Από Οικονομικά σε Θετική

Wolfinoss

Νεοφερμένος

Ο Wolfinoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Φετος εδωσα πανελληνιες απο το 4ο πεδιο δηλαδη οικονομικα αλλα επειδη δεν εχω σχολες που μου αρεσουν παρα μονο δυο τρεις σκεφτομαι να αλλαξω και να παω θετικη γιατι εκει βρηκα μια σχολη που θελω παρα πολυ και εχω αλλες πολλες αλλες που με ενδιαφερουν και δεν ειναι στο 4ο. Τωρα μαθηματικα τα παω καλα ενα 12-13 το γραφω αλλα μπορω και παρα πανω εκθεση οκευ αλλα φυσικη και χημεια δεν ξερω πολλα. Θελω πολυ να το κανω απλα αγχνωνομαι για τα λεφτα και τις ωρες, τι μου προτεινετε εχω ρωτησει πολλα ατομα και ολοι μου λενε μην το κανεις δεν θα καταφερεις , τι λετε;
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Φετος εδωσα πανελληνιες απο το 4ο πεδιο δηλαδη οικονομικα αλλα επειδη δεν εχω σχολες που μου αρεσουν παρα μονο δυο τρεις σκεφτομαι να αλλαξω και να παω θετικη γιατι εκει βρηκα μια σχολη που θελω παρα πολυ και εχω αλλες πολλες αλλες που με ενδιαφερουν και δεν ειναι στο 4ο. Τωρα μαθηματικα τα παω καλα ενα 12-13 το γραφω αλλα μπορω και παρα πανω εκθεση οκευ αλλα φυσικη και χημεια δεν ξερω πολλα. Θελω πολυ να το κανω απλα αγχνωνομαι για τα λεφτα και τις ωρες, τι μου προτεινετε εχω ρωτησει πολλα ατομα και ολοι μου λενε μην το κανεις δεν θα καταφερεις , τι λετε;

Οτι η ζωή είναι πολύ μικρή για να φοβάσαι να κάνεις αυτό που νιώθεις οτι είναι καλύτερο για εσένα, μην τυχόν και αποτύχεις. Ειδικά σε αυτό το σημείο της, στο οποίο έχεις όσες ευκαιρίες θέλεις για να την διαμορφώσεις όπως εσύ φαντάζεσαι ;) .
 

Wolfinoss

Νεοφερμένος

Ο Wolfinoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Νομιζω ειναι αυτο που ηθελα να ακουσω περισσοτερο ευχαριστω!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
Νομιζω ειναι αυτο που ηθελα να ακουσω περισσοτερο ευχαριστω!
Αν δεν στοχευεις πολυ ψηλα στο 2ο πεδιο καλα θα τα πας και εκει με ενα χρονο φροντιστηριακη προετοιμασια. Αγνωστη παραμενει η συμπεριφορα της σχολης που θελεις, καθοτι ειπαν οτι απο του χρονου οι σχολες θα ορισουν συντελεστες βαρυτητας στα μαθηματα που αυτες θελουν.
 

Wolfinoss

Νεοφερμένος

Ο Wolfinoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Οι σχολες ειναι διαφορες απλα ειναι τα μορια απο 12.500 μεχρι 14.500 απλα μια σχολη που θελω παρα πολυ ειναι στα 15.600 και δεν ξερω εαν μπορω σε ενα χρονο με τοσα κενα να γραψω αυτον τον βαθμο
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,388 μηνύματα.
ειναι ολες οι σχολες με την περσινη βαση στα 12.500 μεχρι 14.000 απλα αυτην που θελω παρα πολυ ειναι στα 15.600
Δυσκολα , τα 16000 μορια ειναι ψιλοταβανι στο 2ο. Βεβαια οποιος καταλαβαινει μαθηματικα μπορει να καταλαβει και φυσικη και χημεια αμα θελει αλλα απαιτείται παραπανω ζορι.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top