Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,892 εγγεγραμμένα μέλη και 2,445,299 μηνύματα σε 76,888 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 341 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

7o Comicdom Con Athens 2012

_Morticia_

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 5,235 μηνύματα.

H _Morticia_ Mayhem Mistress έγραψε: στις 10:48, 30-03-12:

Ξεκινά σήμερα το απόγευμα το 7ο Comicdom!

Ένα τριήμερο για τους λάτρεις των comics με συζητήσεις, workshops, προβολές και bazaar.
Στη διάρκεια του τριημέρου θα λειτουργούν η έκθεση 2000 A.D.: The Judge Dredd Revolution καθώς και η ατομική έκθεση της Αλέξιας Οθωναίου ( βλ. ΣΥΝΔΡΟΜΟ).
Στο πρόγραμμα έχουν ενταχθεί και παιδικές εκδηλώσεις όπως εργαστήριο Kamishibai (Θέατρο Από Χαρτί).
Στους guests της διοργάνωσης και ο πασίγνωστος Milo Manara!

Πληροφορίες καθώς και αναλυτικά το πρόγραμμα του τριημέρου θα βρείτε στην επίσημη ιστοσελίδα : http://www.comicdom-con.gr/
3
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

_Morticia_

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 5,235 μηνύματα.

H _Morticia_ Mayhem Mistress έγραψε: στις 10:24, 11-04-12:

Άρθρο - ανακεφαλαίωση του τριημέρου: http://www.jumpingfish.gr/culture/guesteditors/3456
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _Morticia_ : 11-04-12 στις 11:25.
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 16:00, 27-04-15:

Οκ, είναι μερικών χρόνων πριν αλλά δεν πειράζει.
Στις 24-26, διοργανώθηκε και φέτος το comicdom. Εγώ το πήρα χαμπάρι χτες σε ένα βίντεο μιας youtuber ντάξει λέει στην αρχή διάφορα άσχετα αλλά αναφέρεται και στο comicdom. Πήγε κανένας από εσάς; Φάση θα χε υποθέτω, ειδικά σε κάποιον που του αρέσει να διαβάζει μετά μανίας κόμικ θα περνούσε και ευχάριστα η ώρα του.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Athens Pride - Από Alejandro Papas
      Το θέμα έχει λάβει 57 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-09-18 στις 20:03.
    • Athens Indymedia - Από razorbladeDream
      Το θέμα έχει λάβει 148 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διαδίκτυο και καθημερινή ζωή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-04-13 στις 14:41.
    • Athens Video Art Festival 2012 | VISUALIZE ATHENS - Από _Morticia_
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-05-12 στις 13:08.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα