Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,733 εγγεγραμμένα μέλη και 2,437,903 μηνύματα σε 76,551 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 243 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Παιχνίδια για PC

cr 7

Νεοφερμένος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O cr 7 έγραψε: στις 16:20, 11-02-12:

Εγώ είμαι λάτρης των βιντεοπαιχνιδιών αλλά τώρα τελευταία δεν είμαι σίγουρος για το τι να διαλέξω.
Αν εσείς θέλατε να πάρετε κάτι στο PC(video game)...
Ποιο θα παίρνατε?

Απαντήστε please
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε: στις 17:00, 11-02-12:

Αναλογα τι σου αρεσει.Θες ποδοσφαιρικο παιχνιδι;Παρε προ ή φιφα.Θες πολεμικο παιχνιδι;Παρε καποιο σχετικο.Εγω,γενικα σου προτεινω να δεις τι ειδους παιχνιδι σου αρεσει και να κινηθεις αναλογα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stefanos... (Στεφανος)

Φοιτητής

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφορικής (ΤΕΙ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 973 μηνύματα.

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε: στις 17:05, 11-02-12:

πες μας τι ειδους παιχνιδι θες να σου πουμε ποιο ειναι το καλυτερο!
Παράθεση

cr 7

Νεοφερμένος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O cr 7 έγραψε: στις 18:16, 11-02-12:

οι προτιμήσεις μου στα παιχνίδια είναι:πολεμικά,δράσης και περιπέτειας,στρατηγικής,RPG και αθλητικά

παρεμπιπτόντως έκανα το 400 μήνυμα μου !!!!!!!!!!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη cr 7 : 11-02-12 στις 18:17. Αιτία: τσακ νορις
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stefanos... (Στεφανος)

Φοιτητής

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφορικής (ΤΕΙ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 973 μηνύματα.

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε: στις 18:26, 11-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από cr 7
οι προτιμήσεις μου στα παιχνίδια είναι:πολεμικά,δράσης και περιπέτειας,στρατηγικής,RPG και αθλητικά

λοιπον,για ποδοσφαιρικο παιχνιδι σου προτινω το pro evolution soccer 2012.οσο αναφορα τα πολεμικα παιχνιδια,σου προτεινω το καινουργιο call of duty ή το Battlefield 3!γενικοτερα,ωραια παιχνιδια ειναι need for speed,gta (γενικοτερα παιχνιδια της rockstar), και γενικα υπαρχουν πολλα ωραια παιχνιδια!
Παράθεση

TrustMeImDoctor (Αλέξανδρος, ναι ο Μέγας)

Φοιτητής

Ο Αλέξανδρος, ναι ο Μέγας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O TrustMeImDoctor έγραψε: στις 19:36, 11-02-12:

Δοκίμασε τα Batman:Arkham Asylum & Arkham City. Δυστυχώς έχουν πολύ καλά γραφικά και ο υπολογιστής σου μπορεί να μην τα σηκώνει.

Αν θες ένα παιχνίδι που θα κρατήσει πολύ καιρό και δεν θα το τερματίσεις σε 4-5 μέρες, σου συστήνω ανεπιφύλακτα το The Elder Scrolls V: Skyrim. Δυστυχώς και αυτό είναι απαιτητικό παιχνίδι.

Φυσικά υπάρχει και η καλύτερη λύση που θυμάσαι τα παιδικά σου χρόνια και αρχίζεις να ξαναπαίζεις Πόκεμον. Αν δεν έχεις κάποια κονσόλα της Nintendo, Κατέβασε ένα emulator για το pc. Wait a minute. Είσαι 12 χρονών? Παίξε οπωσδήποτε Πόκεμον.

Υ.Γ. Τα παιχνίδια τα αγοράζεις ή είσαι "πειρατής"?
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Catalyst

Φοιτητής

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 6,828 μηνύματα.

