Έβαλε γόβες στο σχολείο και αποβλήθηκε

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
Έβαλε γόβες στο σχολείο και αποβλήθηκε


Ο 17χρονος Asante Cotman από το Charles City County της Virginia δεν έχει ενοχλήσει ποτέ κανέναν. Στο σχολείο περνούσε απαρατήρητος έως ότου μια μέρα αποφάσισε να βάλει γόβες.
Η διευθύντρια του σχολείου απαίτησε να τις βγάλει και αφού ο νεαρός αρνήθηκε τον απέβαλε για τρεις μέρες από το σχολείο.
Όπως ισχυρίζεται ο νεαρός, μόλις μπήκε στο σχολείο και η διευθύντρια τον είδε με τις γόβες στιλέτο, του ζήτησε να τις βγάλει αμέσως γιατί "προκαλούσαν αναστάτωση στους μαθητές".
"Φορούσα ένα στρατιωτικό παντελόνι, ένα άσπρο πουκάμισο, ένα μαντήλι και τις γόβες μου. Δεν βλέπω πώς αυτό μπορεί να προκαλέσει αναστάτωση. Τίποτα από αυτά δεν ήταν προκλητικό ή αποκαλυπτικό", δήλωσε ο μαθητής στο τηλεοπτικό δίκτυο NBC.

Ο ί17χρονος την κίνησή του αυτή, ήλπιζε να φέρει τον αέρα της αλλαγής στη στάση που έχουν μαθητές και καθηγητές απέναντι στους γκέι.
Από την πλευρά της, η διευθύντρια δήλωσε ότι ποτέ δεν είπε στο μαθητή ότι η εμφάνισή του προκαλεί αναστάτωση στους συμμαθητές του, ενώ υποστήριξε ότι του ζήτησε να βγάλει τις γόβες γιατί είχαν ψηλό τακούνι και φοβήθηκε ότι ο νεαρός μπορεί να τραυματιστεί.https://gr.news.yahoo.com/έβαλε-γόβες-στο-σχολείο-και-αποβλήθηκε-075414938.html
πηγη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Σε οποιοδηποτε σχολειο πιστευω θα προκαλουσε ανασταωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Ο ί17χρονος την κίνησή του αυτή, ήλπιζε να φέρει τον αέρα της αλλαγής στη στάση που έχουν μαθητές και καθηγητές απέναντι στους γκέι.

Και κατάφερε το τελείως αντίθετο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Θα μπορούσε να βρεί καλύτερους τρόπους για να πετύχει αυτό που ήθελε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Κατ αρχας μπραβο στο παιδι που ειχε τα κοτσια να κανει κατι τετοιο.

Προσωπικα το θεωρω τελειως απαραδεκτο το οτι πηρε αποβολη. Ουτε εκανε κατι το οποιο προκαλεσε πανικο ουτε κατι το ανεπιτρεπτο.

Στην τελικη το οτι οι γοβες θεωρουνται γυναικειο αξεσουαρ ειναι καθαρα αποτελεσμα του πολιτισμου και της νεοτροπιας που υπαρχει στην κοινωνια. Μεχρι πριν λιγα χρονια εξαλλου (και ακομα και σημερα) αν καποιο αγορι φορεσει σκουλαρικι μπορει να φαει αποβολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Σε οποιοδηποτε σχολειο πιστευω θα προκαλουσε ανασταωση...

Να κοιτούσε, το υπόλοιπο σχολείο που θ' αναστατωνόταν (ΤΙ ΛΕΤΕ ΜΩΡΕ :P), τη δουλειά του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Το παιδί "θέλει" βοήθεια......, είναι "ηλίου φαεινώτερον"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
καλά εκανε και μαγκιά του... εχω δεν θα τολμούσα να εκφραστώ έτσι ποτέ και να εκφράσω τις απόψεις μου με τοσο ακραίο τρόπο...
συγχαρητήρια και πάλι συγχαρητηρία...
οσο για την καθηγητρια... ντροπή της...ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ σας...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
νόμιζα πως είχε να κάνει για μαθήτρια .
Δεν ξέρω τι θα γινόταν αν αύριο στο σχολείο ερχόταν ένα αγόρι με γόβες.
Εμένα δε θα με ένοιαζε κιόλας. Αφού τον βολεύουν :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
καλά να πάθει...;)
ξεφτιλήστηκε τελείως το πράγμα , τα έχουμε κάνει όλα λες και είμαι στο σπίτι μας!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
καλά να πάθει...;)
ξεφτιλήστηκε τελείως το πράγμα , τα έχουμε κάνει όλα λες και είμαι στο σπίτι μας!:mad:

