[Εκτιμήσεις] Βάσεις 10% 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Lianna08

Νεοφερμένος

Η Lianna08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια!
Αναρωτιεμαι αν τα χαμηλολαθμα τει που περυσι δεν ηταν και τοσο χαμηλοβαθμα... με το 10% υπαρχει περιπτωση να ναι πιο χαμηλη η βαση?
και αν θα παιξει ρολο η τριτεκνια εκτοσ μονιμησ κατοικιασ οπωσ παλαιοτερα...¨?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
δεν ξερουμε τπτ μεχρι τωρα...αναγκαστικα θα κανουμε υπομονη μεχρι το καλοκαιρι.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μανικολα

Νεοφερμένος

Ο Μανικολα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
καλησπερα καταρχας !να σασ πω εχω 13860 μορια θελω αστυφυλακων η οποια ειχε περυση 13633 αλλα με ειχαν κοψει για 1 κιλο στη σμυ τελπα και δεν περασα τι λετε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
δυσκολα..με την κριση που υπαρχει πολλοι θα πανε αστυνομια για το σταθερο εισοδημα..προσωπικη μου αποψη ειναι αυτη ακομη κι αν σε στεναχωρει :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μανικολα

Νεοφερμένος

Ο Μανικολα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Το ξερω φιλε Κωστα ειναι πολυ δυσκολο απλα πονταρω στο οτι αποτι ξερω πολλα παιδια που ηθελαν για 10% δεν το εμαθαν καν λογου του οτι η αποφαση βγηκε μια βδομαδα πριν ληξει η προθεσμια (2 Μαρτιου) για τις αιτησης για στρατιωτικες-αστυνομικες) και λεω μηπως και ειναι λιγοτερα φετος τα ατομα με 10% τωρα μπορει να λεω και βλακειες αλλα θα διξει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
σ'αυτο εχεις ενα δικιο..ευχομαι ολοψυχα να περασεις γτ φαινεται πως το θες πολυ!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μανικολα

Νεοφερμένος

Ο Μανικολα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Απ΄το στομα σου και στου θεου τάυτι ....να σαι καλα σευχαριστω πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
οι πολυτεχνικες σχολες ποσο λετε να πανε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosprig

Νεοφερμένος

Ο panosprig αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλησπερα παιδια,εχω 15614 μορια και θελω ειτε ψηφιακα συστηματα πειραια ειτε πληροφορικη πειραια.οι βασεις του 10% ειναι 16903 και 1734 αντιστοιχα.τι λετε εχω ελπιδες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Μερικά πράγματα αδυνατώ να τα καταλάβω... Διαβάζω στις προηγούμενες σελίδες, πως αν θα γίνει ξεχωριστό 10 % με βάση τα θέματα δυσκολίας... Τι να πούμε και εμείς που όλα τα προηγούμενα χρόνια δίνανε μέχρι και αυτοί του 2000 που τους είχαν βάλει 1+1 ποσο κανει?? Αυτή η καραμέλα πρέπει να σταματήσει. Η ζώη έχει καθημερινά αδικίες.. Επειδή οι περισσότεροι είστε μικροί ακόμα και λογικά δεν θα έχετε μπει στον στίβο της ζώης ( με δουλείες κτλ κτλ) όταν το κάνετε θα αλλάξετε νοοτροπία. Η αδικία είναι μέρος του συστήματος. Άσε που πιστεύω πως δεν υπάρχει κάν αδικία στην προκειμένη περίπτωση. Κάπου θα ευνοειθήκατε και εσεις, σίγουρα ίσως α ήταν λίγο πιο τσιμπιμένα τα θέματα αλλά δεν παίζει καμία σημασια.[
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgiaa

Νεοφερμένος

Η georgiaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Παιδιά έχω 14680 μόρια και θέλω Αστυφυλάκων με το 10%.. έχω ελπίδες;:/::/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
αρκετες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgiaa

Νεοφερμένος

Η georgiaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
δηλαδη προβλεπεις πτωση των βασεων στις αστυνομικες σχολες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
γενικα προβλεπω μια γενικοτερη πτωση των βασεων βασει της λογικης παντα..αλλα οπως ειπα απλως προβλεπω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wariors

Νεοφερμένος

Ο wariors αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια σας παιδιά!!! έχω βγάλει 17000 μόρια και είχα κάνει λάθος μηχανογραφικό!!!!!! τώρα με το 10% σκέφτομαι να δηλώσω οικονομικό πανεπιστήμιο αθηνών (ασσοε) έχω ελπίδες???????????????? οποιος μπορεί ας μου απαντήσει......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
παιδια ολα θα εξαρτηθουν απο τον αριθμο αυτων που θα κανουν 10% και ειχαν δωσει πανελληνιες το 2010...αν ειναι μεγαλος ο αριθμος αυτων τοτε οι βασεις θα εχουν ελαχιστη πτωση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
εχει ακουσει κανενας αν θα μειωσουν τον αριθμο των εισακτεων ή δεν εχει βγει τετοια αποφαση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Απ' ό,τι μου είπαν, ο αριθμός των εισακτέων θα μείνει ο ίδιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

krisi

Νεοφερμένος

Η krisi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά καλημέρα. Είχα δώσει πανελλήνιες το 2011 , συγκέντρωσα 14245 μόρια και πέρασα τει μαιευτικής Θεσσαλονίκη. Σκέπτομαι να καταθέσω μηχανογραφικό για 10% μήπως μπορέσω και περάσω μαιευτικη αθήνας. Τι λέτε ? Εχω καμιά ελπίδα? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
γεια σας παιδιά!!! έχω βγάλει 17000 μόρια και είχα κάνει λάθος μηχανογραφικό!!!!!! τώρα με το 10% σκέφτομαι να δηλώσω οικονομικό πανεπιστήμιο αθηνών (ασσοε) έχω ελπίδες???????????????? οποιος μπορεί ας μου απαντήσει......

για δεος,μαρκετινγκ και οικονομικο νεε για τα αλλα λιγο χλωμο....για ποιο τμημα ενδιαφερεσαι?

καλησπερα παιδια,εχω 15614 μορια και θελω ειτε ψηφιακα συστηματα πειραια ειτε πληροφορικη πειραια.οι βασεις του 10% ειναι 16903 και 1734 αντιστοιχα.τι λετε εχω ελπιδες?

κοιτα τις βασεις 90% του 2011 +- κατι απο αυτες θα ειναι οι βασεις εκτος απο πολυτεχνεια νομικες ιατρικες που θα τις καπαρωσουνε οι αποφοιτοι του 2010...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top