες μας μιλουσε στο σχολειο μια της σεξουαλικης διαπαιδαγωγησης και ελεγε πως οποιος σκεφτεται αυτο ολη τη μερα ειναι...ψυχοπαθης...
Αλλα μαλλον τ'αγορια αυτο σκεφτονται:Pδεν κανουν αλλη δουλεια!:nono::nono::nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Προχθες μας μιλουσε στο σχολειο μια της σεξουαλικης διαπαιδαγωγησης και ελεγε πως οποιος σκεφτεται αυτο ολη τη μερα ειναι...ψυχοπαθης...

...με την ίδια λογική, θα πρέπει να αποκαλέσουμε ψυχοπαθείς και τις γυναίκες, για τις ατελείωτες και μοναδικές φαντασιώσεις που έχουν, εν ώρα ερωτικής πράξης....:D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PADI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η PADI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
...με την ίδια λογική, θα πρέπει να αποκαλέσουμε ψυχοπαθείς και τις γυναίκες, για τις ατελείωτες και μοναδικές φαντασιώσεις που έχουν, εν ώρα ερωτικής πράξης....:D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy:
Καλως!!!Ειμαστε ολοι ψυχοπαθεις κ γουσταρουμε τοτε:whatever::whatever::whatever:
Πολυ ωραια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Καλως!!!Ειμαστε ολοι ψυχοπαθεις κ γουσταρουμε τοτε:whatever::whatever::whatever:
Πολυ ωραια...

ο έρωτας θέλει φαντασία...όπως και η μαγειρική...διότι είναι τέχνη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
οπως εχει ξαναυποθει,στα αγορια (και λεω αγορια απο τη στιγμη που ο Μ.Ο ηλικιας των αγοριων εδω μεσα ειναι τα 16.....ποσο αντρας θεωρειται ενας στα 16 του χρονια...??) δεν υπαρχει τοσο η ιδια η αναγκη οσο η ΑΙΣΘΗΣΗ της αναγκης για σεξουαλικη δραστηριοτητα.......κατι το οποιο δεν υπαρχει στα κοριτσια.....


μια χαρα υπαρχει στα κοριτσια,ποιος το ειπε αυτο....


απλα δεν συμβαινει τοσο συχνα σε εμας οσο σε εσας....και τα κοριτσια ισως ειναι πιο συγκρατημενα,δεν τρεχουν αμεσως να "αυτοικανοποιηθουν" :P(γι αυτο υπαρχουν οι αντρες αλλωστε:P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Φυσιολογικός και αναγκαίος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
μια χαρα υπαρχει στα κοριτσια,ποιος το ειπε αυτο....


απλα δεν συμβαινει τοσο συχνα σε εμας οσο σε εσας....και τα κοριτσια ισως ειναι πιο συγκρατημενα,δεν τρεχουν αμεσως να "αυτοικανοποιηθουν" :P(γι αυτο υπαρχουν οι αντρες αλλωστε:P )

Αναλογα με την κοπελα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo_777

Νεοφερμένος

Ο Leo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
προσ christina
ενοειται πωσ η ιδια η πραξη δεν μπορει να συγκριθει με τον αυνανισμο και τισ τανιεσ εκπαιδευτικου περιεχομενου αλλα
οπωσ ειπεσ κ εσυ σε προηγοθμενο ποστ οι ορμεσ των αντρων διαφερουν απο τισ δικεσ σασ(το γιατι ειναι αλλο θεμα)
αρα εφοσον δεν εχουμε το καταλληλο timing πρεπει να υπαρχει καποια εναλακτικη λυση για να μπορουμε να ξεδινουμε καπου
σωστα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

everes

Νεοφερμένος

Ο everes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
παιδι αν επιτρεπεται ποια χαρακτηριστικα εχει ο αναυνισμος??? ετσι για να εξακριβωσουμε τις πληροφοριες μας...υποθετ πως ξερουμε ολοι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Τι ερώτηση είναι αυτη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.






Μερικες πικς για τον αυνανισμο :P

Πηγη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Ειναι απόλυτα φυσιολογικο, ειδικα στην εφηβεια αλλα να το κανεις καθε μερα δεν ειναι υπερβολη;:hmm:

Να σου πω εγώ το θεωώ φυσιολογικό. Βέβαια όταν γνωρίσεις τον άνθρωπο που θα θελήσεις να είσαι μαζί του/της σίγουρα θα το παραγκωνίσεις... Κάθε μέρα χρειάζεται το sex. Είναι βιολογική ανάγκη και απόλυτα αρεστή!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
ο έρωτας θέλει φαντασία...όπως και η μαγειρική...διότι είναι τέχνη :)
μαλακα... εγραψες..........:D:D
:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Προχθες μας μιλουσε στο σχολειο μια της σεξουαλικης διαπαιδαγωγησης και ελεγε πως οποιος σκεφτεται αυτο ολη τη μερα ειναι...ψυχοπαθης...
Αλλα μαλλον τ'αγορια αυτο σκεφτονται:Pδεν κανουν αλλη δουλεια!:nono::nono::nono:


:lol::lol::lol: το πιστεύω....:P
-----------------------------------------
αγορι μου κανε τη δουλεια σου...μια χαρα ειναι...αλλοι το κανουν και 11 φορες τη μερα..:P
ο αυνανισμος επιστημονικα μπορει να ξενικησει απο πολυ μικρες ηλικιες...απο τα 8 μπορω να σας πω οπου τοτε βεβαια ειναι ασυνειδητος...
-----------------------------------------

πόσες??? :!:

ποτέ, ποτέ; :P

δηλαδή, οι κοπέλες δεν φουντώνουν ποτέ, ποτέ; :D

και λέω γω τώρα, αν φουντώσουν τι γίνεται; πώς ξεφουντώνουν; :hmm: :D


:lol: είναι δυνατόν να μη φουντώνουν ποτέ?? :P φουντώνουν και μετά όπως ακριβώς φούντωσαν ξεφουντώνουν! (μιλάω γι αυτές που δε θέλουν να αυνανιστούν) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άννυ

Νεοφερμένος

Η Άννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
:lol: είναι δυνατόν να μη φουντώνουν ποτέ?? :P φουντώνουν και μετά όπως ακριβώς φούντωσαν ξεφουντώνουν! (μιλάω γι αυτές που δε θέλουν να αυνανιστούν) :)
μπα πιστευω οτι αμα θελουν μια χαρα τ καταφερνουν ν μν φουντωσουν....απο τν στιγμη π δν τ επιδιωκουν.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top