Απόφοιτοι που ξαναδίνουν μεγαλύτερης ηλικίας!!

ladydragon22

Νεοφερμένος

Η ladydragon22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!!! Κανενας αποφοιτος μεγαλυτερης ηλικιας που δινει πανελληνιες;;;;:jumpy:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neptul

Νεοφερμένος

Ο neptul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γεια σου. Εγώ θα δώσω φέτος -μετά από 13 χρόνια...!!!- διαλέγοντας Τεχνολογική Κατεύθυνση, χωρίς φροντιστήριο και στοχεύοντας στο Μαθηματικό της Αθήνας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zidane4ever

Νεοφερμένος

Ο zidane4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Γεια σου. Εγώ θα δώσω φέτος -μετά από 13 χρόνια...!!!- διαλέγοντας Τεχνολογική Κατεύθυνση, χωρίς φροντιστήριο και στοχεύοντας στο Μαθηματικό της Αθήνας.


δεν θα ειναι ομως δυσκολο?παρε ομως βοηθημα γιατι εχουν ασκησεις που δεν της αναφερει καν το σχολικο..προτεινω για μαθηματικα κατευθυνσης Νικος Σκορμπης (εχει 3τευχη) εκδ.Σαββλας γιατι μετα απο τοσα χρονια πολλα δεν θα θυμασαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Μη γραφεις με κεφαλαια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neptul

Νεοφερμένος

Ο neptul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Η μεγαλύτερη δυσκολία για μένα δεν είναι τόσο το να τα θυμηθώ όσο το να μπορέσω να αυτοπειθαρχήσω. Κακά τα ψέματα, όσο και να θέλεις να περάσεις σε κάποιο ΑΕΙ από τη στιγμή που εργάζεσαι και έχεις σκοτούρες που δεν έχουν οι μαθητές του Λυκείου τα πράγματα είναι δύσκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladydragon22

Νεοφερμένος

Η ladydragon22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
παιδια κ εγω δινω παλι θετικη κατευθυνση!!!κ εγω για μαθηματικο αλλα θεσσαλονικη!!!!ειναι το ονειρο μου!!!:)βεβαια εκανα περυσι ολο το χρονο φροντιστηριο και θα κανω και φετος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
παιδια κ εγω δινω παλι θετικη κατευθυνση!!!κ εγω για μαθηματικο αλλα θεσσαλονικη!!!!ειναι το ονειρο μου!!!:)βεβαια εκανα περυσι ολο το χρονο φροντιστηριο και θα κανω και φετος!!!
Αρχικα ευχομαι καλη επιτυχια..ε αφου το ονειρο σου ειναι μαθηματικο καλα κανεις και το κυνηγας..και εγω για ενα ονειρο ξαναδωσα φετος πανελληνιες..οποτε καταλαβαινω..εκτος απο "οργανωμενο " διαβασμα θελει και τυχη..καλη δυναμη σε ολους οσους ξαναδινουν..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top