Ανατομία/υγιεινή ΕΠΑ.Λ.

effie04

Νεοφερμένος

Η effie04 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας, ειμαι μαθήτρια γ επαλ και δίνω φέτος πανελλήνιες. Ειμαι προβληματισμένη σχετικά με το θέμα για το αν είναι απαραίτητο να εγγραφώ σε κάποιο φροντιστηριο για αυτά τα 2 μαθήματα (ανατομία και υγιεινή). Λόγω του ότι είναι θεωρητικά πιστεύω μέχρι στιγμής και από όσο τα εχω διαβάσει πως είναι περιττό. Θα με βοηθούσε ιδιαίτερα αν κάποιος συνομήλικος ή μεγαλύτερος που έχει βρεθεί σε ανάλογη κατάσταση μου έδινε κάποια απάντηση. Ευχαριστω πολυ!
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Γεια σας, ειμαι μαθήτρια γ επαλ και δίνω φέτος πανελλήνιες. Ειμαι προβληματισμένη σχετικά με το θέμα για το αν είναι απαραίτητο να εγγραφώ σε κάποιο φροντιστηριο για αυτά τα 2 μαθήματα (ανατομία και υγιεινή). Λόγω του ότι είναι θεωρητικά πιστεύω μέχρι στιγμής και από όσο τα εχω διαβάσει πως είναι περιττό. Θα με βοηθούσε ιδιαίτερα αν κάποιος συνομήλικος ή μεγαλύτερος που έχει βρεθεί σε ανάλογη κατάσταση μου έδινε κάποια απάντηση. Ευχαριστω πολυ!
Η υγιεινή βγαίνει χωρίς φροντιστήριο

Στην ανατομία ίσως χρειαστείς λίγη βοήθεια στο κεφάλαιο με το κυκλοφορικό στο αίμα και στο πεπτικό στις τελευταίες σελίδες με την πέψη
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Γεια σας, ειμαι μαθήτρια γ επαλ και δίνω φέτος πανελλήνιες. Ειμαι προβληματισμένη σχετικά με το θέμα για το αν είναι απαραίτητο να εγγραφώ σε κάποιο φροντιστηριο για αυτά τα 2 μαθήματα (ανατομία και υγιεινή). Λόγω του ότι είναι θεωρητικά πιστεύω μέχρι στιγμής και από όσο τα εχω διαβάσει πως είναι περιττό. Θα με βοηθούσε ιδιαίτερα αν κάποιος συνομήλικος ή μεγαλύτερος που έχει βρεθεί σε ανάλογη κατάσταση μου έδινε κάποια απάντηση. Ευχαριστω πολυ!
Αν σκεφτεις οτι για να εχεις τυχη στο τομεα αυτο πρεπει να γραψεις 19.000 μορια τοτε οχι δεν ειναι περιττό. Δεν ειμαι συνομήλικος ουτε απο επαλ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top