O Catalyst έγραψε: στις 20:47, 11-02-12:

Υπενθυμίζουμε τον όρο #10:
Παράνομη διακίνηση αρχείων & μέθοδοι εξουδετέρωσης της προστασίας λογισμικού και συστημάτων
Ποινή: 50% για ένα μήνα

Δεν επιτρέπονται μηνύματα που περιέχουν οτιδήποτε σχετικό με παράνομο λογισμικό ή μεθόδους εξουδετέρωσης της προστασίας λογισμικού και συστημάτων καθώς και συνδέσμους (links) για ιστοσελίδες που περιέχουν τέτοιο περιεχόμενο ή ακόμη και torrents τα οποία αναφέρονται σε εμπορικά προγράμματα ή σε παράνομα αντίγραφα έργων που προστατεύονται από την νομοθεσία περί πνευματικής ιδιοκτησίας. Επίσης απαγορεύονται οι αναφορές σελίδων που είτε χρησιμοποιούν την τεχνολογία streaming, είτε οδηγούν σε άλλες σελίδες διακίνησης αρχείων χωρίς την απαραίτητη άδεια. Στην απαγόρευση αυτή συμπεριλαμβάνονται και οι λέξεις-κλειδιά που εύκολα μπορούν να συσχετιστούν με συγκεκριμένες πηγές παράνομου υλικού.

Εξαίρεση αποτελούν οι νόμιμες σελίδες των οποίων το περιεχόμενο εξαρτάται από τα μέλη και τυχόν παράνομο υλικό που δεν έχει προλάβει να αφαιρεθεί από τους αρμόδιους των σελίδων αυτών.
Παράθεση

cr 7

Νεοφερμένος

O cr 7 έγραψε: στις 11:39, 12-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από TrustMeImDoctor

Τα αγοράζω φυσικά
η φάτσα μου θυμίζει εγκληματία?
Παράθεση

gregory, nub

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Πρόγραμμα Ιερατικών Σπουδών (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,490 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε: στις 12:17, 12-02-12:

Τα αγοράζω φυσικά
η φάτσα μου θυμίζει εγκληματία?
Για στρατηγικής θα σου προτείνω Rome total war, Medieval 2 total war, Napoleon total war ανάλογα με τις προτιμήσεις σου. Αν προτιμάς φάση προ χριστού ή φάση μεσαίωνα ή φάση 18ου αιώνα αντίστοιχα

Κι αφού αγοράζεις τα παιχνίδια, θα σου πρότεινα επίσης να μην πας να αγοράσεις από μαγαζί, αλλά από το steam ,τα έχει πολύ πιο φθηνά
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Εχέμυθη

Φοιτητής

H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικών Εργαστηρίων (ΤΕΙ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,061 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε: στις 12:42, 12-02-12:

Εγω δεν ειμαι λατρης των βιντεοπαιχνιδιων...Ωστοσο τα παιχνιδια που εχω παιξει ειναι το κλασσικο SIMS2 και το Syberia.Το Syberia ειναι ενα σχετικα παλιο παιχνιδι: ενας κατασκευαστης ρομποτ(διαφορετικα απο ολα τα αλλα..ρομποτ με ψυχη) , γερος πια εξαφανιζεται απο την πολη του αποφασισμενος να ακολουθισει το ονειρο του , να παει σε ενα μυθικο,κατα πολλους ,τοπο τη Syberia.Εσυ εισαι μια δικηγορος , η Kate walker η οποια στο 1ο ψαχνεις να τον βρεις και στο δευτερο παιχνιδι τον βοηθας να ακολουθισει το ονειρο του.Εχει πολυ καλα γραφικα και υπεροχους γριφους...
Παράθεση

Alexl1996

Φοιτητής

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.

O Alexl1996 έγραψε: στις 16:33, 12-02-12:

Εγώ θα σου πρότεινα να τσεκάρεις το Civilization VI, το Empire Total War ή το Medieval Wars αν ενδιαφέρεσαι για παιχνίδια στρατηγικής. Για ποδοσφαιρικά δεν είμαι πολύ αντικειμενικός γιατί παίζω κυρίως προ ή αν ενδιαφέρεσαι για μεταγραφές και management γενικά θα σου πρότεινα το football manager (μιλάω ως καμμένος από αυτή τη σειρά παιχνιδιών). Αλλά η επιλογή δική σου..
Παράθεση

manos4 (Μάνος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 794 μηνύματα.

