Ψάχνω μαγαζί με ...

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
τσάι, φαντάζομαι όλοι ξέρετε αυτό το ρόφημα, αλλά αλήθεια ξέρετε κάποιο μαγαζί- καφετέρια που να σερβίρουν διάφορες ποικιλίες τσαγιού. έχω φάει κόλλημα, γιατί πέρσι μια γνωστή με είχε πάει σε ένα αντίστοιχο μαγαζί στην Βαρκελώνη και θα ήθελα να βρω κάτι αντίστοιχο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ζωγια, στη Θεσσαλονικη :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Δεν ξέρω εξειδικευμένο μαγαζί, αλλά στο Χαλάνδρι το Pralina και το Petit Fleur έχουν πολλά είδη τσαγιού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Ζωγια, στη Θεσσαλονικη :p

Η πρώτη μου σκέψη, το τσάι όπερα και το υπέροχο περιβάλλον :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
To Παραμύθι στην οδό Κύπρου στη Γλυφάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^ποντικάκι^^

Νεοφερμένος

Η θεανώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
δεν είμαι από αθήνα αλλά καθώς έκανα βόλτα σε διάφορα μέρη είδα ένα μαγαζί σε 2 διαφορετικά μέρη που μου έκανε εντύπωση...
το λένε coffeeway και το είδα καθώς περνούσα απο την ακκαδημίας την πρώτη φορά κάπου κοντά στην ιπποκράτους και από την πάνω πλευρά του δρόμου στο κέντρο...
την δεύτερη φορά ήταν σήμερα το μεσημέρι στο παγκράτι υμμητού με ευτυχίδου γωνία....
έχει πολλά τσάι και πιστεύω θα σου αρέσει...περίεργα και ωραία;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Παρεμπιπτόντως, ξέρει κανείς από πού μπορούμε να αγοράσουμε ποικιλίες τσαγιού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.

^^ποντικάκι^^

Νεοφερμένος

Η θεανώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παρεμπιπτόντως, ξέρει κανείς από πού μπορούμε να αγοράσουμε ποικιλίες τσαγιού;

αυτό το μαγαζί που λέω το coffeeway είναι μαγαζί για να μπορείς να αγοράσεις ό,τι πικοιλία τσαγιού θέλεις!
ουσιαστικά δεν είναι καφετέρια ή κάτι τέτοιο...:D
και από ό,τι είδα έχει γαμάτα πράγματα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilaki

Νεοφερμένος

Η gilaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
βασικα δε θυμαμαι πως ακριβως λεγεται ο δρομος αλλα απο τις 3 οδους της πλ Συνταγματος ειναι η πρωτη απο δεξια, οχι η Μητροπολεως οχι η Ερμου η αλλη... εκει εχει κατι χαντραδικα...ριξε μια ματια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgiapan

Νεοφερμένος

Η georgiapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ευχαριστω αλλα ενδιαφερομαι για οn line αγορες:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
έπεσα πάνω σε μία διαφήμιση στο facebook και βρήκα αυτό το ενδιαφέρον κι είπα να στο δείξω :D
https://www.totsai.gr/
ψήνομαι άσχημα να κάνουμε μια συναντησούλα εκεί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ΤΡΈΛΑ κουε! μέσα!:clapup::clapup::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Absent Minded

Νεοφερμένος

Ο Τζένη Μπότση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχοθεραπευτής και μας γράφει απο Ωρεοί (Εύβοια). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Το "Chocolate" στη γλυφάδα όταν παραγγέλνεις τσάι σου φέρνει διάφορες γεύσεις να διαλέξεις. Επίσης το παγωτομανία έχει αρκετές γεύσεις τσάι να διαλέξεις. Λίγες από αυτές βέβαια αξίζουν...
Και το χειμερινό ... έχει κάτι περίεργες γεύσεις τσάι οι οποίες επίσης δε μου άρεσαν. Το μαγαζί τώρα δε θυμάμαι πως λέγεται είναι στην παραλιακή λίγο πιο κάτω από τα αστέρια εκεί που είναι ένα συγκρότημα από κέντρα. Δίπλα στο καλοκαιρινό ακάνθους. Τώρα πως λέγεται μου διαφεύγει αυτή τη στιγμή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

popi13

Νεοφερμένος

Η popi13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ψαχνω βραχιολακια πανινα καρο σαν το πανι του πικνικ...τα χω δει να πολυφοριουνται αλλα δεν τα βρισκω πουθενα σε καποιο μαγαζι.........


https://i366.photobucket.com/albums/oo104/papagalitsa/bra.jpg <-------ετσι ειναι πατηστε το λινκ να τα δειτε.Αν ξερετε καποιο μαγαζι στον Πειρεα πειτε μου σας παρακαλω....Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Νομίζω δεν υπάρχει σε κάποιο μαγαζί.

Επείδη είχε τύχει να περνάω με μια φίλη μου από το Σύνταγμα (στην Ερμού) από κάποιον που πουλούσε τέτοια βραχιολάκια ίδια. Αλλά ήταν πλανόδιος, δεν ήταν σε μαγαζί. (Το θυμάμαι που είχε λυσάξει να πάρει κανα-δύο τέτοια). Δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα όμως. Ελπίζω να σε βοήθησα κάπως.

Μπορεί αν πας σε πλανόδιους να έχουν και στον Πειραιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Στο Μοναστηράκι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

popi13

Νεοφερμένος

Η popi13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ παιδια να'στε καλα!!!!!!!!:):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Πόπη, επειδή η κόρη μου απ' ό,τι κατάλαβα είναι στην ηλικία σου και φοράει τέτοια βραχιολάκια, θα σου πω το μυστικό: Είναι απλή κορδελίτσα που μπορείς να βρεις σε κάθε κατάστημα που πουλάει είδη ραπτικής. Πωλείται με το μέτρο και σε διάφορα χρώματα.
Στο μοναστηράκι, σε καταστήματα με χάντρες, πωλούν και τέτοια κομμάτια κορδελίτσας, αλλά σίγουρα θα σου βγει πιο φτηνά αν αγοράσεις με το μέτρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

popi13

Νεοφερμένος

Η popi13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ.Γενικά όλους σας ευχαριστώ.Πήγα ήδη σε κατάστημα ραπτικής και πήρα πολλά σχέδια..γιούπιιι

ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΟΙ ΣΑΣ
και πάλι χίλια ευχαριστώ.

τα ψαχνα μανιωδώς και δε τα έβρισκα πουθενά,άσε που όποια συμμαθήτρια μου ρώταγα καμιά δε μου έλεγε, βλέπεις όλες κοιτάνε να φοράνε μοναδικά κομμάτια...ΕΛΕΟΣ...
αλλά τελικά με τη βοήθεια σας τα βρήκα..

Ο θεός μαζί σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top