Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Μάιος-Ιούνιος 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Μες τις εξετάσεις!
Ε ρε τι λούκι έχουμε να τραβήξουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Πολύ αργά τις πήγαν τις εξετάσεις.
Δε θέλω να σας χαλάσω τη διάθεση αλλά τα αποτελέσματα θα αργήσουν πολύ:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_97

Νεοφερμένος

Η _97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Αν είναι καλά τα αποτελέσματα ας αργήσουν!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν είναι καλύτερα... τέσπα, τι να κάνουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Στις 26 δίνουμε!

Γκαντεμιά. Παιδιά, άρχισα να αγχώνομαι. :P

Όσοι το δώσατε, ήταν δύσκολο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

calvinklein

Νεοφερμένος

Ο calvinklein αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Το lower είναι αρκετά εύκολο..και πολύ ευκολότερο από τα mock exams του φροντιστηρίου.

Καλή επιτυχία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Li@Ν@

Νεοφερμένος

Η Li@Ν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
ελπιζω να ειναι και το proficiency πιο ευκολο απο τα mock γιατι σε ορισμενα τα παω αρκετα καλα αλλα σε αλλα γραφω ελαχιστα πιο πανω απο το οριο.αντε να δουμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

calvinklein

Νεοφερμένος

Ο calvinklein αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Μόνο το vocab είναι λίγο πιο εύκολο, όλα τα άλλα είναι ίδιου επιπέδου.

Επίσης το grammar και το listening είναι πιο δύσκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Giorgos1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Κανείς που να δίνει εξετάσεις για το lower του Michigan ? Οι ημερομηνίες μετατέθηκαν από 5 Μαϊου στις 26 λόγω εκλογών. Πως τα βλέπει γενικά όποιος είναι να δώσει, θα το πάρει ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morfoula97

Νεοφερμένος

Η Μορφουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παιδια εγω στο listening συνηθως πετυχαινω 39-44/50!!(ecpe)
γενικα ειναι απο τα part που δεν φοβαμαι ..
με προβληματιζει το writing παρα πολυ..οσο για το GCVR συνηθως πετυχαινω 35/40 γραμματικη,15/20 close και 17/20 reading..εεε και ενα 15 στο vocabulary να μην εχω???καλα στο speaking δεν εχω καθολου αγχος,περυσι στο advanced πετυχα 20/20! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nigeo

Νεοφερμένος

Ο nigeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Παιδια εγω στο listening συνηθως πετυχαινω 39-44/50!!(ecpe)
γενικα ειναι απο τα part που δεν φοβαμαι ..
με προβληματιζει το writing παρα πολυ..οσο για το GCVR συνηθως πετυχαινω 35/40 γραμματικη,15/20 close και 17/20 reading..εεε και ενα 15 στο vocabulary να μην εχω???καλα στο speaking δεν εχω καθολου αγχος,περυσι στο advanced πετυχα 20/20! :D
μην φοβάσαι την έκθεση...για να σε κόψουν με BF ή F πρέπει να έχει προβλήματα η έκθεσή σου νοηματικά, συντακτικά και γραμματικά και να φαίνεται έλλειψη λεξιλογίου...μία μέτρια έκθεση περνάει με ένα LP...απλά μην την αφήσεις ανολοκλήρωτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Morfoula97

Νεοφερμένος

Η Μορφουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
μην φοβάσαι την έκθεση...για να σε κόψουν με BF ή F πρέπει να έχει προβλήματα η έκθεσή σου νοηματικά, συντακτικά και γραμματικά και να φαίνεται έλλειψη λεξιλογίου...μία μέτρια έκθεση περνάει με ένα LP...απλά μην την αφήσεις ανολοκλήρωτη...
Γραμματικα λαθη δεν κανω,ουτε συντακτικα..γενικα γραφω μετριες εκθεσεις,ελπιζω να εχω ενα LP !!να περασω θελω,δεν με νοιαζει και πολυ αν θα εχω Pass και τα σχετικα..ευχαριστωω παντως :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andy27

Νεοφερμένος

Ο andy27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
εγώ έχω ανγχωθει πολύ..έχω κάνει άψογη προετοιμασία.. πιστεύω πως θα το πάρω.. αλλα ακούω απο παιδιά που τα αγγλικα τα παίζουν στα δάχτυλα να κόβονται 3-4 φορές.. και δεν ξέρω...γιατι να το παρω εγώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
εγώ έχω ανγχωθει πολύ..έχω κάνει άψογη προετοιμασία.. πιστεύω πως θα το πάρω.. αλλα ακούω απο παιδιά που τα αγγλικα τα παίζουν στα δάχτυλα να κόβονται 3-4 φορές.. και δεν ξέρω...γιατι να το παρω εγώ;
ECCE ή ECPE;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Giorgos1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
εγώ έχω ανγχωθει πολύ..έχω κάνει άψογη προετοιμασία.. πιστεύω πως θα το πάρω.. αλλα ακούω απο παιδιά που τα αγγλικα τα παίζουν στα δάχτυλα να κόβονται 3-4 φορές.. και δεν ξέρω...γιατι να το παρω εγώ;

Άστα να πάνε, αλλά μην αγχώνεσαι πιστεύω άμα έχεις καλή προετοιμασία θα το πάρεις. Εγώ προετοιμαζόμουν σε φροντηστήριο για το ΕCCE και επειδή με έποιασαν κάτι ψυχολογικά τον χειμώνα και αρρώστησα πρίν 2 μήνες και έτρεχα στα νοσοκομεία δεν έκανα καθόλου καλή προετοιμασία, το listening στο φροντηστήριο παλούκι ούτε 50% δεν φέρνω, δώσαμε ένα μάτσο χρήματα και καίγομαι να το πάρω γιατί θέλω να ψάξω για δουλειά σύντομα, είναι και ακριβά αυτά τα εξέταστρα γμτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis721

Νεοφερμένος

Ο Giannis721 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Παιδιά η έκθεση στο ECPE πόση περίπου πρέπει να είναι...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Μια κόλλα α4 και άλλη μισή. Περίπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nigeo

Νεοφερμένος

Ο nigeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Παιδιά η έκθεση στο ECPE πόση περίπου πρέπει να είναι...;
όπως θα σας πει και η συντονίστρια εκείνη την ημέρα " from one and a half to two pages"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Βασικά εγώ γράφω κάτι λιγότερο από μία σελίδα τετραδίου σπιράλ α4... αλλά είναι σίγουρα 300 λέξεις , μπορεί και παραπάνω... Φαντάζομαι αυτή η κόλλα α4 θα έχει αραιές γραμμές :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,245 μηνύματα.
Βασικά εγώ γράφω κάτι λιγότερο από μία σελίδα τετραδίου σπιράλ α4... αλλά είναι σίγουρα 300 λέξεις , μπορεί και παραπάνω... Φαντάζομαι αυτή η κόλλα α4 θα έχει αραιές γραμμές :hmm:
Αυτοί την έκταση θα προσέξουν περισσότερο.
Εάν κατάλαβα καλά απ' το μέγεθος, νομίζω ότι χρειάζεται να γράφεις λίγο παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top