O manos4 έγραψε: στις 18:09, 12-02-12:

Το πρόβλημα είναι πως δεν ξέρω τα χαρακτηριστικά του υπολογιστή σου.Πάντως σου προτείνω the scrolls skyrim,που είναι και το GOTY(game of the year),batman akrham asylum-city,bf3(αν μπορει να το σηκώσει ο υπολογιστής σου,ειναι αρκετά απαιτιτικό),COD2-COD4(αυτά θα τα σηκώνει ο υπολογιστής σου).Απο στρατηγικής θα έλεγα starcraft 2,world in conflict.
Παράθεση

Jericho (Θεόδωρος)

Φοιτητής

Ο Θεόδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O Jericho έγραψε: στις 18:25, 12-02-12:

Σε κάθε περίπτωση προτείνω Call of Duty: Modern Warfare Series. Και εννοώ και τα τρία, γιατί το storyline είναι συνεχόμενο.

Cheers.
Παράθεση

stefanos... (Στεφανος)

Φοιτητής

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε: στις 19:00, 12-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από metalas
Σε κάθε περίπτωση προτείνω Call of Duty: Modern Warfare Series. Και εννοώ και τα τρία, γιατί το storyline είναι συνεχόμενο.

Cheers.
εγω προτεινω γενικα τα call of duty!κατα προτιμηση το καινουργιο!εγω ειχα το call of duty modern warfare 2 και το ειχα τερματισει.πολυ ωραιο και πολυ ωραια γραφικα.
Παράθεση

gregory, nub

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Πρόγραμμα Ιερατικών Σπουδών (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,490 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε: στις 19:46, 12-02-12:

Ναι, δεν διαφωνώ πως είναι ωραία σειρά, αλλά αν το παιδί δεν καίγεται στο ονλάιν, δεν αξίζει με τίποτα να πληρώσει για να παίξει το κολ-ο-ντουτι, παρά μόνο να το νοικιάσει!
Παράθεση

Latvala

Νεοφερμένος

Ο Latvala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 23 μηνύματα.

O Latvala έγραψε: στις 20:05, 12-02-12:

need for speed , battlefield 3 , gta iv , το gta san andreas , ενα ωραιο αλλα δυσκολο πολυ παιχνιδι ειναι το L.A. Noire ,
Παράθεση

vassilis498

Φοιτητής

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 5,785 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε: στις 20:52, 12-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από gregory, nub
Ναι, δεν διαφωνώ πως είναι ωραία σειρά, αλλά αν το παιδί δεν καίγεται στο ονλάιν, δεν αξίζει με τίποτα να πληρώσει για να παίξει το κολ-ο-ντουτι, παρά μόνο να το νοικιάσει!

υπάχουν άτομα που παίζουν ακόμα τα single player? :O
Παράθεση

Shadowfax

Φοιτητής

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,014 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε: στις 21:27, 12-02-12:

Now, bring some indie love.

World of Goo

Minecraft

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stefanos... (Στεφανος)

Φοιτητής

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε: στις 21:58, 12-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από Latvala
need for speed , battlefield 3 , gta iv , το gta san andreas , ενα ωραιο αλλα δυσκολο πολυ παιχνιδι ειναι το L.A. Noire ,
απο αυτα που ειπες εχω το gta episodes from liberty city που ειναι παρομοιο με το gta iv.το εχει κανεις?
Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Φοιτητής

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής (ΑΕΙ/Κέρκυρα) και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,678 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε: στις 02:57, 20-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από vassilis498
υπάχουν άτομα που παίζουν ακόμα τα single player? :O
Ναι, εγώ.
Με τη μαύρη σημαία με τη νεκροκεφαλή να ανεμίζει στο κατάρτι, προφανώς δεν μπορώ να παίξω multiplayer.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Παιχνίδια της μοίρας - Από kleftra
      Το θέμα έχει λάβει 27 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ιστορίες καθημερινής τρέλας!.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-05-12 στις 02:20.
    • Παιχνίδια και σπαζοκεφαλιές - Από Stelios3
      Το θέμα έχει λάβει 42 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Άλγεβρα και Γεωμετρία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-11-10 στις 14:35.
    • Παιχνίδια με τον χρόνο - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 130 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θετικές Επιστήμες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-06-10 στις 01:05.
    • Παιχνίδια vs VideoGames - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γονείς και η ανατροφή των παιδιών.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-05-10 στις 20:11.
    • Δωρεάν Παιχνίδια - Από Mel24443
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Video Games.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-06-08 στις 11:36.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα