Αρχείο εργασίας: Να είναι σε μορφή .pdf ή .doc;

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους. Παραδίδω σε λίγες μέρες εργασία για τη σχολή. Ο καθηγητής δεν έχει ζητήσει σε τι μορφή να εξαχθεί, δηλαδή σε word ή pdf. Για να σας προλάβω, δεν απαντάει σε μέιλ (έχω στείλει ήδη). Τι μορφή προτείνετε;:bleh:
 

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Pdf to be on the safe side.
Με το word κάποιες φορές ενδέχεται λόγω διαφορετικής έκδοσης να έχεις ζητήματα μορφοποίησης (ειδικά αν έχεις εικόνες-διαγράμματα-πίνακες κτλ).
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τώρα που το σκέφτομαι, θα μπορούσες (θεωρητικά) να το κάνεις ένα zip και να τα στείλεις και τα δύο...;
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Pdf to be on the safe side.
Με το word κάποιες φορές ενδέχεται λόγω διαφορετικής έκδοσης να έχεις ζητήματα μορφοποίησης (ειδικά αν έχεις εικόνες-διαγράμματα-πίνακες κτλ).
Δεν έχω εικόνες-διαγράμματα, ωστόσο γι'αυτό το λόγο σκεφτόμουν να τη παραδόσω και εγώ σε pdf
 

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Το προτιμότερο (και το ασφαλέστερο) είναι το pdf. :)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top