Μου αρέσει ένα αγόρι, αλλά δεν ξέρω τι να κάνω

tabarly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
νομίζω ο StingAs7 σου δίνει μια πολύ καλή συμβουλή. γιατί να γίνεις ρεζίλι? σε ένα διάλειμμα, ή καλύτερα σε κάποια στιγμή που θα εχετε περισσότερη ώρα μαζί, θα πας και θα του πεις, "ξέρεις κάτι, μου αρέσεις πολύ!" και στη συνέχεια τα υπόλοιπα θα κυλήσουν μόνα τους!
είναι λογικό να νιώθεις περίεργα, είσαι μικρή ακόμα, αλλά δεν ειναι κρίμα να μην το δοκιμάσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ελα που θα μου αμφισβητησεις Μακη Μανιατη .
Μα ρε συ, το είχα κάνει αρκετές φορές (όχι στο ίδιο άτομο) και δεν πέτυχε σε καμία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μα ρε συ, το είχα κάνει αρκετές φορές (όχι στο ίδιο άτομο) και δεν πέτυχε σε καμία.

Τις αποκρυψεις τις σκεφτηκες ; :whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Τις αποκρυψεις τις σκεφτηκες ; :whistle::whistle::whistle:
Όχι, εξάλλου δεν βοηθάνε κάπου. :sly:
Δεν ξέρει ο άλλος ποιος είσαι. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όχι, εξάλλου δεν βοηθάνε κάπου. :sly:
Δεν ξέρει ο άλλος ποιος είσαι. ^^

Ειδικα αν παιρνεις και δεν μιλας . Τοτε ειναι που αλλαζει ο νους του αλλου και τρελενεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ειδικα αν παιρνεις και δεν μιλας . Τοτε ειναι που αλλαζει ο νους του αλλου και τρελενεται
Ε ναι. ^^ Δεν έχει νόημα η απόκρυψη, μόνο για να σπας πλάκα. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
νομίζω ο StingAs7 σου δίνει μια πολύ καλή συμβουλή. γιατί να γίνεις ρεζίλι? σε ένα διάλειμμα, ή καλύτερα σε κάποια στιγμή που θα εχετε περισσότερη ώρα μαζί, θα πας και θα του πεις, "ξέρεις κάτι, μου αρέσεις πολύ!" και στη συνέχεια τα υπόλοιπα θα κυλήσουν μόνα τους!
είναι λογικό να νιώθεις περίεργα, είσαι μικρή ακόμα, αλλά δεν ειναι κρίμα να μην το δοκιμάσεις?

Eεμ, μα δηλαδή δεν είναι αρκετό το περιστατικό με το χαρτάκι? Θέλω να πω, πως αφού ούτως ή άλλως, κατά 99% ξέρει πως εγώ ήμουν αυτή η κοπελα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε ναι. ^^ Δεν έχει νόημα η απόκρυψη, μόνο για να σπας πλάκα. :whistle:

Και ο αλλος να μπινελικωνει , και να βριζει και να τα χωνει στο κενο σαν σαικ .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Δεν έχεις τίποτα να χάσεις! Και γιατί ρεζίλι; Go for it και ό,τι γίνει. Αν θέλεις κάτι το διεκδικείς (δε φανταζόμουν ποτέ ότι θα λεγα κάτι τέτοιο) .
Επαναλαμβάνω και ό,τι γίνει. Κανείς δεν έμαθε ποδήλατο χωρίς να φάει τούμπα και να πέσει κάτω.
Love is a good thing :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
make love no σκονάκι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.

marina98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Aυτές τις μέρες έχω παρατηρήσει ότι με κοιτάει συνεχώς και κάνει διάφορα. Οπότε τώρα είμαι εντελώς σίγουρη ότι θέλω να τον πλησιάσω. Προτάσεις για το πώς?
Τι πρέπει να κάνω σε μια ενδεχόμενη απόρριψη?
(και κάτι άλλο: και εαν εντέλει τα "φτιάξω " μαζί του, πώς αντιμετωπίζω το πρήξιμο από γονείς?:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r!n@k!D

Νεοφερμένος

Η M@r!n@k!D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ιωνία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Η κλασικη ιστορια μου αρεσει καποιος και εγω δεν ξερω αν του αρεσω και μπλα μπλα μπλα ! Αλλα να'ναι καλα η τριήμερη που μου αναψε φωτιες .Το πρωτο βραδυ μας βγαλαν σε ενα κλαμπ (καρακιτσαρια δεν το συζητώ) και οταν ειμασταν μεσα στο πουλμαν το βλεμμα του καρφωμενο πανω μου παλι καλα που δεν με μάτιασε !
Το επομενο πρωι μεσα στο λεωφορείο λες και δεν υπήρχαν αλλες θεσεις έκατσε μπροστα μου με το που σταματήσαμε για να μας ξεναγήσουν παω στην κολλητη μου πανηγυρίζοντας και της λεω έκατσε μπροστα μου . Γυρναω για να δω μηπως μας ακουσε κανεις και ηταν στο μισο μετρο πισω μου. Ελπιζα οτι δεν θα το ακουγε αλλα οταν ανεβηκα στο λεοφορειο την ωρα που περναγα απο διπλα του ξεκινισε να τραγουδαει το "Βασιλιάς" του Χατζηγιάννη .Μετα το βραδυ εγινα και ρεζιλι μπροστα του γιατι μας βγαλαν σε μια ταβερνα που ενας πουλουσε τριανταφυλλα και στις περισσοτερες τους χαρισε ολο και καποιος απο ενα ειχα και εναν φοβερο πονοκεφαλο δεν ειχα κοιμηθεί κιολας και ξεσπασα σε κλαματα! Και μετα στο λεωφορειο τον δειχνει η διπλανη μου και λεει αυτος ειναι που σου αρεσει και εκεινη την ωρα γυρισε το κεφαλι και μας ειδε κοντεψα να κανω χαρακιρι !!
Πειτε τι να κανω γιατι εχω φρικάρει!!!:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
ρε αραξε , μη φρικαρεις οτι εγινε εγινε
στην τελικη δεν εχεις να ντρεπεσαι για κατι
απλα τον γουσταρεις και τωρα το ξερει αν θελει θα κανει κινηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Η κλασικη ιστορια μου αρεσει καποιος και εγω δεν ξερω αν του αρεσω και μπλα μπλα μπλα ! Αλλα να'ναι καλα η τριήμερη που μου αναψε φωτιες .Το πρωτο βραδυ μας βγαλαν σε ενα κλαμπ (καρακιτσαρια δεν το συζητώ) και οταν ειμασταν μεσα στο πουλμαν το βλεμμα του καρφωμενο πανω μου παλι καλα που δεν με μάτιασε !
Το επομενο πρωι μεσα στο λεωφορείο λες και δεν υπήρχαν αλλες θεσεις έκατσε μπροστα μου με το που σταματήσαμε για να μας ξεναγήσουν παω στην κολλητη μου πανηγυρίζοντας και της λεω έκατσε μπροστα μου . Γυρναω για να δω μηπως μας ακουσε κανεις και ηταν στο μισο μετρο πισω μου. Ελπιζα οτι δεν θα το ακουγε αλλα οταν ανεβηκα στο λεοφορειο την ωρα που περναγα απο διπλα του ξεκινισε να τραγουδαει το "Βασιλιάς" του Χατζηγιάννη .Μετα το βραδυ εγινα και ρεζιλι μπροστα του γιατι μας βγαλαν σε μια ταβερνα που ενας πουλουσε τριανταφυλλα και στις περισσοτερες τους χαρισε ολο και καποιος απο ενα ειχα και εναν φοβερο πονοκεφαλο δεν ειχα κοιμηθεί κιολας και ξεσπασα σε κλαματα! Και μετα στο λεωφορειο τον δειχνει η διπλανη μου και λεει αυτος ειναι που σου αρεσει και εκεινη την ωρα γυρισε το κεφαλι και μας ειδε κοντεψα να κανω χαρακιρι !!
Πειτε τι να κανω γιατι εχω φρικάρει!!!:(:(:(:(

Καταλαβαίνω,το να γουστάρεις κάποιον που τραγουδάει Χατζηγιάννη είναι σοβαρή διαστροφή,αλλά μη φρικάρεις μωρέ.Υπάρχει χώρος για όλους σ'αυτόν τον πλανήτη,άσε που σήμερα η επιστήμη κάνει θαύματα.Αναζήτησε ειδικούς,ίσως να μπορέσουν να σώσουν τον καλό σου από την κατρακύλα αυτοεξευτελισμού που έχει πάρει.Απ'όσο γνωρίζω,σε ορισμένα ερευνητικά κέντρα γίνονται και μεταμοσχεύσεις αξιοπρέπειας,σε πειραματικό βέβαια επίπεδο. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Καταλαβαίνω,το να γουστάρεις κάποιον που τραγουδάει Χατζηγιάννη είναι σοβαρή διαστροφή,αλλά μη φρικάρεις μωρέ.Υπάρχει χώρος για όλους σ'αυτόν τον πλανήτη,άσε που σήμερα η επιστήμη κάνει θαύματα.Αναζήτησε ειδικούς,ίσως να μπορέσουν να σώσουν τον καλό σου από την κατρακύλα αυτοεξευτελισμού που έχει πάρει.Απ'όσο γνωρίζω,σε ορισμένα ερευνητικά κέντρα γίνονται και μεταμοσχεύσεις αξιοπρέπειας,σε πειραματικό βέβαια επίπεδο. :/:

Δε μπορεσα να μη γελασω .Αν κι εγω ακουω καποιες (σπανιες πλεον)φορες Χατζηγιανη :P
Οσο για εσενα Μαρινα νομιζω οτι το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να χαλαρωσεις και να αφησεις τα πραγματα να κυλισουν.Δε χρειαζεται ουτε να αγχωνεσαι ουτε να καταστρεφεσε ψυχολογικα για ενα αγορι.Απο οτι φαινεται του αρεσεις αλλα και αν τα πραγματα δεν ερθουν ετσι οπως τα θελεις σιγα δεν ηρθε και η καταστροφη του κοσμου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r!n@k!D

Νεοφερμένος

Η M@r!n@k!D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ιωνία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Δυσκολο να μην φρικαρω !

(Πως στο καλο μεταφέρθηκε εδω το θεμα μου ?!?!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

marina98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Λοιπόν, θέλω πάρα πολύ να του μιλήσω! Τι θα μπορούσα να του πω? Help please, γιατί έχω στύψει το κεφάλι μου πια... Υπάρχουν αρκετές ευκειρίες, όπως πχ όταν σχολάμε που επειδή μένουμε κοντά αρκετές φορές είμαστε μόνοι μας δίπλα δίπλα και πηγαίνουμε...Αλλα δεν ξέρω πως να του το φέρω, τι να του πω...(έστω κ κατι άκυρο...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Λοιπόν, θέλω πάρα πολύ να του μιλήσω! Τι θα μπορούσα να του πω? Help please, γιατί έχω στύψει το κεφάλι μου πια... Υπάρχουν αρκετές ευκειρίες, όπως πχ όταν σχολάμε που επειδή μένουμε κοντά αρκετές φορές είμαστε μόνοι μας δίπλα δίπλα και πηγαίνουμε...Αλλα δεν ξέρω πως να του το φέρω, τι να του πω...(έστω κ κατι άκυρο...)
Mιλα του κανονικα.Ανοιξε του συζητηση.Πες του πως ηταν σημερα η μερα του???Πως ηταν τα μαθηματα???Πως τα πηγε στην μπαλα???Στο μπασκετ???Αγορι ειναι.Πες του τι ωραιο παπουτσι απο που το πηρε.Τι ωραιο παντελονι μπλουζα.Ελα βρε παιδι μου εχεις τοσα να του πεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top