Αυνανισμός

Sadie Moody

Νεοφερμένος

Η Sadie Moody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Γιατί κτητικότητες δηλαδή ;;; Δεν κατάλαβα, κακό είναι ;;; :mad:

Χμμ...απλώς το βρίσκω λίγο απίθανο να το κάνει "μόνο, μόνο για σένα".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Δηλαδή πιστεύεις ότι σκέφτεται άλλον ή άλλους ;;; Κ δεν μου το λέει ;;; :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sadie Moody

Νεοφερμένος

Η Sadie Moody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Δηλαδή πιστεύεις ότι σκέφτεται άλλον ή άλλους ;;; Κ δεν μου το λέει ;;; :'(

Όχι απαραίτητα...μπορεί να σκέφτεται κάποιον άνδρα που έπλασε με την φαντασία της. Διόλου σπάνιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
Δηλαδή πιστεύεις ότι σκέφτεται άλλον ή άλλους ;;; Κ δεν μου το λέει ;;; :'(
εσυ σκεφτεσαι την κοπελα σου οταν ...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Εννοείτε ότι ΔΕΝ τη σκέφτομαι !!! Αλλά αυτή πρέπει να με σκέφτεται... !!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Εγω εχω μια αλλη σχετικη απορια.
Γιατι ο αυνανισμος ειναι ΑΜΑΡΤΙΑ (απο την εκκλησια)???????????????
Ουτε σκοτωνεις ανθρωπο,ουτε βασανιζεις ζωο,ουτε κλεβεις,ουτε μισεις,ουτε λες ψεματα για κακο σκοπο,ουτε καν πας με πορνη.Τοτε γιατι να ειναι αμαρτια ?Σε κανεναν δεν κανεις κακο!Ουτε γραφει στις 10 εντολες ''ου παιξεις με το γεννητικο οργανο''!!!
Λεει η εκκλησια μην κανεις sex πριν το γαμο.Ε αμα δεν κανεις sex τουλαχιστο καπως πρεπει να ικανοποιηθεις πριν βαρυνει πολυ ''το φορτιο''!!Δεν ξερει δηλαδη η εκκλησια τι ορμες εχει η εφηβεια ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εννοείτε ότι ΔΕΝ τη σκέφτομαι !!! Αλλά αυτή πρέπει να με σκέφτεται... !!!! :P
καλο θα ηταν να μν γελοιοποιουμε ολα τα θεματα:)

αν κατι εχει ελευθερο ο ανθρωπος ειναι η σκεψη..μπορει να σκεφτει ο,τι θελει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Εγω εχω μια αλλη σχετικη απορια.
Γιατι ο αυνανισμος ειναι ΑΜΑΡΤΙΑ (απο την εκκλησια)???????????????
Ουτε σκοτωνεις ανθρωπο,ουτε βασανιζεις ζωο,ουτε κλεβεις,ουτε μισεις,ουτε λες ψεματα για κακο σκοπο,ουτε καν πας με πορνη.Τοτε γιατι να ειναι αμαρτια ?Σε κανεναν δεν κανεις κακο!Ουτε γραφει στις 10 εντολες ''ου παιξεις με το γεννητικο οργανο''!!!
Λεει η εκκλησια μην κανεις sex πριν το γαμο.Ε αμα δεν κανεις sex τουλαχιστο καπως πρεπει να ικανοποιηθεις πριν βαρυνει πολυ ''το φορτιο''!!Δεν ξερει δηλαδη η εκκλησια τι ορμες εχει η εφηβεια ????

Έχει συζητηθεί σε προηγούμενες σελίδες...διάβασε και οτι απορία έχεις ...εδώ είμαστε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
Το κάνουν και φυσικά το κάνουν και τα κοριτσάκια !!! Δεν έχουμε μόνο εμείς ορμές... Απλά εμείς τα αγοράκια έχουμε κάτι στάνταρ σκέψεις κατά τη διάρκεια του αυνανισμού. Δεν θα ήθελα να ξέρω τι σκέφτονται οι γυναίκες όταν το κάνουν... Black men ίσως ;;;;;;;;; :P
κ αυτές είναι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
hello???? δηλαδή περιμένεις να σου πούμε λεπτομέρειες???? (άσε που νομίζω πως τις ξέρεις....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Έχει συζητηθεί σε προηγούμενες σελίδες...διάβασε και οτι απορία έχεις ...εδώ είμαστε. :)

To βρηκα.
Και (φυσικα) ειναι χαζομαρες των παππαδων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
οι γυναίκες καταφέρνουν να πείθουν ακόμα και τους εαυτούς τους ότι δεν αυνανίζονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

schoolfreak

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Χαχα καλό... Μόνο εμείς έχουμε την ρετσινιά ότι όλη την ώρα αυτό κάνουμε...:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
οι γυναίκες καταφέρνουν να πείθουν ακόμα και τους εαυτούς τους ότι δεν αυνανίζονται.
:lol::lol::lol::lol:

οχι απλα οι αντρες μιλανε πιο ευκολα για αυτα τα θεματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntinos93

Νεοφερμένος

Ο ntinos93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
γεια σασ παιδια ειμαι καινουριο μελος και θα ηελα να ρωτησω κατι! εγω αυνανιζομαι πολλες φορεσ την μερα(3δεν ειναι και τοσο αλλα...)ξερετε και τωρα πανω στο κεφαλακι εχω ενα κοκκινο πραγμα.εχει φουσκωσει λγιο..τι ειναι;;;;;μπορειτε να μου πειτε;ανησυχω και δεν θελω να το πω στους γονεις μου...ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
γεια σασ παιδια ειμαι καινουριο μελος και θα ηελα να ρωτησω κατι! εγω αυνανιζομαι πολλες φορεσ την μερα(3δεν ειναι και τοσο αλλα...)ξερετε και τωρα πανω στο κεφαλακι εχω ενα κοκκινο πραγμα.εχει φουσκωσει λγιο..τι ειναι;;;;;μπορειτε να μου πειτε;ανησυχω και δεν θελω να το πω στους γονεις μου...ευχαριστω

τι εννοεις?(κοκκινο πραμα)ειναι στο πισω μερος απο το κεφαλιου?βγαινει κανονικα ολη η βαλανος?σε ενοχλει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntinos93

Νεοφερμένος

Ο ntinos93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
τι εννοεις?(κοκκινο πραμα)ειναι στο πισω μερος απο το κεφαλιου?βγαινει κανονικα ολη η βαλανος?σε ενοχλει?


ειναι πανω στην σχισμη απο οπου κατουραμε!!! :( μηπως εχει κανενας καποια εξηγηση;;;; (συγγνωμη αν προσεβαλα καποιον με την ερωτηση μου αλλα ειναι σοβαρο!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
ειναι πανω στην σχισμη απο οπου κατουραμε!!! :( μηπως εχει κανενας καποια εξηγηση;;;; (συγγνωμη αν προσεβαλα καποιον με την ερωτηση μου αλλα ειναι σοβαρο!)

πες το στους γονεις σου και πηγαινε σε εναν δερματολογο. μην το αμελησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

schoolfreak

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Δεν έχω ξανακούσει κάτι τέτοιο... Καλύτερα να σε εξετάσει ένας γιατρός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top