Τα στατιστικά μας στην εξεταστική

Equilibria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Equilibria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 247 μηνύματα.
Τέλος και το 2ο έτος σπουδών και επιτέλους βγήκαν τα μαθήματα.
-Μικροοικονομική Θεωρία ΙΙ: 9/10
-Εισαγωγή στην Οικονομετρία:--/10 (Προτίμησα να το αφήσω για Σεπτέμβρη)
-Μακροοικονομική Θεωρία ΙΙ: 8/10
-Διεθνής Οικονομική: 9/10
Μ.Ο 4ου εξαμήνου:8.67/10
Γενικός Μ.Ο: 8.86/10
Σύνολο Περασμένων Μαθημάτων: 16/18
2 για Σεπτέμβρη γερά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Ιστορία: 7
Φυσιολογία: 8
Γενετική: 8
Βιοχημεία: 10
Ψυχολογία: 10
Ανατομία: -- (καλό σεπτέμβρη)

ΜΟ εξαμήνου 8,60 και συνολικός ΜΟ 9,00.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
Τέλος και το 2ο έτος σπουδών και επιτέλους βγήκαν τα μαθήματα.
-Μικροοικονομική Θεωρία ΙΙ: 9/10
-Εισαγωγή στην Οικονομετρία:--/10 (Προτίμησα να το αφήσω για Σεπτέμβρη)
-Μακροοικονομική Θεωρία ΙΙ: 8/10
-Διεθνής Οικονομική: 9/10
Μ.Ο 4ου εξαμήνου:8.67/10
Γενικός Μ.Ο: 8.86/10
Σύνολο Περασμένων Μαθημάτων: 16/18
2 για Σεπτέμβρη γερά.
καλα στο οικονομικο πρεπει να ναι πολυ της πλακας γενικα.οσο και να διαβαζεις σε αλλες σχολες ανωτερο ειναι το 8.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Equilibria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Equilibria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 247 μηνύματα.
καλα στο οικονομικο πρεπει να ναι πολυ της πλακας γενικα.οσο και να διαβαζεις σε αλλες σχολες ανωτερο ειναι το 8.
Έχεις σπουδάσει και σε τμήμα οικονομικών και στις άλλες σχολές που αναφέρεις για να έχεις αυτή την άποψη?
Επειδή έχω αφιερώσει πολύ χρόνο στις σπουδές μου,και οι επιδόσεις αντικατοπτρίζουν τον κόπο που έχω κάνει 2 χρόνια τώρα,επέτρεψε μου να σου πω οτι η άποψη σου είναι λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
Έχεις σπουδάσει και σε τμήμα οικονομικών και στις άλλες σχολές που αναφέρεις για να έχεις αυτή την άποψη?
Επειδή έχω αφιερώσει πολύ χρόνο στις σπουδές μου,και οι επιδόσεις αντικατοπτρίζουν τον κόπο που έχω κάνει 2 χρόνια τώρα,επέτρεψε μου να σου πω οτι η άποψη σου είναι λάθος.

οχι φιλε δεν ισχυει αυτο που λες.ειναι πολυ πολυ ευκολη η σχολη σας.εχω 3 κολληταρια εκει μεσα και δεν χρωστανε κανενα μαθημα και ειναι ολη μερα στις καφετεριες.οποτε ασε με να εχω αλλη αποψη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Equilibria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Equilibria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 247 μηνύματα.
οχι φιλε δεν ισχυει αυτο που λες.ειναι πολυ πολυ ευκολη η σχολη σας.εχω 3 κολληταρια εκει μεσα και δεν χρωστανε κανενα μαθημα και ειναι ολη μερα στις καφετεριες.οποτε ασε με να εχω αλλη αποψη
Να τα χαίρεσαι τα 3 κολλητάρια σου,επικεντρώσου στην σελ.14 τώρα https://www.career.aueb.gr/docs/aporofisi.pdf
Δηλαδή οι αριστούχοι του τμήματος,και λέγοντας αριστούχοι εννοώντας να έχουν βαθμό 8+ είναι σε κάθε φουρνιά αποφοίτων γύρω στα 4 άτομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Πυρηνική Ιατρική: 10
Ιατρική Βασισμένη στην Τεκμηρίωση: 10
ΩΡΛ: 9
Ψυχιατρική: 8
Νευρολογία: 6 ( :'( )
Ακτινολογία: 6

Μ.Ο. εξαμήνου 8.17 και ο Μ.Ο. μου αυτήν την χρονιά ανέβηκε κατά 0.25 :D

Ιστορία: 7
Φυσιολογία: 8
Γενετική: 8
Βιοχημεία: 10
Ψυχολογία: 10
Ανατομία: -- (καλό σεπτέμβρη)

ΜΟ εξαμήνου 8,60 και συνολικός ΜΟ 9,00.

