Τα στατιστικά μας στην εξεταστική

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Κοίτα τι έχω καταλάβει εγώ.
Σχολικές εξετάσεις: Το βιβλίο λέει 10 πράγματα, χρειάζεται να ξέρεις 12.
Φοιτητικές εξετάσεις: Το βιβλίο λέει 10 πράγματα, χρειάζεται να ξέρεις (ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΑΝΤΑ), τα 5 (και πολλά λέω :P)

Οπότε στο α έτος που τα μαθήματα είναι καθαρά εισαγωγικά εφαρμόζω το "ξέρω τα 5 και καλά". :P
Μετά δεν ξέρω τι θα κάνω.
Προφανώς θα πεθάνω στο διάβασμα.
Αλλά τώρα δεν υπάρχει λόγος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Πώς προσδιορίζετε τον "υψηλό" μέσο όρο; Δηλαδή τι σημαίνει υψηλός; 7, 8 ή 9 και πάνω; πώς; Έτσι για να καταλάβω κι εγώ...
Μήπως διαφέρει από σχολή σε σχολή και υπάρχουν τόσοι και τόσοι παράγοντες που παίζουν ρόλο;
___________________________________________
4/4 με μ.ο 7,5!!
:hmm:
Εξαρτάται.
Τα πουλέν κάνουν το 6/ 6 με 8+.
Οι μέτριοι 3/ 5 με 5- 6 και στο τσακίρ κανά 7.
Οι κακοί 1-2/ 4 με 5.
Οκ. Γιατί με βάση αυτό είμαι στους μέτριους και έχω τάσεις για να γίνω "πουλέν" σωστά;;
ή μήπως δεν ανήκω πουθενά; :confused:

Αλλά δεν πειράζει...είμαι κατηγορία από μόνη μου εγώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Εδωσα 4 μαθηματα ,βγηκε μονο το ενα (το περασα με 8) . Βαρεθηκα να περιμενω:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
8/9.. με μο 7. σε αυτο που κοπηκα εγραψα 1 και ετσι εχασα αρκετα εξ'αιτιας του :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Έχω δώσει 6 και έχουν ανακοινωθεί μόνο τα 3, εκ των οποίων έχω γράψει δύο 9 ( εγκληματολογία και δημόσιο διεθνές δίκαιο) και ένα 10 ( δημόσιο δίκαιο).Αναμένω τα υπόλοιπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Εδωσα 4 μαθηματα ,βγηκε μονο το ενα (το περασα με 8) . Βαρεθηκα να περιμενω:mad:
βγηκε κ το δευτερο , το περασα με 10!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
4/4 με μέσο όρο 8,25 :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
7 7 7 7 10

τι διάολο ρε φίλε ούτε συμφωνημένα να τα χα. Το υποτίμησα πολύ δυστυχώς αυτό το εξάμηνο και έκανα μαλακίες.. παίζει να κόψω κανένα πφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
7 7 7 7 10

τι διάολο ρε φίλε ούτε συμφωνημένα να τα χα. Το υποτίμησα πολύ δυστυχώς αυτό το εξάμηνο και έκανα μαλακίες.. παίζει να κόψω κανένα πφφφ

Ναι,ναι,το 10 κόψε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Την ιατρική δεν χρειάζεται να την βγάλεις με βαθμο κανείς δε τους κοιτάει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
εχω μεχρι στιγμης τρια 9 κ ενα 8 !! αυριο ευελπιστουμε να βγει και το επομενο μαθημα (μενουν αλλα 2)!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
5, 6, 8, 8, 8, 9, 9, 9, 10, 10 και ο Μ.Ο. 8.5.

Λείπει μόνο ένα μάθημα, η αντίστροφη μετάφραση EL - EN που κατά τον Μάιο μπορεί και να έχει βγει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Καλά δεν θα καταλάβω ποτέ με ποια λογικά πας και κόβεις μάθημα. Εγώ πέρασα κρυσταλλοδομή με 5ράκι και είμαι πανευτυχής και άλλοι πάνε και κόβουν τα 8αρια, έλεος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
2 μήνες και ακόμα να βγάλει τα αποτελέσματα:wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
2 μήνες και ακόμα να βγάλει τα αποτελέσματα:wall:
ωστε υπαρχουν και χειροτερα. χμμμμμμμμμμμ. μν ανησυχεις αγορι μου πισω σου στην ουρα ειμαστε και περιμενουμε:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ωστε υπαρχουν και χειροτερα. χμμμμμμμμμμμ. μν ανησυχεις αγορι μου πισω σου στην ουρα ειμαστε και περιμενουμε:worry:
και να φανταστείς οτι δεν το έδιναν και τόσα πολλά άτομα οπως συμβαίνει σε σχολές που δέχονται περισσότερους φοιτητές κάθε χρόνο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
σε 3 μαθηματα , δλδ σε οσα εχουν βγει, εχω παρει 5.
στην τελικη να μην κανω τν κοπο να δω τα υπολοιπα αφου ειναι προδιαγεγραμμενο το μελλον. τουλαχιστον εβαλα σε ενα ρητρα και θα εχει λιγο σασπενς:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
6/6:clapup::clapup: Χθες βγήκε και το τελευταίο μάθημα που πίστευα πως είχα κοπεί,τελικά το πέρασα και με 6..μια πολύ ευχάριστη έκπληξη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
πούστη ναουσαίε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
3/3 μέχρι τώρα, πέρασα και αυτό στο οποίο πίστευα πως είχα κοπεί :P

(νομίζω και στα υπόλοιπα που μένουν έχω γράψει πολύ καλά, αλλά ας μην το γρουσουζέψω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top