Συμφωνώ..έξω μπορεί να κάνει ό,τι θέλει, αλλά στο σχολείο πιστεύω ότι πρέπει να έχει μία σχετικά κόσμια εμφάνιση.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Συμφωνώ..έξω μπορεί να κάνει ό,τι θέλει, αλλά στο σχολείο πιστεύω ότι πρέπει να έχει μία σχετικά κόσμια εμφάνιση.

Η κοσμια εμφανιση δεν ειναι μια σταθερα,η κοσμια εφανιση συνεπαγεται με ενα dress style το οποιο καθε κοινωνια διαμορφωνει συμφωνα με τους θεσμους και τις κοινωνικοπολιτικες της εκφανσεις...στην χουντα φορουσαν ποδιες,στην αφρικη κοσμια εμφανιση ειναι να φορας ενα πανι...so,γιατι να συμβιβαστω με μια ρευστη εννοια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
καλά να πάθει...;)
ξεφτιλήστηκε τελείως το πράγμα , τα έχουμε κάνει όλα λες και είμαι στο σπίτι μας!:mad:

χαχα νεανία μην σε ξαναδώ με βερμούδα.. παντελόνι απο δω και πέρα...γιατί? γιατι δεν ειναι πρεπον να φοράς βερμούδα στο σχολείο..
ειναι ανηθικο.

εσυ ξεφτυλίζεσαι με τις απόψεις σου φίλος και οχι ο μαθητής που υποστήριξε τα πιστεύω του.ΕΣΥ καθεσαι άπραγος σπιτι σου και κρίνεις τον καθένα..ευκολο εε? και για μένα ευκολο ειναι αυτό...

ο αμερικάνος (νομιζω σε αμερικανικο σχολείο ειπεατε οτι εγινε εε?) έκανε το σωστό.. υποστηριξε τις απόψεις του.Δεν γουστάρει τον ρατσισμό κατα των γκει..γουστο του ,καπέλο του...

ποιος ομως ειναι αυτός που του δίνει αποβολή? μια διευθύντρια η οποία ειμαι σίγουρος οτι δεν θα είναι λίγες οι φορές που φόρεσε τακούνια στο σχολείο ...(η δική μας τουλάχιστον φοράει).γιατι λοίπον έτσι? απο που και ως που τα έχουμε κανει σαν το σπίτι μας?


περιστατικο στο σχολείο μας. (ειναι γυμνασιο και λύκειο στην ίδιο προαυλιο).Μητέρα μαθητη γυμνασιου τηλεφωνεί σχολείο και απειλεί οτι θα κάνει μυνηση γιατι καπνίζουν σε μια γώνια του σχολικού προαυλιου..(βλέπει μονο απο την μια μεριά στο προαύλιο)
σε πληροφορώ λοιπόν οτι 1ον οι μαθητες που καπνίζουν βγαίνουν εκτος σχολείου σε κεντρικο δρόμο και καπνίζουν με κινδυνο φυσικά την ζωή τους,ενω στο προαυλιο ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ κιόλας καπνίζουν,ενω εχουν εφημερία .

οι μαθητές φταίνε μετά εεε?

πάντα το εύκολο θύμα τους μαθητές.

**ειναι πολλά πάνω στο θέμα με τα τακουνια που θέλω να πω,αλλά δεν μπορώ να βρω τα καταλληλα λόγια για να εκφραστώ σωστά...
ακόμα και αυτα που είπα δεν με εκφράζουν στο τι θέλω να πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Ρε παιδια τι λετε;

Αν δηλαδη ενας γιατρος ειναι τατου μανιακ και γεμισει ολο το χερι του,ειναι δεοντολογικο στο χωρο εργασιας του να προκαλεσει την γιαγια/παπου που δεν θα δεχθει να τον εξετασει;Ποιος απο τους 2 θα φταιει;Καλως η κακως,υπαρχουν μερικοι κανονες.

