Θα καταφέρω να περάσω στην σχολή που με ενδιαφέρει;

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Έβγαλα 18.875 στον Τομέα Υγείας ΕΠΑ.Λ., η βάση ιατρικής Αθήνας ήταν πέρυσι 19.010. Υπάρχει περίπτωση να την πιάσω ή σίγουρα φεύγω για επαρχία; Δυστυχώς δεν έγραψα καλά στην έκθεση παρόλο που θεωρώ το γραπτό μου ότι ήταν τουλάχιστον για 16
 

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Συντομα θα το μαθουμε.
Καλη επιτυχια ευχομαι!
 

CuHg

Νεοφερμένος

Η CuHg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Έβγαλα 18.875 στον Τομέα Υγείας ΕΠΑ.Λ., η βάση ιατρικής Αθήνας ήταν πέρυσι 19.010. Υπάρχει περίπτωση να την πιάσω ή σίγουρα φεύγω για επαρχία; Δυστυχώς δεν έγραψα καλά στην έκθεση παρόλο που θεωρώ το γραπτό μου ότι ήταν τουλάχιστον για 16
Δύσκολο να περάσεις, καθώς πάνω από 100 άτομα έγραψαν 19000 μόρια
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 418 μηνύματα.

CuHg

Νεοφερμένος

Η CuHg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ναι τώρα το παρατήρησα. Καλή τύχη σου εύχομαι!
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,664 μηνύματα.
Δεν είναι κονο η Αθήνα πολη. Υπαρχρι και η Θεσσαλονίκη η Λαρισα, τα Ιωαννινα και αλλες πόλεις με τμήματα Ιατρικής. Σίγουρα μπαινεις. Αν όχι Αθήνα, τοτε σε αλλη πολη.
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Δεν είναι κονο η Αθήνα πολη. Υπαρχρι και η Θεσσαλονίκη η Λαρισα, τα Ιωαννινα και αλλες πόλεις με τμήματα Ιατρικής. Σίγουρα μπαινεις. Αν όχι Αθήνα, τοτε σε αλλη πολη.
Δεν πιάνω κανένα τμήμα. Οριακά περνάω κτηνιατρική που δεν έχω σκοπό να πάω

Όλες οι ιατρικές οδοντιατρικές και φαρμακευτική βιολογικο φυσικοθεραπεία Αθήνα θα είναι 19.000+ μόρια.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,664 μηνύματα.
Δεν πιάνω κανένα τμήμα. Οριακά περνάω κτηνιατρική που δεν έχω σκοπό να πάω

Όλες οι ιατρικές οδοντιατρικές και φαρμακευτική βιολογικο φυσικοθεραπεία Αθήνα θα είναι 19.000+ μόρια.
Η Ιατρική πέρυσι στην Αλεξανδρούπολη ειχε 18.123. Και εσύ έβγαλες 18.775. Δεν πιστεύω πως πρέπει να αγχώνεσαι τοσο και είσαι τοσο σιγουρη για το οτι δεν περνας
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
received_312369496578387.jpeg


Κοίτα τα ποσοστό μιλάμε για σχεδόν ΠΕΝΤΑΠΛΑΣΙΑΣΜΟ των αριστούχων άρα ούτε απέξω δεν περνάω εδώ τα παιδιά που είναι 19100-19250 δεν θα περάσουν
 
Top