Τα στατιστικά μας στην εξεταστική

^Zoitsa^

Νεοφερμένος

Η ^Zoitsa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Τώρα είναι λογικό? Να έχουν αρχίσει τα μαθήματα και να περιμένουμε ακόμη βαθμούς ? Εχω μείνει , φαίνεται, στην νοοτροπία του Λυκειου! :p Anyway, αν εξαιρέσετε ένα εργαστήριο, που περιμένω, που σίγουρα το έχω περάσει με εργασία, έχω 6/6 με Μ.Ο 7+!!! :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Όχι, δεν είναι λογικό...έχω αρχίσει μαθήματα εδώ και 10 μέρες, και ξέρω αποτελέσματα μόνο για το 1 από τα 6 μαθήματα που έδωσα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Όχι, δεν είναι λογικό...έχω αρχίσει μαθήματα εδώ και 10 μέρες, και ξέρω αποτελέσματα μόνο για το 1 από τα 6 μαθήματα που έδωσα...:(

Ναι,ενω εμεις που τα μαθαμε ολα τα αποτελεσματα,πεταμε... :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Άντε 2 μαθήματα ακόμα..το ένα έχει ηδη 3 εβδομάδες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Άντε 2 μαθήματα ακόμα..το ένα έχει ηδη 3 εβδομάδες :P
Πάει ένας μήνας απο τα Μαθηματικά Ι:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Έτσι είναι αυτά, πρέπει να υπάρχει σασπένς. Εμάς σε άλλα κάνουν ένα μήνα, άλλα τα δίνουμε αργά το βράδυ και το επόμενο πρωί βλέπουμε βαθμούς.

Όσον αφορά τα στατιστικά μου, ναι μεν δεν πέρασα όσα θα έπρεπε, αλλά πέρασα 5 μαθήματα με καλούς βαθμούς, οπότε εξισορροπείται κάπως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
...και περιμένω τα αποτελέσματα των Διαφορικών όπου δεν τα πήγα και τόσο καλά -ψόφος στο Θεώρημα Parseval και την Ορίζουσα Wronski-, μακάρι να το έχω περάσει...κάπως.
Βγήκαν...ποσοστό επιτυχίας 7%. Το πέρασα!:clapup: (με το ταπεινό πλην τίμιο 5 :P)
Νιώθω τεράστια ανακούφιση γιατί αυτό το μάθημα το χρωστάει όλο το Τμήμα. Μην πω όλη η Σχολή, γιατί δεν ξέρω για τους υπόλοιπους συναδέλφους Μηχανικούς.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Βγήκαν...ποσοστό επιτυχίας 7%. Το πέρασα!:clapup: (με το ταπεινό πλην τίμιο 5 :P)
Νιώθω τεράστια ανακούφιση γιατί αυτό το μάθημα το χρωστάει όλο το Τμήμα. Μην πω όλη η Σχολή, γιατί δεν ξέρω για τους υπόλοιπους συναδέλφους Μηχανικούς.:P

Τα ποσοστά επιτυχίας που τα έχει γράψει ο Μάκαρος? :P Δεν είδα πουθενά κάτι τέτοιο.

Θα γράψω και τα δικά μου μόλις βγούνε όλα, περιμένω άλλα δύο που μάλλον κόβομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Τα ποσοστά επιτυχίας που τα έχει γράψει ο Μάκαρος? :P Δεν είδα πουθενά κάτι τέτοιο.
Το υπολόγισα με κάτι φίλους. Δεν χρειάστηκε να παιδευτούμε πολύ για να βγάλουμε το ποσοστό.:P
Δίπλα είχε και τα δικά σας νομίζω και των Μηχανολόγων. (Μ' αρέσει που τα έβαλαν και σε κοινή θέα!) Εσείς πρέπει να τα πήγατε καλύτερα πάντως.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Το υπολόγισα με κάτι φίλους. Δεν χρειάστηκε να παιδευτούμε πολύ για να βγάλουμε το ποσοστό.:P
Δίπλα είχε και τα δικά σας νομίζω και των Μηχανολόγων. (Μ' αρέσει που τα έβαλαν και σε κοινή θέα!) Εσείς πρέπει να τα πήγατε καλύτερα πάντως.:P

Ναι, τα ρεμάλια οι Μηχανολόγοι δεν έχουν τον Μάκαρο όμως ! :P
Πέρυσι είχε βάλει τα θέματα και τις λύσεις στο blackboard, φέτος τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Eρώτηση κρίσεως: Τα αποτελέσματα βγαίνουν ονομαστικά σ' εσάς ή με αριθμούς μητρώου;

Εμάς πάντως είναι με ονόματα. Το τι κουτσομπολιό πέφτει από κάποιους δε λέγεται. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Eρώτηση κρίσεως: Τα αποτελέσματα βγαίνουν ονομαστικά σ' εσάς ή με αριθμούς μητρώου;

Εμάς πάντως είναι με ονόματα. Το τι κουτσομπολιό πέφτει από κάποιους δε λέγεται. :P

