• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ανησυχίες ιατρικής φύσεως

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,854 μηνύματα.
Ακόμα ??? Εμένα μου πέρασε εδώ και καιρό. Το ξανά χτύπησες ?
Εγώ το χτύπησα άσχημα... Τρεις σκάλες ήταν αυτές 😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

με αυτη δεν εχεις θεμα .
χωρις αυτη υπαρχει περιπτωση στα φαραγγια της φιλοσοφικης να το στραμπουλιξεις γιατι ειναι αδυναμο ακομα.
Πήρα καινούργια... Αυτήν μου είπαν ότι είναι πάρα πολύ καλή, βέβαια έκανα μία ώρα μέχρι να καταλάβω πως δένεται 😂
 

Συνημμένα

  • Kliomed- AC 37-550x550.jpg
    Kliomed- AC 37-550x550.jpg
    15.7 KB · Εμφανίσεις: 60

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,854 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ακριβώς ένας μήνας... Είχε περάσει, όχι και για τρέξιμο αλλά δεν πονούσε... Σήμερα με ξανά έπιασε
Αλήθεια? Νόμιζα πιο πολύ . Έτσι θυμάμαι .
Τώρα με αυτό που έβαλες τι σου είπαν θα περάσει ?
Πάντως δεν νομίζω πως είναι κάτι σοβαρό .
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,854 μηνύματα.
Αλήθεια? Νόμιζα πιο πολύ . Έτσι θυμάμαι .
Τώρα με αυτό που έβαλες τι σου είπαν θα περάσει ?
Πάντως δεν νομίζω πως είναι κάτι σοβαρό .
21 Μαρτίου έγινε... Μου είπαν ότι είναι καλός επίδεσμος, αν συνεχίσει έτσι δεν τον γλιτώνω τον ορθοπεδικό! Πάντως δεν είχε κανένα πρόβλημα, πριν κάτι μέρες περπάτησα όλη την Ακαδημίας για τα βιβλία και ούτε καν πόνεσε
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.
Εγώ το χτύπησα άσχημα... Τρεις σκάλες ήταν αυτές 😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Πήρα καινούργια... Αυτήν μου είπαν ότι είναι πάρα πολύ καλή, βέβαια έκανα μία ώρα μέχρι να καταλάβω πως δένεται 😂
α ωραια .. δεν την ξερω αυτη, εγω καλτσα θα επαιρνα
αλλα αφου λενε οτι ειναι καλη ετσι θα ειναι.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
21 Μαρτίου έγινε... Μου είπαν ότι είναι καλός επίδεσμος, αν συνεχίσει έτσι δεν τον γλιτώνω τον ορθοπεδικό! Πάντως δεν είχε κανένα πρόβλημα, πριν κάτι μέρες περπάτησα όλη την Ακαδημίας για τα βιβλία και ούτε καν πόνεσε
Κι εγώ το είχα πάθει . Λίγες μέρες αφού μου πέρασε ξανά ήρθε αλλά από τότε πέρασε κ είμαι οκ .
Ελπίζω να μην ξανά εμφανιστεί 😃🔨 .

Εντάξει αν έγινε 21 Μαρτίου έχεις ούτε ένα μήνα δηλαδή δε νομίζω να χρειαστείς ορθοπεδικό
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,854 μηνύματα.
Σήμερα μέσα στην μέρα μου ρίχνει δυνατούς πόνους ανάμεσα στα στήθη. Φεύγει και ξανά έρχεται
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,582 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,854 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,854 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
αυτό που σκέφτηκα είναι να κανες καποια ταχυκαρδία (και πιθανή αίτια ειναι ο υπερθυρεοειδισμό και να κανε καποια αρρυθμία) εφόσον το έλεγξε άκυρο
Το άλλο πιο πιθανό αίτιο είναι η ΓΟΠ που αυτό θα το καταλάβεις είναι αν ξανασυμβεί αυτό αν σχετίζεται με το φαγητό (δηλαδή να φαγες λίγο πριν) κοκ
από εξετάσεις κάνε μια γενική αίματος και απλό βιοχημικό. (σάκχαρο, ουρια, κρεατινίνη, sgot, sgpt, ck, alp, γgt, Να, Κ, ασβέστιο, φώσφορο
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,854 μηνύματα.
Παρατήρησα ότι τις τελευταίες δύο εβδομάδες έχω τρομερούς πονοκεφάλους μετά το μεσημέρι... Δηλαδή με πιάνουν κατά το απόγευμα! Και δεν κουράζομαι για να πεις, απλά είμαι πολύ ώρα στο κινητό λόγω εργασίας που κάνω! Παίζει να φταίει αυτό? Δεν παίρνω ντεπον γιατί δεν θέλω να παίρνω κάθε μέρα
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,854 μηνύματα.
Πάλι έχω δέκατα, μεταξύ 36.9-37.2
😡😡😡
Εσείς το βράδυ τι θερμοκρασία έχετε?
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,854 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,854 μηνύματα.
Επίσης έχω δυνατές κράμπες στην κοιλιά που έρχονται και φεύγουν
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,854 μηνύματα.
για την κοιλια παρε αμπουλες μαγνησιου (Μg2 φτηνες ειναι),
οι ανθρωποι αυτο τον καιρο αρωσταινουν απο τα κλιματιστικα.
Nαι αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έχω υψηλή θερμοκρασία 36.9+... Το βράδυ δεν πρέπει να πέφτει?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.
Nαι αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έχω υψηλή θερμοκρασία 36.9+... Το βράδυ δεν πρέπει να πέφτει?
εξαρτατε , στους ενεργητικους ανθρωπους το βραδυ ανεβαινει
αμα σε ενοχλει ..που ενοχλει...παρε κανενα αποτελ ..σε μια δυο μερες θα φυγει.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top