Και το σχολειο υποτυπωδως χωρος εργασιας θα μπορουσε να θεωρηθει.Αν ηθελε να φορεσει τις γοβες,ας το εκανε σε μια εξοδο του στην κοινωνικη του ζωη.Την ιδια απηχηση θα χε και θα μπορουσε να περασει τα οποια μηνυματα ηθελε για την προσωπικη του ζωη-προτιμησεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Και το σχολειο υποτυπωδως χωρος εργασιας θα μπορουσε να θεωρηθει.Αν ηθελε να φορεσει τις γοβες,ας το εκανε σε μια εξοδο του στην κοινωνικη του ζωη.Την ιδια απηχηση θα χε και θα μπορουσε να περασει τα οποια μηνυματα ηθελε για την προσωπικη του ζωη-προτιμησεις.


Αυτό ακριβώς εννοώ με το πρώτο post μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Ρε παιδια τι λετε;

Αν δηλαδη ενας γιατρος ειναι τατου μανιακ και γεμισει ολο το χερι του,ειναι δεοντολογικο στο χωρο εργασιας του να προκαλεσει την γιαγια/παπου που δεν θα δεχθει να τον εξετασει;Ποιος απο τους 2 θα φταιει;Καλως η κακως,υπαρχουν μερικοι κανονες.

Και το σχολειο υποτυπωδως χωρος εργασιας θα μπορουσε να θεωρηθει.Αν ηθελε να φορεσει τις γοβες,ας το εκανε σε μια εξοδο του στην κοινωνικη του ζωη.Την ιδια απηχηση θα χε και θα μπορουσε να περασει τα οποια μηνυματα ηθελε για την προσωπικη του ζωη-προτιμησεις.

το σχολειο δεν μας παραμυθιάζουν οτι ειναι μια μικρη κοινωνία? αρα στην μικρη κοινωνια το φόρεσε...
οι καθηγητές δεν μας ρωτανε καθε φορα που γίνεται μια ζημιά στο σχολείο"σπιτι σου ετσι κανεις?"
αμα μου το συγκρινει ο καθηγητης το σπιτι με το σχολειο,μην περιμένεις να μην το κανει ο μαθητής.

στο παράδειγμα με το τατου δείχνει ακριβώς αυτο που προσπάθουσε ο μαθητης να δειξει και να πει"μαλακες κατι δεν παει καλα"
το οτι κατι δεν πάει καλά.. στο συγκεκριμενο θεμα(και του παιδιου με τα τακουνια και με σενα με τα τατού..) ειναι τα ΣΤΕΡΕΟΤΥΠΑ.
δεν κανει κανεις αυτοκριτική... τι μας πείραζει το τατουάζ? εμενα ας πουμε δεν μου αρεσει γιατι σκέφτομαι οτι καποτε μπορει να μην το θέλω... αλλα ναι μετράει η εμφανιση καποιου.. αλλά οχι δεν τον κρίνω απο κει (αλλα επαναλαμβάνω...ΝΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΕΤΡΑΕΙ ΠΟΛΥ)

εγω απο το πρωτο ποστ που πληροφορηθηκα το συμβάν,δεν κατάλαβα οτι ειναι προσωπικες του προτιμησεις τα τακούνια.. απλά ηταν κατα των στερεοτυπων και ρατσισμου των γκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Εχεις ακουσει τον ορο επαγγελματικη δεοντολογια; χμ,μαλλον οχι.

Αν θελει να διαδηλωσει υπερ των διακιωματων των γκει καλα κανει,αλλα γιατι να το κανει στο σχολειο;Δεν κατακρινει κανεις το τι ειναι αλλα το πως το προσπαθει.