Και σ' εμάς με ονόματα. Έλα αφού κι εσύ βλέπεις το βαθμό σου και μετά κάθεσαι κανά 5λεπτο να χαζέψεις άλλους βαθμούς, παραδέξου το. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Ναι, τα ρεμάλια οι Μηχανολόγοι δεν έχουν τον Μάκαρο όμως ! :P
Πέρυσι είχε βάλει τα θέματα και τις λύσεις στο blackboard, φέτος τίποτα.
Πεθαίνω με το ''Μάκαρος''.:lol:
Θα απογοητεύτηκε μάλλον. Εμ, δεν φταίμε εμείς που βάζει τέτοια θέματα.:P
Eρώτηση κρίσεως: Τα αποτελέσματα βγαίνουν ονομαστικά σ' εσάς ή με αριθμούς μητρώου;

Εμάς πάντως είναι με ονόματα. Το τι κουτσομπολιό πέφτει από κάποιους δε λέγεται. :P
Ονομαστικά, αν και θα έπρεπε να φαίνεται μόνο το ΑΕΜ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Πεθαίνω με το ''Μάκαρος''.:lol:
Θα απογοητεύτηκε μάλλον. Εμ, δεν φταίμε εμείς που βάζει τέτοια θέματα.:P

Εγώ πεθαίνω με τις γραφικότητες στις λύσεις των περσινών θεμάτων. Γράφει την αρχή και το τέλος της λύσης και μετά λέει πόσο εύκολα ήταν. Ατάκες: "Πιο απλή σειρά Fourier δεν μπορούσαμε να δώσουμε", "Υπολογισμός επιπέδου Γυμνασίου", "Το θέμα δεν είχε σχεδόν καθόλου υπολογισμούς" (Εγώ το είχα λύσει σε 1,5-2 σελίδες :P )
Και κλείνει με το επικό "Υπενθυμίζουμε ότι το θεώρημα Parseval ήταν φέτος στην ύλη μπλα μπλα.." Να το υπενθύμιζες πριν τις εξετάσεις ρε παπάρα ! :P
Τέλος πάντων, ξεμπερδέψαμε μ'αυτόν. Προσωπικά είμαι σχεδόν απόλυτα ευχαριστημένος γιατί το είχα διαβάσει πάρα πολύ το μάθημα, το μόνο που είχα ασχοληθεί πραγματικά σοβαρά, και αν δεν είχα κάνει μια απροσεξία στις εξετάσεις θα είχα γράψει 0,5-1 μονάδα παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Δεν το είχα δει αυτό! Τέλος πάντων, οι 18 από το Τμήμα μου που περάσαμε τον ευχαριστούμε για τις ωραίες στιγμές που μας προσέφερε και προχωράμε παρακάτω με ελαφρά. (Μας έκανε να βγούμε και off ο Μάκαρος!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ πεθαίνω με τις γραφικότητες στις λύσεις των περσινών θεμάτων. Γράφει την αρχή και το τέλος της λύσης και μετά λέει πόσο εύκολα ήταν. Ατάκες: "Πιο απλή σειρά Fourier δεν μπορούσαμε να δώσουμε", "Υπολογισμός επιπέδου Γυμνασίου", "Το θέμα δεν είχε σχεδόν καθόλου υπολογισμούς" (Εγώ το είχα λύσει σε 1,5-2 σελίδες :P )
Και κλείνει με το επικό "Υπενθυμίζουμε ότι το θεώρημα Parseval ήταν φέτος στην ύλη μπλα μπλα.." Να το υπενθύμιζες πριν τις εξετάσεις ρε παπάρα ! :P
Τέλος πάντων, ξεμπερδέψαμε μ'αυτόν. Προσωπικά είμαι σχεδόν απόλυτα ευχαριστημένος γιατί το είχα διαβάσει πάρα πολύ το μάθημα, το μόνο που είχα ασχοληθεί πραγματικά σοβαρά, και αν δεν είχα κάνει μια απροσεξία στις εξετάσεις θα είχα γράψει 0,5-1 μονάδα παραπάνω.


Τρομερα τα σχολια του τυπου . Πολυ γελιο ρε φιλε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boo 41

Νεοφερμένος

Ο boo 41 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
4/6.Παμε δυνατα για Σεπτεμβρη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Έχουμε και λέμε, με τη σειρά που τα γράψαμε:

Μαθηματικά ΙΙΙ : 8,5
Αντοχή Υλικών ΙΙ : 8
Οικοδομική Ι : los poulos
Τεχνική Γεωλογία Ι : 5,5
Μηχανική Ρευστών : 7
Γεωδαισία Ι : los poulos

ΥΓ. Στην Οικοδομική σταμάτησε το 15/15 που είχα μέχρι τότε :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
5/6!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
σε καποια μαθηματα εχει ονοματα σε καποια αλλα οχι. Ωραια ειναι να μαθαινεις τι πηρες μεσω Mystudies. Εκει μονο εσυ ξερεις το βαθμο σ.
το κακο βεβαια ειναι οτι δεν ξερεις στατιστικα των αλλων. Ειναι σημαντικο να ξερεις αν πηρες 9 και ολοι οι αλλοι 10 ή οτι πηρες 9 και ολοι αλλοι 3 και 5.
Όχι, δεν είναι λογικό...έχω αρχίσει μαθήματα εδώ και 10 μέρες, και ξέρω αποτελέσματα μόνο για το 1 από τα 6 μαθήματα που έδωσα...:(

χαχαχα παιδια εμας μια καθηγητρια μας εδωσε βαθμους μετα απο 2 μηνες. εγω παρακοπουθουσα μαθηματα που τελικα ειχα περασει.λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top