Δεν με κάνεις και κανένα ιδιαίτερο μπας και περάσω την Βιοχημεία?
Μπράβο για τους βαθμούς πάντως (πώς κατάφερες το χαμηλότερό σου να είναι Ιστορία της Ιατρικής?) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Δεν με κάνεις και κανένα ιδιαίτερο μπας και περάσω την Βιοχημεία?
Μπράβο για τους βαθμούς πάντως (πώς κατάφερες το χαμηλότερό σου να είναι Ιστορία της Ιατρικής?) :D

Ιστορία απλά μισούσα το μάθημα και διάβασα λίγες σελίδες, πάλι καλά που έπεσαν να λες. :P Την βιοχημεία, από την άλλη, απλώς την λάτρεψα, ειδικά την Ι (τα κομμάτια του DNA που μας έβαλαν στην εισαγωγή δεν μου είχαν αρέσει). Φυσιολογία είμαι σίγουρος ότι έγινε βλακεία με τις ανάπτυξης, ήμουν σίγουρος ότι είχα πάρει 9-10, αλλά γουατεβερ...

Τώρα ξεκινάω διάβασμα για την ανατομία από αρχές αυγούστου (την δίνω 1/9 :mad:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr. No

Δραστήριο μέλος

Ο Dr. No αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Πυρηνική Ιατρική: 10
Ιατρική Βασισμένη στην Τεκμηρίωση: 10
ΩΡΛ: 9
Ψυχιατρική: 8
Νευρολογία: 6 ( :'( )
Ακτινολογία: 6

Μ.Ο. εξαμήνου 8.17 και ο Μ.Ο. μου αυτήν την χρονιά ανέβηκε κατά 0.25 :D

Έλα ρε θηρίο, ΩΡΛ 9, τα συγχαρητήριά μου δεσποινίς ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ιστορία απλά μισούσα το μάθημα και διάβασα λίγες σελίδες, πάλι καλά που έπεσαν να λες. :P Την βιοχημεία, από την άλλη, απλώς την λάτρεψα, ειδικά την Ι (τα κομμάτια του DNA που μας έβαλαν στην εισαγωγή δεν μου είχαν αρέσει). Φυσιολογία είμαι σίγουρος ότι έγινε βλακεία με τις ανάπτυξης, ήμουν σίγουρος ότι είχα πάρει 9-10, αλλά γουατεβερ...

Τώρα ξεκινάω διάβασμα για την ανατομία από αρχές αυγούστου (την δίνω 1/9 :mad:).

Μωρέ και εμένα μου άρεσε η Βιοχημεία αλλά πώς κατάφερα και κόπηκα με 4 τις 3 φορές που την έδωσα παραμένει μυστήριο. Την δεύτερη μάλιστα ήμουν σίγουρη ότι είχα πάρει κανένα 7-8 και όταν πήγα να δω το γραπτό με έβρισαν πατόκορφα (ξες αυτή η αξιαγάπητη γραμματέας), και 2,5 χρόνια μετά πιστεύω ότι μπέρδεψαν τις βαθμολογίες. Αλλά ήμουν μικρό και άμαθο και δεν έκανα σκηνή τότε. Anyway.

Είναι ωραία η Ανατομική 1, ε και με μέσο όρο 9 δεν σε φοβάμαι ιδιαίτερα :D
Και γω κάπου εκεί δίνω Αναισθησιολογία. Καλό διάβασμα!

Έλα ρε θηρίο, ΩΡΛ 9, τα συγχαρητήριά μου δεσποινίς ;)

Mil gracias señor :D το είχα λιώσει το βιβλίο είναι η αλήθεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πυρηνική Ιατρική: 10
Ιατρική Βασισμένη στην Τεκμηρίωση: 10
ΩΡΛ: 9
Ψυχιατρική: 8
Νευρολογία: 6 ( :'( )
Ακτινολογία: 6

Μ.Ο. εξαμήνου 8.17 και ο Μ.Ο. μου αυτήν την χρονιά ανέβηκε κατά 0.25 :D
Είναι κάτι σαν υγιενή κι επιδημιολογία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Μπράβο, βρε συναδέλφια (από άποψη φοιτητικής ιδιότητας και όχι ειδικότητας), συγχαρητήρια! Ιατρική και άριστα είναι άθλος! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Για αυτήν την εξεταστική που μας πέρασε τα στατιστικά ήταν τα εξής:

Έδωσα: 11
Πέρασα: 10 (το ένα επιλογής κομμένο με ρήτρα)
Μέσος Όρος: 8,7

Συνεπώς, 0 για πτυχίο πλέον :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Για αυτήν την εξεταστική που μας πέρασε τα στατιστικά ήταν τα εξής:

Έδωσα: 11
Πέρασα: 10 (το ένα επιλογής κομμένο με ρήτρα)
Μέσος Όρος: 8,7

Συνεπώς, 0 για πτυχίο πλέον :)

Eύγε και σ' ανώτερα!:clapup: Να συνεχισεις και μεταπτυχιακό!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Bump γιατί σήμερα βγήκε το τελευταίο: 10, 10, 9, 8, 8, 8, 7
Μ.Ο. Εξαμήνου 8.57
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ξεθάβω! :D

Ξεκινήσατε εξεταστική; Πώς τα πάτε μέχρι τώρα;

Εγώ είμαι 2/2 ως τώρα και συνεχίζουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top