Οσο για αυτο με το γιατρο-τατουαζ προφανως δεν εχεις καμια σχεση με το χωρο,γιατι δεν εχει βαση αυτο που λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Εχεις ακουσει τον ορο επαγγελματικη δεοντολογια; χμ,μαλλον οχι.

Αν θελει να διαδηλωσει υπερ των διακιωματων των γκει καλα κανει,αλλα γιατι να το κανει στο σχολειο;Δεν κατακρινει κανεις το τι ειναι αλλα το πως το προσπαθει.

Οσο για αυτο με το γιατρο-τατουαζ προφανως δεν εχεις καμια σχεση με το χωρο,γιατι δεν εχει βαση αυτο που λες.

οχι δεν τον έχω...
δημοκρατια φίλος ειναι η ελευθερια αποψεων κινησεων σκεψεων ΠΡΑΞΕΩΝ..
λενε οτι τα δικαιωματα μας σταματάν εκει που αρχίζουν τα δικαιωματα του διπλα..
η ελευθερια που έχουμε δηλαδη σταματαει εκει που ξεκιναει η ελευθερια του αλλου...
ο αμερικανος μαθητης δεν καταπατησε κανενος το δικαιωμα,κανενα νομο,αντίθετα έπραξε συμφωνα με τον νόμο και με τα δημοκρατικά προτυπα..
η διευθυντρια απο την άλλη καταπατησε τα δικαιωματα του μαθητη,αμαυρωνοντας έτσι το ονομα της δημοκρατίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
ε ναι,αλλα καπου κανεις λαθος δεν νομιζεις; Στο σχολειο,ο εν λογω μαθητης εχει εναν αλλο ρολο,αυτον του διδασκομενου.Δηλαδη παει εκει για να μαθει.Αυτος ειναι ο πρωταρχικος του σκοπος.Οι αλλοι μαθητες δηλαδη γιατι να ειναι υποχρεωμενοι να το ανεχθουν αυτο;Και αν καποιοι ειναι αντιθετοι προς τους γκει,δεν εχουν διακιωμα λογου;Πως αυτος εισβαλλει στην καθημερινοτητα της σχολικης ταξης οπου υποχρεωτικα ολοι συμβιωνουν;Αυτοι δεν εχουν διακιωματα;Δικαιωματα εχει η μειονοτητα και η πλειονοτητα.

Στην κοινωνικη του ζωη μπορει να κανει ο,τι θελει.Αυτο ειναι δημοκρατια.Ας φοραει γοβες σε καθε εξοδο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
α) το σχολειο δεν μας παραμυθιάζουν οτι ειναι μια μικρη κοινωνία? αρα στην μικρη κοινωνια το φόρεσε...
[...]
β) δεν κανει κανεις αυτοκριτική... τι μας πείραζει το τατουάζ? εμενα ας πουμε δεν μου αρεσει γιατι σκέφτομαι οτι καποτε μπορει να μην το θέλω... αλλα ναι μετράει η εμφανιση καποιου.. αλλά οχι δεν τον κρίνω απο κει (αλλα επαναλαμβάνω...ΝΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΕΤΡΑΕΙ ΠΟΛΥ)
α) Ξέρεις, στην κοινωνία υπάρχουν κυρώσεις. Όπως όταν κάποιος διαδηλώνει γυμνός ή φορώντας χιτώνες ή δεν ξέρω 'γω τι άλλο, καταφθάνουν οι αστυνόμοι, έτσι γίνεται και στο σχολείο, μόνο που το ρόλο των αστυφυλάκων αναλαμβάνουν οι καθηγητές. Είναι αλήθεια πως σε εμάς, τους εφήβους, φαίνεται παράλογο να μισείται η διαφορά. Δεν πρόκειται να μεταβληθεί η κατάσταση. Ανάμεσά μας υπάρχουν αυτοί που θα συνωμοτήσουν για να καταστήσουν τα ονειρά μας «ουτοπικά». Και όχι. Δε θα αλλάξει αυτή η κατάσταση με όσες πορίες κι αν κάνουμε. Είναι στο DNA μας ( ; ) !
β) Αν κατάλαβες κι εσύ ο ίδιος τι εννοείς, διαφώτισέ με! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top